KADIN

11-17 Mayıs 2015 haftalık burç yorumları

11-17 Mayıs 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde başlayacak Mars-İkizler burcu seyri, çevremizde olan bitenlere çabucak uyum sağlamanızda yardımcıdır. Öyle fazla duygusal takılmazsınız. Sizin için yenilik, hareketlilik, aynı hedefte olmak, birlikte bir şeyler yapmak önemlidir. 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ciddi ilişkisi olanlar, evliler, evlenme niyetinde olanlar için daha dikkatli, ilerisi adına düşünerek hareket etmenin önemli olduğunu gösteriyor. Aynı gün bir başka görünüm hedefleri aynı olmayan çiftlerin aralarındaki inatlaşmaların işaretçisidir. 16 Mayıs tarihi, yaşanan bir hayal kırıklığının göstergesidir.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihi önemlidir. İş hayatınızla ilgili görüşme, girişim veya bağlantılarda çok yönlü düşünmek, ona göre planlamada bulunmak gerektiğini gösteriyor. Çok hızlı karar vermemek, bütün detayları gözden geçirmek iyi olacaktır. Eğitim, ticari, yurtdışı veya yurt içi yerleşimle ilgili konular, iletişim haberleşme, yolculuklar gibi olguları içeren iş konularında, gerçekçi düşünmek, araştırmak lazım. İşimizi çok iyi takip edelim.

PARA

11-17 Mayıs arası: Aile destekli paralar ve yine aile kaynaklarının ortaklaşa bölüşümüyle ilgili paralar bu hafta önemli olacak. Ancak yatırım, kiralama, alış-satışlarda hesabımızı yine de bilelim. Araştıralım, soruşturalım. Gidip yerinde görelim. Neye para yatırdığımızı veya yatıracağımızı bilerek hareket edelim.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde Mars-İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bu durum ilişkilerde biraz maddiyatçı düşünmeye, kendini öne almaya, duygusallıktan uzak sadece hesabi hareket etmeye neden olabilir. Bunu partnerinizin davranışlarında da görebiliriz. Güven içermeyen, aynı hedefte olmayan çiftler 15 Mayıs tarihinde zorlanırlar. 16 Mayıs tarihi ise, romantik paylaşımlar, hoş karşılaşmalar, huzur verici insanlarla bir arada olmak adına olumludur. Bazı pürüzler varsa, bu hoş etki altında çözüme kavuşabilir.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, iş başvurularında güvenliğimizi öne aldığımızı gösteriyor. Doğal olarak yeni bir iş, yeni bir çevre söz konusu olacaksa, temkinli düşünürüz. Alıştığımız ortamı, güvendiğimiz işleri, bildiğimiz ortamları tercih ederiz. Bu yüzden de kararsız kalabiliriz. Çalışanlar için bu tarihteki görünüm, iş hayatında hassasiyetin yükselmesine neden olur. İsteriz ki, insanlar daha hoşgörülü olsun, vicdanlı davransın, huzursuzluk olmasın. Özellikle iş ilişkilerinde bu çok daha ön plandadır. 16 Mayıs tarihi ise, aradığımız huzuru, arzu ettiğimiz rahatlığı, güzelliği işaret eder.

PARA

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde başlayacak Mars-İkizler burcu seyri, maddi açıdan iki ayrı işten gelir sahibi olmak veya iki ayrı yerden gelecek paraların göstergesidir. Çabuk hesaplama-hemen karar verme, karşılıklı miras, mal, mülk taksimi, ortaklar arasındaki bölüşümlerde tabii ki dikkatli olunmalıdır. Bir de kazandığımız ile ödemelerimiz arasındaki dengenin yerli yerinde olmasına özen göstermemiz gerekir.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde burcunuzda ilerleyecek Mars, değişiklik arzunuzu, bir yere takılıp kalmamayı, amacınıza göre hareket etmeyi sağlıyor. Doğal olarak görmek, tanımak, bilmek dürtüsüyle dışa yönelirsiniz. Aktif dönemde çabuk tanışmalar, kaynaşmalar ancak pek de kısa süreli olmayan aşklara yelken açılabilir. Ancak şu aralar Venüs Yengeç burcunda olduğundan yine de güven olgusu kıymetlidir. 15 Mayıs tarihi ilişkilerde karşılıklı sözel atışmaları, fikir ayrılığından doğan tartışmaları işaret eder. Birbirinizi ikna etmeye çalışırsınız veya ne olacaksa olsun diyerek kestirip atabilirsiniz. Baskıdan hoşlanmazsınız.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler geçişi, iş hayatımızla ilgili konularda özgürce kararlar vermek, değişime açık olmak veya çalışıyorsak eğer, yoğunluğun artışı demektir. Yolculuklar, görüşmeler, bağlantılar, toplantılar, oradan oraya koşturmalar artabilir. İş ortaklıklarında veya karşılıklı görüşmelerde 15 Mayıs tarihinde risk faktörünü göz önüne almak lazım. Bir de, biz aktif bir şekilde işlerimizi bitirmek isterken, başkaları fazla rahat davranabilir. Bu da canımızı sıkabilir. Engellenme anlamına gelebilir.

PARA

11-17 Mayıs arası: Maddi konularda bu hafta 15 ve 16 Mayıs tarihleri gayet aktif. İşimizden elde ettiğimiz gelire göre hareket etmemizde yarar var. Hesabımızı bilelim. İhtiyaçlarımızı, ekonomik şekilde halletmeye çalışalım. İlerisi adına düşünelim.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihi ilişki anlamında da zorlayıcıdır. Eğer partneriniz pek güven uyandırmayan davranışlarda bulunuyorsa canınız sıkılır. Diyelim ki yeni tanıştığınız biri var. Bu kişiye güven duymadan önce çok iyi düşünmek, araştırmak gerekir. Gizli saklı işlerden kaçırmakta yarar vardır. Fikirsel anlaşmazlıklar da yaşanabilir. Görüş farklılığı sorun yaratabilir. 16 Mayıs tarihi gayet olumludur. Sular durulur veya sorunların üstü kapatılır. Bekar Yengeçler için yeni bir tanışmanın işaretçisidir. İlişkisi olanlar için romantik bir gecenin simgesidir. Ancak ben derim ki, olan bitene dikkat edelim. Bir şeyler gözümüzü de fazla boyamasın.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs Mars-İkizler geçişi, çalışma hayatınızla ilgili konularda fiziksel ve ruhsal anlamda çabucak sıkılmaya, sabırsızlığa, gerginliğe ve her şeyi gereğinden fazla abartmaya neden olabilir. Bu biraz da, etrafınızdaki insanların ikili oyunları, tutarsızlıkları nedeniyledir. Özellikle 15 Mayıs tarihinde bu yüzden işten ayrılmaya veya kendinizi pek de iyi hissetmemeye neden olabilir. Sorun kaldıracak haliniz yoktur.

PARA

11-17 Mayıs arası: Evimizin ihtiyaçları, sağlığımız, yolculukla ilgili harcamalarımız olabilir. Beklenmedik masraflar artabilir. Ancak yine de, Venüs burcunuzda ilerlediği için, aldığınız ürünün kalitesine, uzun vadeli oluşuna dikkat edersiniz.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler burcu seyri, yeni arkadaşlıkları, fikir paylaşımlarını, sosyal ilişkileri güçlendirici, arkadaşlık merkezli tanışmaların göstergedir. Bu tanışmaların çoğunluğu, internet ortamında gerçekleşir. Ancak güven olgusunu da göz ardı etmeyelim. 15 Mayıs tarihinde her ne kadar ilişki anlamında hareketlilik gibi görünse de, zaman faktörü kıymetlidir. Gelir geçer olup olmadığına bakmak lazım.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihinde, dışa pek belli etmesiniz de, sizi rahatsız eden, içten içe huzursuz eden meseleler vardır. Huzur, denge, hoşgörülü yaklaşımlarda bulunmaya çalışırsınız. Ancak çevrenizdeki kişilerin de buna dikkat etmesini beklersiniz. Siz değerlerinize düşkünsünüz. Duyarlısınız. Ancak iş hayatındaki belirsizlik, müdahale edemediğiniz durumlar sizi rahatsız etmektedir. Size uymayan şartlar veya gelişmeler verimli çalışmanın önüne geçmektedir. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, sağlığınız, çalışma hayatınızla ilgili bazı durumların sizi yorabileceğini gösteriyor.

PARA

11-17 Mayıs arası: 16 Mayıs tarihinde maddi konularda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Hesabı şaşmamak lazım. Başkalarıyla alakalı her türlü paylaşımın, yatırım veya diğer harcamaların iyi takip edilmesi yararlı olur.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkilerde hem fikirlerin hem de ailevi değerlerin önemli olduğunu gösteriyor. Eğer sorumluluk duygusu bu beraberlikte yoksa bir de yetiştirilme biçimi ve hayatı ele alışınız farklı ise, problem yaratıcı olabilir. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide bağlılık, sevgi, şefkat, alışkanlık ve iyi niyetliliğin problemlerin aşılmasında etken olacağını gösteriyor.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler geçişinde, iş hayatında çok zeki, mantıklı, esnek ve hızlı olmak çok önemli. Çünkü bu enerjinin etkisi altında fazla detaylara takılırsanız girişimlerde ve işlerinizi yapmada zaman kaybedebilirsiniz. Adaptasyon önemli. Araştırmak, bulmak, keşfetmek, hareketli olmak gerekiyor. Bu durum sizi biraz zorlayabilir. Bir de işverenler genelde kendilerini her şeyde haklı görmeye çalışabilirler. Yoğunluk artabilir. Bu yüzden de işlerimizi yetiştirmek zor olabilir. 15 Mayıs tarihinde iş-ev arası koşturmaca yorucu gelebilir. İş problemlerimiz varsa, zorlanabiliriz. Bize uymayan şartlarla mücadele etmek gerekecek.

PARA

11-17 Mayıs arası: 15 ve 16 Mayıs tarihindeki üç gün üst üste etkili olacak görünümler, para kazanmak amaçlı girişimlerin, aktivitelerin işaretçisidir. Evinizin ihtiyaçlarını dikkatli bir şekilde yapmakta yarar var. Yatırım konularında gelir getirici olana yönelelim.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler geçişinin başlaması, özellikle uzun süreli ilişkilerde ve evliliklerde tarafların iletişime önem vermeleri, aynı hedefte olup olmadıklarını ele almaları açısından kıymetlidir. Bekar Teraziler her an yeni biriyle tanışabilirler. Bu kişi popüler ve sosyal ilişkileri bir hayli kuvvetlidir. Ancak uzun süreli bir ilişki olup olmadığı zamana bağlı olarak gelişir. Bu dönem genel olarak karşı cinsle yakınlaşma anlamında bir hayli etkilidir. Ancak Venüs-Yengeç burcunda ilerlediği için, ne olursa olsun güven ilkesine önem verilmelidir.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünümler, bir yanıyla her şeyi hassasiyetle ele almanın, güven olgusuna bir hayli önem vermenin, çevremizdeki insanların bizim duyarlılığımıza özen göstermesini beklediğimizin işaretçisidir. Bütün bunlar bir hayli önemlidir. Çünkü bizim isteğimiz uzlaşmak ve dış dünya ile kaynaşmaktır. Zorlandığımızda kırılganlaşırız. Hele bir de değer verdiğimiz şeyleri, başkaları umursamazsa daha fazla hassaslaşırız.

PARA

11-17 Mayıs arası: Maddi konularda bu hafta kazanma arzumuz yoğun. Kazandırıcı olan işlere yöneleceğiz. Paramızı da dikkatli kullanmamız gerektiğinin farkındayız. Eğer gelir-gider dengesini şaşarsak, hele bir de belli bir bütçe ile geçiniyorsak, tabii ki bu farkındalık işimize yarar. Çok etkili değil ancak maddi açıdan gelene göre hareket edilmesi yönünde enerjilerimiz var. Yolculuklar, iş görüşmeleri, alış-satış gibi işlemler aktif görünüyor.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkimizde eskiyi, alıştığımız kişiyi, güven olgusunu önemsediğimizin göstergesidir. İleriyi görmek isteriz. Eğer kafamızda bazı soru işaretler olursa sorgulama ihtiyacı duyarız. Nedir, ne değildir diye? 16 Mayıs tarihindeki görünüm gayet olumludur. Bizim için güven duyduğumuz, alıştığımız kişi önemlidir. Yeni başlayacak ilişkilerde ise, romantik paylaşımlar, partnerimizin güven verici tavırları bizi huzurlu kılar.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: Bu hafta, çalışma ortamınızdaki kişilerle ilişkinizde veya eğitim hayatınızla ilgili konularda biraz abartılı düşünebilir, etrafınızdaki insanların sadece kendilerini düşünüyor olmalarından dolayı gerginlik yaşanabilir. Detaylarla uğraşmak istemezsiniz. Düzensizlik, bir şeylerin sizi sınırlandırması, işinize gelmeyen durumlar zorlayıcı olabilir.

PARA

11-17 Mayıs arası: Maddi konularda 15 Mayıs tarihindeki görünüm, dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bir yanıyla harcamaya dönük, diğer taraftan ayarımızı bilmek lazım.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde Mars-İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu geçiş ilişki evinizde etkili olacak. Aynı hedef için ortaklaşa hareket etmek bu dönemde önemlidir. Eğer partnerinizle aranızda bu yönde bir sıkıntı varsa, 15 Mayıs tarihindeki görünüm zorlayıcıdır. Çünkü bir tarafın ilişkideki farklı hedefi, diğerinin işine gelmez. Sabırsızlık, kararsızlık, tatminsizlik içeren ilişkilerde zorlanma yaşanır.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: Bu hafta, iş hayatınızla ilgili konularda, bir yanıyla duyarlısınız, çünkü güvenceniz yerinde olsun istiyorsunuz. Sizi içten içe rahatsız eden konuların başında, çıkarlarını düşünen kişilerin tavırları yer alıyor. Ancak diğer yanıyla dışa karşı idare etmeye, uzlaşmacı davranmaya çalışıyorsunuz. Bütün bunlar tabii ki kolay değil. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, kırılganlığın yükselişini işaret ediyor. Ancak şartlarınız gereği mecburen sineye çekmektesiniz.

PARA

11-17 Mayıs arası: Maddi açıdan ortaklıklar, ailemiz, yatırım gibi konular bu hafta etkili görünüyor. Ancak parasal açıdan dışarıya bağımlıyız. Kendi kazancımızı kendimiz özgürce harcayamayız. Ya ailemiz, ya eşimiz veya birileriyle alakalı düşüneceğiz.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide kırılgan yanlarımızı öne çıkarır. Eğer karşı taraf ile geleceğimiz konusunda veya bir başka nedenli zorlanıyorsak, bu beraberlikte sorun yaşanabilir. Bir takım dış etkenler, partnerin suskunluğu, iç dünyasındaki hassasiyetinin göstergesidir. Adil düşünmeye çalışmak, duruma gerçekçi bakmakta yarar var. Her şeyi deşelemek, birbirinize karşı anlayışsız davranmak da yanlış olacaktır. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide sevgi olgusunun her türlü güçlüğün üstesinden gelmede önemli bir işarettir.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs Mars-İkizler geçişi çalışma hayatındaki yoğunluğun işaretçisidir. Ancak bir yandan detaylara önem vermek gerekiyor diğer taraftan hızlı olmak şart. Sağlık açısından bu hafta kendimize daha özenli davranmalıyız. Yorgunluk, strese yol açabilir. 15 Mayıs tarihi bu anlamda biraz zorlayabilir sizi. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, başkalarının anlayışlı yaklaşımlarına ihtiyacınızın göstergesi. Sözgelimi işvereniniz, eşiniz veya ailenizin size karşı güzel davranması rahatlamanızı sağlar. Bunlar olmadığında, kendinizi kısıtlanmış, sürekli insanları idare etmek zorunda olduğunuz için sıkılırsınız.

PARA

11-17 Mayıs arası: Maddi açıdan çok etkili, aktif, gelir getirici bir hafta değil. Daha ziyade elimizdeki miktara göre hareket edebileceğimiz görünüyor.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler geçişi, aşk evinizde aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Yeni tanışmaların işaretçisi olduğu gibi, devam eden ilişkide önyargısız hareket etmenin, uyumlu davranmanın önemini vurgular. İletişim ve çok yönlülük, hayatın güzelliklerinin keyfini çıkarmak arzunuz ön plandadır. 15 Mayıs tarihindeki görünüm, aşkta hem değişik kişilerle tanışmaya, sosyalleşmeye açık olduğunuzu hem de özgürce hareket etmekten hoşlandığınızı gösterir. Ancak sizi durduran, şöyle gönlünüzden geldiği gibi hareket etmekten alıkoyan bazı nedenler olabilir.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda yaptığınız işten zevk almak çok önemlidir. Eğer böyle ise, canla başla çalışır, sorunlarını büyütmez, sağlıklı bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Zaten bu hafta sağlık çok önemlidir. Bu iç huzurunuzla birebir alakalıdır. Yaptığınız iş insanlara yardımcı olmanızı gerektiriyorsa, ılımlı davranmaya çalışmalı, anlayışlı olmalısınız.

PARA

11-17 Mayıs arası: Bu hafta sağlığımızla ilgili giderlerimiz olabilir. Gelir-gider dengemiz bazen gerekli olanların alımı, karşılanması nedeniyle artabilir. Ben hesabımıza dikkat etmemizden yanayım.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda bir yanıyla hassasiyeti vurgularken, diğer yanıyla ortaklaşa bir gelecek kurma beklentinizi işaret eder. Sevdiğiniz kişiye düşkün olursunuz. Onun da aynı şekilde size karşı adil davranmasını beklersiniz. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, gayet olumludur. Yeni başlayan veya devam eden ilişkide gönlünüzü hakikaten sizi seven ve sevebilecek kişiye verirsiniz. Bu ilişkide ne çıkarlar ne cinsellik ne de maddi bir beklenti yoktur. Güvenmek önemlidir. Bu güveni duyuyorsanız devam edersiniz.

İŞ VE KARİYER

11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki Mars-Satürn karşıtlığı, iş hayatınızla ilgili konularda bir yandan rutin işlerden sıkıldığınızı diğer yandan düzensizliğini sizi yorduğunu gösteriyor. Ev-iş arasındaki koşturmaca, değişken koşullar, sürekli bağlantılarda bulunmak, görüşmek, işler bitsin diye uğraşmak yorucu olabilir. Görüşmeler, toplantılar, yolculuklar bu hafta etkilidir. 16 Mayıs tarihinde rahatlarsınız.

PARA

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs Mars-ikizler burcu geçişi, ev ve aileyle ilgili getiri veya harcamaların göstergesidir. Ayrıca bir malın, mülkün, paranın paylaşımı yönünde de önem taşıyor. Evdeki hareketlilik, parasal anlamda bir hayli aktif.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön