KADIN

17 - 23 Ağustos haftalık burç yorumu (2020) Ağustos'un üçüncü haftası burcunuz; aşk, kariyer ve sağlık için ne söylüyor?

17 - 23 Ağustos haftalık burç yorumu (2020) Ağustos'un üçüncü haftası burcunuz; aşk, kariyer ve sağlık için ne söylüyor?

Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Bu hafta burçları neler bekliyor? Astrolojide haftalık beklentiler neler? İşte 17 - 23 Ağustos haftası haftalık burç yorumları...

Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Bu hafta burçları neler bekliyor?// Astrolojide haftalık beklentiler neler? İşte 17 - 23 Ağustos haftası haftalık burç yorumları...**

17 - 23 Ağustos Haftası Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burcunuzu okumadan haftaya başlamayın, seyahate çıkmayın ve bir anlaşma imzalamayın. Burçların hayatımızdaki yeri o kadar fazla ki.. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Astrolojide haftalık beklentiler neler? Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunayın etkileri nasıl olacak? Bu hafta burçları neler bekliyor?
İşte 17 - 23 Ağustos haftası haftalık burç yorumları...

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunayın burcunuza etkileriyle beklenmedik şans ve fırsatlarla karşılaşabilir, umutsuz olduğunuz bir konuda sevindirici bir sonuç alabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular, çocuk sahibi olma kararı, gebelik haberleri gündeminizde olabilir.

Aşk ilişkilerinde, duygusal konularda yanlış anlamalar, anlaşmazlıklar ve aksilikler söz konusu olabilir. Hafta boyu aksiliklere takılı kalmadan hareket etmeye çalışmalı. Kariyerle ilgili konularda yükselme ve başarı isteği artarken, dış koşullar hareket alanınızı kısıtlayabilir.

22 Ağustos'ta Güneş Başak burcuna geçerek işinizde, mesleğinizde ve kazançlarınızda yükselmeyi ve başarıyı getirmeye başlayacak. Hafta boyu yaşamı ve akışı kontrol etmeye çalışmak stres ve keyifsizliğe neden olurken, şartlarınıza göre hareket etmek daha keyifli olmanızı sağlayacak. Yalnızlar için ilişki isteği, ihtiyacı artabilir. Öz sevgiyi çalıştırma zamanı. Uzun süredir size stres veren konu ve kişilerden bu hafta özgürleşebilirsiniz.

AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle sağlık konuları gündeminizde olabilir. Tedaviler, hastane ziyaretleri, medikal desteklerle şifaya kavuşma gündeminizde olabilir. Bazı Boğalar bu hafta yurtdışı seyahatleri, tatil planları ile ilgilenebilir. Stres ve gerilimden hafta boyu uzak kalarak yaşam kalitenizi yükseltme zamanındasınız.

Sizi beklemeye alan, hareket alanınızı engelleyen bir konudan, durumdan bu hafta özgürleşebilirsiniz. Bekleyiş sonlanabilir, önemli haberler alabilirsiniz. Cuma günü Merkür, Cumartesi günü ise Güneş Başak burcuna geçiyor. Bu gökyüzü hareketleriyle aşk ilişkileri yaklaşık 1 ay boyunca gündeminizde olacak. Bu süreçte ilişkiler toparlanabilir, yeni ilişki fırsatları doğabilir.

Evli Boğa burçları ise plan dışı, beklenmedik gebeliklerle karşılaşabilir. Cuma gününe kadar planla hareket etmekte zorlanabilir, hafta sonundan itibaren planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Ev kazalarına, hırsızlık ve kayıp durumlarına dikkat etmekte fayda var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta şans ve şanssızlıklar artabilir. Kadersel durumlar önünüze gelebilir. Duygularınız ve isteklerinizle ilgili hafta içinde karar vermekte, uzun vadeli kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Varsayımlar, vesveseler artabileceği için zihin daha karmaşık çalışabilir.

Bu süreçlerde kalp sesine kulak vermekte, içinizdeki sesi dinlemekte fayda var. Geçmiş ilişkiler, ilişkilerdeki geçmiş konular stres verici çalışırken yeni ilişkiler, sosyal çevreniz motivasyon sağlayacak, daha keyifli hissetmenize neden olacaktır. Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle bir kararsızlığınız son bulabilir.

Seyahatler, yolculuklar gündeminizde olabilir. Hafta boyu korku ve içe kapanıklık halinden uzaklaşmalı, duygularınızın peşinden gidip daha cesur olmalısınız. Finansal konularda kısıtlılık hissi çalışabilir. Fakat Yeni Ayın sürprizli enerjisi sayesinde beklenmedik bir para girişi olabilir, bir süredir ulaşamadığınız ödemeye kavuşabilirsiniz. Hafta sonu aile ilişkileri gündeminizde.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle finansal konular gündeminizde olacak. Plan dışı harcamalar yapabilir, plan dışı ödemelere kavuşabilirsiniz. İlişkilerde maddi yardımlaşmalar gündeme gelebilir. Bu süreçte borç alma-verme durumlarından uzak kalmak daha sağlıklı olabilir.

Yeni Ay aynı zamanda özgüveni arttırmanız, iş veya özel hayatınızda kendinizi daha çok öne çıkarmanız adına çalışacak. Korku ve içe kapanma halinden uzak kalmalı, kendi değerinizi keşfetmeyi, gerçek duygu ve isteklerinizin peşinden gitmeyi öğrenmelisiniz. İş hayatında ortaklık ve anlaşmalar gündeminizde olabilir. Dönemsel projelere, ortaklıklara dahil olabilirsiniz.

Geçmiş ilişkilerin gündeminizde olduğu hafta boyunca akılcı, sağlıklı kararlar almalı, sorunlu veya tıkanıklık yaşanan ilişkileri objektif bir şekilde değerlendirmeli, kendi değerinizi koruyarak karar vermelisiniz. Bazı ilişkilerde beklentilerinizi bulamamak ayrılığa, mesafeleşmeye neden olabilir.

AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ayın etkileriyle duygu ve düşünceleriniz, yaşama ve kişilere bakışınızda değişimler olabilir. Küslük ve barışmalar gündeme gelebilir. İlişkilerde uyum sağlamak, aynı dili konuşabilmek zaman zaman zorlaşabilir.

Bu yüzden açık ve net olmaya, kendinizi sağlıklı bir şekilde ifadeye etmeye özen göstermelisiniz. Yeni kişilerle tanışabileceğiniz bu haftada, yeni ve farklı olan, heves ve heyecan uyandıran her durum daha çok ilginizi çekiyor olacak. İş ve özel hayatınızdaki karmaşık durumlar stres ve gerilimi çalıştırabilir. Enerji alanınızı korumalısınız.

Zira bu hafta enerjinize, inançlarınıza göre deneyimleri kendinize çekiyor olacaksınız. İş hayatında karmaşık bir durum önünüze gelebilir. Yetenekleriniz ve öngörüleriniz sayesinde çözüm ve başarı sağlayabilirsiniz. Hafta boyu Yeni Ayın etkileriyle beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir, sevindirici haberler alabilirsiniz. Uzaktaki kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sevdiklerinizin sağlığıyla ilgili konular, tedavileri gündeme gelebilir. Eğitim ve sınavlarda ise netleşme, ileriye dönük planlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta şart ve koşulların elinizde olmadığını hissedebilir, mecburiyet ve zorunluluklar içinde olabilirsiniz. İlişkiler ve iş hayatında kural ve sınırları aşma, stres veren durumlardan uzaklaşma, özgürleşme ve hafifleme isteği artabilir.

Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle yanılgılarınızı fark edebilir, kendinizi ve gerçek duygularınızı keşfedebilirsiniz. Yüzleşmeler yaşamaktan kaçmamalı, korkuların üzerine gitmenin sizi hafifleteceğini bilmelisiniz. Diyet, spor ve tatiller gündeminizde olabilir.

Hafta boyu kadersel durumlarla karşılaşabilir, yaşamdan işaretler alabilirsiniz. Sakladığınız, gizlediğiniz durumlar açığa çıkabileceği için karmaşık durumlardan kaçınmalı, açık olmaya özen göstermelisiniz. Maddi-manevi yardımlarınız yaşamdan size geri dönebilir. Finansal konularda elinizdekini tutmak isteyebilir, finansal iyileşme sağlamak için çabalayabilirsiniz. Riskli yatırımlar gündeminizde olabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta ilişkilerde zorunlu veya gönüllü mesafeleşmeler, ayrılıklar gündeme gelebilir. Zaman zaman yalnızlık hissi çalışabilir. 19 Ağustos'ta gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle, duygular ve mantığın, akıl ve kalp sesinin çatıştığı durumlar olabilir.

Bu doğrultuda aklı veya duyguyu seçerek yeni bir yola gidebilirsiniz. Hafta içinde evinizdeki fazla eşyaları elden çıkarmak, yaşamınıza taze enerjileri çekmek için kırık, arızalı, işe yaramayan eşyalardan kurtulmak oldukça iyi olacaktır. Yaşamınızdaki eril figürler hafta boyu öne çıkabilir.

Baba, eş, erkek arkadaş ilişkilerinizde ve tavırlarınızda daha belirleyici olabilir. Bugünlerde karşınızdaki kişiler kalıcı ve önemli kararlarını size açabilir. İlişkinin geleceğiyle ilgili planlarını dile getirebilir. Aile içinde sağlıkla ilgili rahatsızlıklar ve tedaviler söz konusu olabilir. Uzun süredir uyum sağlayıp, sabrettiğiniz, alttan aldığınız ilişkilerde tavır değiştirebilir; karşınızdakilere daha net tavır çizebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta iş hayatında uzun vadeli değişimler söz konusu olabilir. Yeni anlaşmalar yapabilir, iş görüşmeleri içerisinde olabilirsiniz. Mevcut işinizde ise bir süredir gündemde olan konularla ilgili harekete geçip, adımlar atabilir, uzayan konuları netleştirebilirsiniz.

Hafta boyunca iş veya özel hayatınızda düşüncelerinizi daha çok dile getirip, kendi kararlarınızla hareket ediyor olacaksınız. Haftanın yükselen enerjisi ile öfkeden, dürtüsel davranışlardan kaçınmalı, spor yaparak & harekete geçerek Mars enerjisini daha sağlıklı çalıştırmaya gayret etmeli.

Dişler, cilt ve kemiklerle ilgili rahatsızlıklar, baş ağrıları gündeme gelebilir. Kronik rahatsızlıklara karşı temkinli olmalı. Sınavlara girebilir, girdiğiniz sınavlardan sonuç alabilirsiniz. Haftanın sonu karmaşık ve stresli enerjilerden özgürleşmiş, yeni koşullar içerisinde olacaksınız. Dostlarla keyifli görüşmeler yapılabilir, ilişkilere yönelebilirsiniz.

AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta finansal konularda netleşmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir ödemeye kavuşabilir, bir süredir planladığınız satım veya alımı gerçekleştirebilirsiniz.

19 Ağustosta gerçekleşecek Yeni Ayın yenilik enerjisinden bu alanda yararlanmak için elinizdeki fazlalıkları elden çıkarabilir, yeni eşyalara, yeni kazançlara yer açabilirsiniz. Harcama ve borç verme konularında daha mantıklı ve kapsamlı düşünmeli, dürtüsel veya duygusal hareket etmemelisiniz. Hafta içerisinde sevindirici bir haber alabilir, bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Sağlık ve çocuklar konularıyla ilgili para çıkışları olabilir.

Çocuklarınızın daha çok üzerine düşebilir, daha kolay kaygıya kapılabilirsiniz. Bu hafta yaşamın farklı alanlarında iç dünyanızda öz yeterlilik sorgulaması yapabilirsiniz. Özgüven ve cesareti kırmaktan kaçınmalısınız. Şükrü ve tevekkülü arttırma, başarılarınızı takdir etme zamanı. Kendinizi desteklemelisiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta yaşamınızı yönetme, bildiğiniz gibi hareket etme isteği artabilir. Karmaşa içinde olan, huzursuzluk veren konularla ilgili harekete geçebilir, zaman zaman öfke ve tahammülsüzlük hali içinde olabilirsiniz.

Hafta boyu yükselen Mars enerjisini doğru yönetmek adına spor yapmak, yorucu aktivitelerle ilgilenmek iyi gelebilir. Enerjinizi atmaya gayret edin. 19 Ağustosta gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle bazı konularda şartların elinizde olmadığını görebilirsiniz. Kadersel durumlar yaşanabilir. İradenizin hangi noktaya kadar çalışabildiğini, hangi noktadan itibaren kadere teslim olmanız gerektiğini iyi ölçmeli ve belirlemelisiniz. Aksi takdirde daha keyifsiz olabilirsiniz. Geçmiş ilişkiler, geçmişe özlem, eski anılar gündeminizde olabilir. Geçmişe tutunma ihtiyacı artabilir.

Fakat Yeni Ay, sizler için dönüşüm ve değişimin gerektiğinden bahsediyor. Eski tavırları, eski bakış açılarını bırakma zamanı. Aile ilişkilerinde daha baskın ve yönetici olabilirsiniz. Yüklü alım-satım konuları bazı Oğlaklar için gündemde olabilir. Miras, vergi, kredi gibi konularla ilgilenebilirsiniz

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta ilişkiler alanınızda gerçekleşecek Yeni Ayın etkileriyle uzun vadeli ilişkilerde yeni bir yola gidebilirsiniz. Bazı ilişki, dostluk veya ortaklıklarda zorunlu veya gönüllü ayrılıklar olabilir. Pek çok ilişkiye daha çok farkındalıkla bakabilir, bir süredir kararsızlık yaşadığınız, zihninizde çözüm getiremediğiniz durumlara bu hafta çözüm getirebilir; karar verebilirsiniz.

Pek çok ilişkide daha çok bildiğinizi okurken, hafta boyu baskın ve belirleyici taraf olabilirsiniz. İçinizde düşünüp tarttıklarınızı, içinizdeki duyguları dile getireceğiniz bir hafta. Konuşmaktan kaçmamalı, bitireceğiniz durumlarda dahi konuşarak sonuçlandırmalısınız. Hafta içerisinde geçmişteki bir hatanızı fark edebilirsiniz.

Kadersel etkilerin olduğu bu haftada, ektiklerinizin sonuçları gelebilir. Yalnızlar ise yeni bir yolun ilk adımları içerisinde olabilir. İş hayatında ise beklenen bir netleşme sağlanabilir, yeni planlar içerisinde olabilirsiniz.

AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları (17 - 23 Ağustos)

Bu hafta iş hayatında bir bekleyiş veya belirsizlik son bulabilir. Sınavlar sonuçlanabilir, zam ve terfi gibi konular netleşebilir. Çalışma hayatında dış koşullara ve yöneticilere göre hareket etme mecburiyeti, hareket alanınızın kısıtlanması, gereklilikler söz konusu olabilir.

Bazı Balıklar için bugünlerde istifa, tayin, işten çıkarılma konuları gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili konularda şifa enerjisi çalışıyor. 19 Ağustos'ta gerçekleşecek Yeni Ayın burcunuza etkileriyle ruh ve bedenin şifalandığı bir sürece girebilirsiniz. Diyet ve sporlara yönelebilirsiniz.

Hafta içerisinde yaşamın bazı alanları sizi daha keyifli kılarken bazı alanlar can sıkıcı olabilir. Güzellikleri göz ardı etmemeli, geleceğe dair umudunuzu korumalısınız. Bazı iş ve sosyal arkadaşlıklarda mesafeleşmeler olabilir. Geleceğe dair planladığınız, düşündüğünüz bir konudan vazgeçebilir, umudunuzu kesebilirsiniz. Yaşamınızdaki eski dengeler son buluyor. Çalışanlarınızda ayrılıklar, ekip değişikliği olabilir.

Astrolog Merve Rençber

İletişim: astrolojionline@gmail.com

Instagram: astrolojionline

Youtube: Astroloji Online

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön