KADIN

17 Mayıs günlük burç yorumları | Bugün (17 Mayıs) burçlar ne söylüyor?

Günlük burç yorumları, kişilere olaylar karşısında tavsiyeler ve yeni bakış açıları sunmayı hedefliyor. Bugün saat 15:43’e kadar Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Ancak sabah saat 09:22’den Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu sebeple bu saat aralıklarında yeni kararlar almamak ve yeni bir işe başlamamak iyi olabilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

17 Mayıs günlük burç yorumları | Bugün (17 Mayıs) burçlar ne söylüyor?

17 Mayıs gününde özellikle öğle saatlerinden sonra kendimizi anlatma konusunda iyi fırsatlar yakalayabiliriz. Bugün, burçlarda yeni bir yenilenme ve dönüşüm olabilir. Venüs’ün etkisiyle bugün (17 Mayıs) daha haraketli ve sosyal olmak isteyebiliriz. Kişilerle paylaşımımız artabilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

KOÇ BURCU YORUMU
Bugün gündüz saatleri boyunca planlarınızı değiştiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ev içerisinde veya aile ilişkilerinde yanlış anlama, anlaşılmazlık ve karmaşa gibi durumlar oluşabilir. Akşam saatleri keyifli.

BOĞA BURCU YORUMU
Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve ertelenmiş görevlerle ilgili harekete geçmekle meşgul olabilirsiniz. İletişim aksaklıkları ve ulaşımda aksamalar olabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU
Bugün borç alma, verme gündemleri ön planda olabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınıp paranızı daha iyi yönetmeye çalışın. Gün batımında enerjiniz yükseliyor.

YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün enerjiniz ve dikkatinizde dağınıklıklar olabilir. Daha bireysel ilerleyebilir veya anın etkisiyle kararlar alabilirsiniz. Gün batımıyla özgüven artıyor.

ASLAN BURCU YORUMU
Bugün uyku düzensizlikleriyle güne başlayabilirsiniz. Bedensel veya ruhsal bir yorgunluk hissi içinde olabilirsiniz. Gün batımına doğru enerjinizi toparlayacak ve daha keyifli olacaksınız.

BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün planlarınızda ani değişiklikler olabilir. İşlerinizde aksama ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Değişen şartlara göre esneklik gösterme zamanı.

TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün özgür olmak, özgürleşmek isteyeceğiniz durumlar içinde olabilirsiniz. Kendi hedeflerinizi özgürce belirlemek, kendi planlarınızın doğrultusunda ilerlemek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU
Bugün mantık ve sezgiler, duygular ve gerçekler karışabilir. Daha manipülatif bir iletişim şekli içinde olabilir veya manipülatif insanlarla karşı karşıya olabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU
Bugün ödemeler, alacaklar ve borçlar gündeminizde olabilir. İlişkilerinizle ilgili kadersel ve karmik deneyimler karşınıza gelebilir. Geçmişteki bir partnerle tekrar irtibat halinde olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün iş bağlantılarıyla önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Bazıları iş arkadaşlarıyla ilişkilerinde değişimler yaşayabilir. Görüşmeler, toplantılar gündemde.

KOVA BURCU YORUMU
Bugün yarım kalan işleriniz, gün içinde aksayan konular, iş ve sorumluluklarda yaşanabilecek dağınıklıklar gündeminizde olabilir. Gün batımı ve akşam saatlerinde ilişkileriniz güçlenecek ve sevildiğinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

BALIK BURCU YORUMU
Bugün hisleriniz ve sezgileriniz size yol gösterebilir. Riskli yatırımlarla ilgilenebilir, öngörülerinizle hareket edebilirsiniz. Abartılı risklerden ve kendinizi manipüle etmekten kaçının.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön