KADIN

10 haziran çarşamba - Günlük burç yorumları

10 haziran çarşamba - Günlük burç yorumları

Tüm burçlar Ay-Boşluk etkisi altında. Bu süreci görebilmek için haber detayında yer alan günlük burç yorumları linkine tıklamalısınız. Günlük burç yorularından sonra Haziran ayı burç yorumlarına da göz atabilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Balık burcundaki boşluk zamanları, hayatın zorluklarından uzak durmamızı sağlayıcıdır. Sizi bir çocuk gibi masum ve bir o kadar kırılgan yapabilir. Burcunuzda ilerleyecek Ay, üstünüzdeki tüm ağırlıkları ortadan kaldırır. Sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz. Boğa burçları Ay-Boşluk ilerleyişinde, hayatı kendi doğal akışı içinde değerlendirmekte yarar var. İnancınızı koruyarak, ancak gerçeklerin de farkında olarak boşluk sürecini geçirmek, rutin işlerinize ağırlık vermek, önemli kararlarınızı bir daha gözden geçirmek doğru olur. İkizler burçları Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba gününe başlıyor. Dilediğiniz biçimde kendinizi ifade edemediğinizi düşünürsünüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğinizin farkında olmak lazım. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hisleriniz doğrultusunda kararlar vermek sizi zorlayabilir. Yengeç burçları Çarşamba gününe, Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyor. Hayal dünyanızın kapıları ardına kadar açık. Sıradan bir hayatın değişime uğrayacağı günü özlemle anabilirsiniz. Algınız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırsınız. Aslan burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Her konuda aklı başında hareket etmeniz gerekiyor. Koç burcunda ilerleyecek Ay, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Başak burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Çevrenizde bulunan kişilerle tartışmaktan veya fazlasıyla özverili davranıp kendinizi ezdirmekten uzak durmalısınız.
Terazi burçları Ay-Boşluk ilerleyişi altında güne başlıyor. Bu uzun süre içinde, endişeli veya tam tersine fazla rehavet içinde olmamak lazım. İşlerinizin takibini iyi yapmalısınız. Koç burcunda ilerleyen Ay, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Akrep burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Her konuda gerçekçi düşünmekte yarar var. Ay, ilişkilerde özellikle dikkatli olmanızı gerektiriyor. Sağlığınıza önem vermelisiniz. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, size uymayan bir durumla karşılaştığınızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendinize kararlar almaya kalkışmamalısınız. Oğlak burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Genel olarak soyut anlamdaki çalışmalarla uğraşmak rahatlatıcıdır. Kendinizle olan içsel temasınız bir hayli etkilidir. Ancak gerçekçi yönde ele alınması gereken konular için bu zaman dilimi etkili değildir. Kova burçları güne Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Dikkatli ve elden geldiğince tedbirli olmanızda yarar var. Bu sizi, hayal kırıklığı yaşatabilecek durumların önüne geçilmesinde korur. balık burçları Ay-Boşluk ilerleyişiyle Çarşamba gününe uyanıyor. Sezgilerinizle, bilginiz ve iç görünüzle, başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumlu bir zaman aralığıdır. Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, parasal konularda bir hayli atak davranırsınız. Bir işi veya bir durumu maddi kazanç anlamında ele alarak düşünürsünüz. Eğer bu anlamda doyurmuyorsa, olur yanıtı vermezsiniz. Balık burçları Ay-Boşluk ilerleyişiyle Çarşamba gününe uyanıyor. Sezgilerinizle, bilginiz ve iç görünüzle, başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumlu bir zaman aralığıdır. Parasal konularda bir hayli atak davranırsınız. Bir işi veya bir durumu maddi kazanç anlamında ele alarak düşünürsünüz. Eğer bu anlamda doyurmuyorsa, olur yanıtı vermezsiniz.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön