KADIN

1-8 Şubat 2015 haftalık burç yorumları

1-8 Şubat 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihinde oldukça hızlı bir şekilde ilişkilerin yönü değişir. Yenilik hevesi, değişim arzusu yoğundur. Özgür ilişkiler, bir arada yaşamak, ani evlilik kararı verildiği gibi, uzun yıllardır evli olan çiftler boşanabilirler. Beraberliklerin yenileşmesi, değişme uğraması, bu değişimlerin çiftler arasında kabul edilirliği önemlidir. İstenirse farklı açıdan bakılabilirse, ilişki sürdürülür. Ancak tarafların birbirine karşı dayatmada bulunmadıkları bir şekildir bu. 4 Şubat tarihinde Aslan burcunda oluşacak Dolunay, aşkta kendi arzularımızı daha fazla öne aldığımızın göstergesidir. Haftanın genelinde ilişkilerde sürpriz gelişmeler, yenilikler, değişim sosyal ilişkiler epeyce etkili olacak.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 2 Şubat tarihinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek ve hevesle kabul etmekten yanasınızdır. Ancak unutmayalım ki, 11 Şubat tarihine kadar Merkür geri hareketini sürdürecek. Üzerinde düşünelim. Acele etmeyelim. Kaçırılmayacak kadar güzel diyorsanız, o zaman lütfen artı ve eksileriyle birlikte gözden geçirelim.

PARA

1-8 Şubat arası: 8 Şubat tarihinde, mali konularda bizi sıkıştırabilecek durumların farkında olalım. Bize verilen veya bizim verdiğimiz bir sözü yerine getirmemiz zor olabilir. Zaman faktörünü veyahut beklenmedik bir takım durumları göz önüne alarak konuşalım. Fırsatmış gibi dursa da, biz tam olarak netleşmeden, sağlamlaşmadan hareket etmeyelim.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 4 Kasım tarihindeki Dolunay, ailevi ilişkilerde yönetimi elinizde bulundurma arzunuzdur. Sizin duygularınız, arzularınız, istekleriniz önemlidir. Bunu böyle kabul edilmesini, onaylanmasını bekleyeceksiniz. Hatalı bile olsanız, bunu kabul etmek yerine inatla savunursunuz.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki özel görünüm, iş hayatınızla ilgili konularda ileriye yönelik bir şekilde durumunuzu gözden geçirmenizi sağlıyor. Enerjinizi hangi alana yönlendireceğinizi, yeteneklerinizi hangi iş kolunda değerlendirmek istediğinizi belirlemeniz gerekebilir. Bu değişim fiziksel ve ruhsal anlamda da etkilidir. Eskiyen ve işlemeyen her şeyi değişir. 2 Şubat tarihinde, eğer bir fırsat karşınıza çıkarsa veya bir olay, bir durum nedeniyle kafanız karışırsa, durun ve sakin bir şekilde gözlem altına alın. Bu olan biten her ne ise, telafisi mümkün olabilir veyahut bir kere daha sizi yoklayabilir. Ne de olsa Merkür geri hareket dönemindeyiz. Nihai bir sonuç olarak hiçbir şeyi görmeyelim.

PARA

1-8 Şubat arası: 5 Şubat tarihindeki görünüm, maddi konularda çabuk karar vermemek gerektiğini gösteriyor. Merkür geri hareketi yine temkinli olmamız gerektiğinin işaretçisi. Bir bakalım. Gerek işimizden gerekse başkalarından beklediğimiz haberler ne derece net ve doğru iyice anlamak lazım.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki görünüm tüm burçlar için olduğu gibi sizin için de gayet olumlu yönde bir değişimin işaretçisidir. Hem aşk hayatınız hem hedefleriniz yenileniyor. 2 Şubat tarihindeki görünüm, yeni arkadaşlıkları, yeni topluluklar içine dahil olmayı, hızlı ve hevesli bir şekilde kendinizi ortaya koymanızı sağlasa da, henüz Merkür gerilemesi bitmediğinden, bütün bu gelişmeleri bilinçli bir şekilde inceleme altına almak lazım. Hele bir olgunlaşsın, hele bir tam kıvama gelsin. Ona göre değerlendiririz.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 4 Şubat tarihinde Aslan burcunda oluşacak Dolunay, ideallerinizi gerçekleştirme yönündeki azminizdir. Sizi yolunuzdan hiçbir şey döndüremez. Yakınlarınız başta olmak üzere, çevreniz üzerinizdeki etkiniz bir hayli yüksektir. Tüm ağırlığınızı koyarak isteklerinizi elde etmeye, varlığınızı kabul ettirmeye çalışacaksınız. Bu Dolunay size girişimde bulunma, özgür bir şekilde kararlarınızı uygulama gücü verir.

PARA

1-8 Şubat arası: 8 Şubat tarihinde parasal anlamda çözüme odaklı hareket etmek gerekiyor. Tabii ki tedbirli davranmaktasınız. Çünkü şu aralar net olmayan durumlar yaşadığınız için, dikkatli olmanız çok doğal. Başkaları projenize destek verebilir veya maddi yönde umutlandırıcı konuşabilir. Ancak 11 Şubat tarihine kadar gözlemde kalmakta yarar var.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 8 Şubat tarihinde ilişkinizle ilgili konularda partnerin güçlü bir desteğiyle karşılaşabilirsiniz. Çözümden yana olabilir. Aradaki pürüzler düzelecek gibi duruyor. İyi niyetli ve dürüst yaklaşımları sizi mutlu edebilir. Tedbirli ve dikkatli bir şekilde davranmayı tercih ederseniz, bu doğru olacaktır. Çünkü Merkür geri hareketi devam ediyor. Bu hoşlukların kalıcı olmasını bekliyorsunuz. Bu güç verici yaklaşım uzun sürer mi, yoksa geçici bir durum mudur bunu tam olarak anladığınızda içiniz rahat edecektir.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki görünüm, iş hayatı ve aile yaşamınızla ilgili konularda bir değişimin işaretçisi. Kimileri için, mevcut işi sona erdirme, başka bir tercihte bulunma şeklinde gerçekleşebilir. Konum değişikliği, serbest çalışma veya emekliye ayrılma, yeni bir iş kurmak gibi gelişmeler de yaşanabilir. Maddi açıdan zor durumda olanlar için, bu değişiklik mutlak gerekli olabilir.

PARA

1-8 Şubat arası: 4 Şubat tarihindeki Dolunay, maddi konularda güçlü olma arzusu verir. Kimsenin parasına puluna, yardımına ihtiyaç duymadan ayakta durmak istersiniz. Bu yüzden de daha fazla kazanabileceğiniz işlere ağırlık verirsiniz. 2 Şubat tarihindeki görünümler, başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi paylaşımların belli bir toleransla ele alınmasını gerektiriyor. Hızlı kararlar vermeyelim. Parasal yatırım veya borçlanma gibi meselelerde biraz daha düşünelim. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Hiçbir şey net değil. Bizim aklımızın başımızda olması lazım.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki önemli görünüm, başka bir yere yerleşmek, problemli bir ilişkiyi sona erdirmek şeklinde olabilir. Evlenmek, boşanmak

gibi seçenekler de bu görünümün özünde vardır. Dengesiz, işlerliği olmayan, baskı yaratan her şey geride bırakılır. Bu değişimlerin tümü, sizin için yepyeni bir sayfa açmak, eskiyi geride bırakmak demektir. 4 Şubat tarihinde burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay, ilişkide hakimiyeti elinizde tutma arzunuzdur. Her durumda tercih edilen kişi olmak sizi mutlu eder. 2 Şubat tarihindeki görünüm, ilişki anlamında bir hayli hızlı ve sürpriz gelişmeleri işaret ediyor. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Karşımıza çıkan kişi veya mevcut ilişkimizle ilgili konuları temkinli ve aklı başında değerlendirmek lazım.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: Bu hafta iş ortaklıkları, değişim arzusu, rekabet bir hayli yoğun. Aslanlar hem yenilikten yanalar hem de mücadele etmek zorundalar. Merkür geri hareketi bir hayli zorluyor. Kendimizi ifade etmekte, insanlara anlatmakta zorlanıyoruz. Bir bekleme süreci gibi. 11 Şubat tarihine kadar da net olarak bir şey belli değil. İş yaşantımızda ılımlı davranmaya çalışıyoruz. Fakat bunun bir faydası olmalı diye düşünüyoruz. İş yaptığımız insanlarla aramızda zaman zaman oluşan gerginlik, sen ve ben tartışması bizi yoruyor.

PARA

1-8 Şubat arası: Maddi konularda 1 ve 8 Şubat günlerinde, çıkarlarımızı korumaya çalışıyoruz. Ancak şartlar gereği çok da baskın olamıyoruz. Karşımıza iyi bir teklif veya bir fırsat çıkarsa finansal anlamda toparlanırız diye düşüneceğiz. 5 ve 6 Şubat anlaşmak, işleri yoluna koymak anlamında rahatlatıcı gözüküyor.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 4 Şubat tarihindeki Dolunay, keşfedilmeyi, dışa yansımayı, kabul edilmeyi arzuladığınızı gösteriyor. Duygularınızı kişiliğinizi tam olarak yansıtamadığınızı, bundan dolayı da sıkıldığınızı işaret ediyor. Göz önünde olmak istiyorsunuz. Ne kadar özel biri olduğunuzu bilmelerini ve bunu kabul etmelerini dilemektesiniz.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 2 Şubat tarihindeki görünüm, çalışma ve sosyal güvencemiz, başkalarıyla ilişkimiz, iş hayatına dair gelişmeler yönünde etkileyicidir. Bizi bir anda karar vermeye veya meydana gelen durumu içgüdüsel şekilde tepki vermeye yöneltir. Merkür geri hareketi hala devam ettiğinden bu türden hızlı gelişmelerde durumu incelemek, enine boyuna bir bakmamız yerinde olacaktır. Sağlık kontrollerimizi de bu arada ihmal etmeyelim.

PARA

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki önemli görünüm, eş veya iş ortaklıklarımız, miras, edinilmiş ortak mallar ve bölüşülen ortak paralar, hisse, nafaka, borçlarımızla alakalı yaşanması muhtemel gelişmeleri işaret ediyor. Bu gelişmelerin tümünde uzlaşı, adil paylaşım, hak edilmiş olanın bölüşümü gibi bir durum söz konusudur. Bir kayıp, boşanma, evlilik, iş ortaklığı yoluyla da finansal durumun değişimi mümkündür.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki görünüm, ciddiyete dayalı ilişkilerde uzlaşmanın sağlanması, ilişkide problemler varsa bunların mutlaka çözüme kavuşturulması yönünde önem taşıyor. Bir bebeğin varlığı, ilişkiyi bir anda ciddiyete dönüştürebilir. Uzun süredir anlaşmazlık yaşayan çiftlerin ayrı ayrı geleceklerini kurmaları anlamına gelebilir. Hangi şart ve durumda olursanız olun, bu görünüm beraberliğin eskisi gibi olmayacağını, yeniliklerin kaçınılmaz olduğunu göstermektedir. 2 Şubat tarihindeki görünümler, aşkta aktif bir günü ve gelişmeleri işaret ediyor. Sürpriz gelişmeler bizi heyecanlandırıcı gözüküyor. Aramız bozuk olan sevgilimiz arayabilir. Bekar Terazilerin karşına birisi çıkabilir. Bir haber alabiliriz. Bu bizi sevindirebilir. Ancak Merkür geri hareketi devam ettiği için, gelişmeleri temkinli bir şekilde karşılamakta yarar var derim.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 4 Şubat tarihindeki Dolunay, sosyal ilişkileri güçlendirici, liderliğinizi kabul etmelerini sağlayıcı bir yansımadır. Siz özel olduğunuzun farkındasınızdır. Bunu kuvvetle kabul ettirmeye çalışırsınız. 5-6 Şubat tarihlerinde aşk anlamında olumlu günler. Kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Geçmiş meselelere yeniden bir bakacağız. Hareketlenmeler var. Bu da bizi bir parça olsun rahatlatıyor. Sanatsal alanlarda çalışanlar için hayli olumlu gelişmeler söz konusu. Dışa açılmak, sosyalleşerek çevremizi genişletmek arzumuz gayet yüksek.

PARA

1-8 Şubat arası: Bu hafta harcamalarımıza biraz dikkat edelim. Kaynaklarımızı, elimizde olanı idareli bir şekilde kullanalım. Kredi kartlarına yüklenmeyelim. Sağlık giderlerimiz olabilir. Moralimizi güçlendiren bazı gelişmeler tabii ki var. Ancak bunların netleşmesi gerekiyor.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: Hafta başındaki Venüs-Neptün kavuşumu hoş bir görünüm. Bizi problemli olandan uzaklaştırıp, rahatlatıcı olana yöneltiyor. İlişkide beklentimiz ılımlı, samimi, romantik paylaşımlar. Diyelim ki mevcut beraberliğimizde sorun var. Partnerimiz canımızı sıkıyor. O sırada bir başka kişi bize hoş bir şekilde yaklaşıyor. İşte bizim için bu yaklaşımın önemi var. Hemen o kişiye yönelebiliriz. Yeter ki, gönlümüzü rahatlatsın. 8 Şubat tarihindeki görünüm, çok daha olumlu. Problemlerin kendiliğinden çözülmesini sağlıyor.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki görünüm, çalışma hayatınızla ilgili konulardaki değişimin göstergesidir. İş ortamınız değişebilir, başka bir yerde görev alabilirsiniz. Rutin bir iş yerine, farklı çalışma saatleri ve programı olan bir işe girebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz bir işte, başkasının emrinde çalışmak yerine, kendi işinizi kurabilirsiniz. Kısaca bir nedenle artık çalışma şekliniz farklılaşır diyebiliriz. 4 Şubat tarihindeki Dolunay, iş hayatında yükselmek için verilen mücadelenin, öne çıkma hevesinin işaretçisidir. Bu kolay değildir. Ancak, isteklerinizi elde etmek için savaşmanız gerektiğini düşünürsünüz.

PARA

1-8 Şubat arası: 5 ve 6 Şubat tarihindeki iki görünüm, maddi açıdan hem ailemizin hem kendi ihtiyaçlarımızın karşılanması yönünde yenilikler düşündüğümüzü gösteriyor. Bu yenilikler için öncelikle sağlam bir işe ihtiyacımız var. Mevcut işimiz şu an için bizi pek tatmin etmiyor. Bu hafta tümüyle ev ve aile konularıyla, iş hayatımız birbirine bağlı olarak gelişiyor. Bu durum doğal olarak paranın da önemini vurguluyor. Dikkatli şekilde hareket edeceğiz.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki görünüm, aşk hayatınız ve ilerisi adına verilen önemli bir kararın, değişimin işaretçisidir. Hızlı bir şekilde bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Uzun süredir zorlanan ilişkinizi sona erdirebilirsiniz. Bir çocuğunuz olabilir. Sosyal çevreniz, idealleriniz, beklentileriniz, arkadaşlıklarınız farklı bir yöne kayar. 2 Şubat tarihinde, gelen bir haber veya gelişme bizi aşkla buluşturan, çocuklarımızla ilgili sevindiren, keyiflendirici durumların işaretçisi. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Kalıcı mı değil mi diye bilinçli yaklaşmakta yarar var.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 2 Şubat tarihindeki gelişmeler, umutlandırıcıdır. Yapılan görüşmeler, kurulan bağlantılar geleceğe dönük ve gelişim anlamında rahatlatıyor. Karşımıza çıkabilecek fırsatlar, kolaylaştıran enerjiler bizi aktif kılıyor. Eğer bir sorun varsa, farklı bir yolla çözüme kavuştururuz. Baktık ki, başka bir seçenek var. Onu değerlendirmek için düşünürüz. 4 Şubat tarihindeki Dolunay, duygularınızı ifade etmekten, kendinizi önde göstermekten ve inatla fikirlerinizi ifade etmekten çekinmediğinizi gösteriyor. Siz lider ruhlusunuz ve bunu bir şekilde kabul ettirmek isteyeceksiniz. Bizim isteğimiz rutin bir iş ve rutin bir yaşam yerine, yeni bir şeyler yapmak. Çevremizi değiştirmek, farklı yerler görmek, öğrenmek ve gelişmek yönünde hevesliyiz.

PARA

1-8 Şubat arası: 5 Şubat tarihinde maddi konularda rahatız. Ancak unutmayalım ki, Merkür geri hareketi devam ederken yapılan alışverişlere dikkat etmek lazım. 8 Şubat tarihinde kişisel ve evimizin ihtiyaçları için harcamalarımız olur.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: Haftanın başında Venüs-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu hoş görünüm, sevgimizi ılımlı şekilde göstermemizde, aşkı kendimize çekmemizde etkili oluyor. Romantizm, rahatlatıcı konuşmalar, sevdiğimizle birlikte olmak moralimizi yükseltecektir. 8 Şubat tarihinde, çok daha olumlu, huzur bulmamızı sağlayıcı ayrıca umutlarımızı tazeleyici gelişmeler var. Güzel bir gelişme, aldığımız bir haber bizi mutlu eder. Biz de kendimize özen göstereceğiz. Dış etkiler ne olursa olsun, bizi mutlu edebilecek olana yöneleceğiz.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki özel görünüm, eviniz, aileniz, iş hayatınızla ilgili değişimlerin, yeniliklerin işaretçisidir. Eskiye son vermek yeniye yer açmak demektir. Toplumsal yaşamınızda ve ev hayatınızdaki bu değişimler, kazanç anlamında da etkilidir.

PARA

1-8 Şubat arası: 4 Şubat tarihindeki Dolunay, başkaları üzerinde etkin davranarak, maddi güç elde etme arzunuzu işaret ediyor. İstediklerinize bir an önce kavuşmak için, her türlü mücadeleyi verebilirsiniz. İçinizdeki ateşi körükleyen ihtirasınız bir hayli öne çıkıyor. 2 Şubat tarihinde, harcamalara dikkat edelim. Mali yöndeki gelişmeleri de bilinçli şekilde gözden geçirelim. Çünkü kazanç evimizdeki Merkür geri hareketi devam ediyor. Fırsat gibi duran bir şeyin içi boş da çıkabilir veya umduğumuz kadar büyük olmayabilir.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: 2 Şubat tarihindeki görünüm, alacağımız bir haberin, bir gelişmenin bizi heveslendireceğini gösteriyor. Ancak biz yine de, iyice bir inceleyelim. Karşımıza çıkan kişi veya fırsat olarak görünen her şeyin ne kadar doğru, kalıcı olup olmadığına bakmak lazım. Ne de olsa Merkür burcunuz üzerinde geri hareketini sürdürüyor. Beklemek, görmek en doğrusudur. 4 Şubat tarihindeki Dolunay, partnerin ilişkide hakim taraf olmak istediğini gösteriyor. Öylesine ateşli ve öylesine kendinden emin ki, her türlü şekilde kendini kabul ettirmeye çalışacaktır.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki önemli görünüm, yeni bir yere yerleşmek, çevre değişimi, sosyal yaşamın yenilenmesi, uzaklara gitmek, farklı yerler görmek, kendinizi geliştirmek anlamında önem taşıyor. Bu yenilikler hem eskiyi geride bırakmanız hem de yeniden bir sayfa açmanızı sağlayacaktır.

PARA

1-8 Şubat arası: Hafta başındaki Venüs-Neptün kavuşumu kişinin kendini mutlu edecek harcamalarda bulunmasına yol açabilir. Evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz için alışverişe çıkabiliriz. Mistik faaliyetler, şifalandırıcı aktiviteler, yabancı kültürleri araştırmak, insanı rahatlatan çalışmalar kazanç veya harcama alanlarımız olabilir.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Şubat ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-8 Şubat arası: Hafta başındaki Venüs-Neptün kavuşumu burcumuzda gerçekleşecek. Bu bizi rahatlatıcı, romantik bir yakınlaşmanın işaretçisi olabilir. Karşı cins üzerindeki etkimiz yüksektir. Cinsellik fiziksel olmaktan ziyade, ruhların birleşmesi ve duyulan hazzının işaretçisidir. İlişkimizde sular durulur, problemler geride kalır. Yeni başlayan aşk, bir su misali gönlümüzü ferahlandırır.

İŞ VE KARİYER

1-8 Şubat arası: 4 Şubat tarihindeki Dolunayda, kendinizi kabul ettirmek, isteklerinizi elde etmek için mücadeleniz yoğun. Sizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerinizi, yeteneklerinizi görmelerini istiyorsunuz. Gururlusunuz. Kimseye eğilmekten hoşlanmayacaksınız. 2 Şubat tarihindeki görünüm, ansızın gelişen bir durumun hem psikolojik hem de mali anlamda kafamızı karıştıracağını gösteriyor. Nedir, ne değildir tam olarak anlayana kadar bekleyelim. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Doğruluğunu araştırmadan inanmamak lazım.

PARA

1-8 Şubat arası: 1 Şubat tarihindeki özel görünüm, maddi kazanç ve ortaklaşa bölüşümlerin değişimi yönündedir. Siz farklı bir alanda yeteneğinizi değerlendirebilirsiniz. Gelişmeler sizi bambaşka bir yola yöneltebilir. Çalışmıyorsanız, iş hayatına atılarak kendi ekmeğinizi kazanabilirsiniz. Eğer bugüne dek paranızı yanlış yönlendirmiş, borçlara girmişseniz, bu görünüm yaşanması muhtemel yasal sorunların, temizlenmesi gereken borçların da işaretçisi olabilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön