KADIN

19-25 Ekim 2015 haftalık burç yorumları

19-25 Ekim 2015 haftalık burç yorumları

Bakın bu hafta burcunuzu neler bekliyor...

KOÇ

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Haftanın hemen başında ilişkilerde bir yandan oldukça tutukluyuz ancak diğer taraftan rahatsız verici noktaları titizlikle gözden geçireceğiz. İletişimin önemi çok belirgin, çünkü arzu etmediğimiz durumlar varsa, partnerin daha dikkatli konuşması gerekecek. Bizi tatmin etmesi ve bu ilişkiye verdiği önemi göstermesi lazımdır. Bu anlamda hafta sonundaki enerjileriniz gayet verimlidir. İlişkide tüm pürüzler göz önüne alınarak ortaklaşa düşünüldüğünde sorunlar geride kalır. Yeni başlayan ilişkilerde ise, seçicilik ön planda olacaktır. Öyle kolay kolay gönlümüzü kaptırmayacağız.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 25 Ekim tarihindeki görünüm, ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili meseleler üzerinde oldukça titiz düşüneceğiz. Bir yandan her şeyi eleştirebiliriz, diğer yandan sıkı çalışıp, arzu ettiğimiz hedefe ulaşmak için mücadele vermemiz gerektiğini biliriz. Aslında bizim burada yapmamız gereken kendimizi bir gözden geçirmektir. Biz mi çok şey bekliyoruz yoksa işimiz gereği üstümüzdeki yükümüz mü çok fazla ağır. Ancak unutmayalım ki, kariyer hayatımız çok önemli. Üzerimize düşen sorumluluklarımızın farkında olmamız lazım. Yoksa bu kadar hassas düşünmekle doğru düzgün verimli çalışamayız. Bir de lütfen geçmişte yaşananları bu kadar didiklemeyiniz. Siz hem yeniliklere açık olmalısınız hem de tüm gücünüzle üst noktalara çıkmak için azimli olmalısınız.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Ortaklaşa bir paranın, bir mülkün pay edilmesi, sözgelimi eşinizin, iş ortağınızın mali durumu sizi bir hayli yakından ilgilendirecektir. Çünkü sonuçta evin geçimi ve huzurun temini için gelir gayet önemlidir.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


BOĞA

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki üç önemli görünüm, aşkta kontrolü elimizde tutan taraf olmayı istediğimizin işaretçisi. Bu konuşmalarımıza da yansıyacak. İsteklerimizden taviz vermeyeceğiz. Titizlendiğimiz noktalar olacak. Seçici davranacağız. İlişkinin gelişmesi ve büyümesinden yana olacağız. Aynı gün Güneş-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Ciddi ilişkilerde özellikle tutkunun önemini vurguluyor. Partnerin hakimiyetçi tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu eğer sevgiden kaynaklanıyorsa hoşumuza gider. Ancak baskı kurmak amacıyla yapıyorsa buna izin vermeyiz. Aynı gün Venüs-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu ilişkide arzu ettiğimiz gelişmelerin işaretçisidir ve kriterlerimize uygun şekilde bir araya gelinmesini sağlar.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatınızla ilgili konularda ideallerinizi gerçekleştirmek yönünde düşünmenizi sağlıyor. Birilerini idare etmek, susmak, kendi haklarımızdan vazgeçmek nasıl yanlışsa, baskıcı, uzlaşıya yanaşmayan tutumunuz da o denli yanlış olur. Bu tarihte kendi bildiğinizi uygulamak ile başkalarına uymak arasında bir tercihte bulunmaya zorlanabilirsiniz.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 3 Ekim tarihindeki görünüm, maddi konularda kararsız davranmamıza yol açabilir. Bütçemizin dengesi kolayca şaşabilir. Benim tavsiyem bir ürün alırken sadece görüntüsüne değil uzun vadede kullanıp kullanmayacağımıza da bakmamızdır. Kişisel bakım ve sağlığımıza önem verelim. Bu yönde harcamalarımız olabilir.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


İKİZLER

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Haftanın ilk günündeki enerjiler, her iki tarafın da ılımlı tarzda konuşması, anlaşmaya gönüllü olması ve birbirinin düşüncelerine saygı göstermesi lazım. Eşit haklarımız, ilişkideki beklentilerimiz, partnerimizin tavırları bizim için önemli olacak. Ev içindeki huzursuzluk, fazla eleştirel konuşmalar, bir türlü düzelmeyen sorunlar her an kendini hissettirebilir. Maddi ve manevi anlamda birbirine destek olmayan çiftler için zorlayıcı etkenler bu hafta yoğun gözüküyor.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki Venüs-Pluto görünümü, kimlerle paylaşımda bulunsak, bir iş veya özel ilişkiye girsek üzerimizde bir baskı varmış gibi hissetmemize neden olur. Oysaki tüm enerjinizi, kafanızın içindeki hedefleri doğru yönlendirebilir, ideallerinizi gerçekleştirmek adına sorumlu bir şekilde davranabilir, sabırlı olursanız yavaş ve emin adımlarla hayatınızı son derece olumlu bir şekilde yönlendirebilir, yüksek kazançları hem de hiç yorulmadan elde edebilir, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.
Aynı gün gerçekleşecek Mars-Chiron karşıtlığında, her durumu enine boyuna tetkik edebilirsiniz. Amacınız tekdüze yaşamamak, kararlarınızı bir an önce sonuçlandırarak geleceğinizi teminat altına almaktır. Bu istekleriniz gayet doğaldır. Ancak siz bu kadar itinalı düşündüğünüz halde genel olarak iş hayatınız ve toplumsal ilişkilerinizde gereğinden fazla özverili davranıyorsanız, başkalarının sizden yararlanmasına göz yumuyorsanız o zaman kendinizi şanssız biri olarak görmeniz yanlış olur. Böyle davranmak yerine size uymayan durumları bilinçli bir şekilde ele almalı, iş hayatınızla ilgili mevzularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Kendinize lütfen iyi davranınız.
23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında, Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, önümüzdeki bir aylık süreçte çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Aklınıza bir problem gelmesin. Sadece gerekli olanla olmayan arasındaki farkı belirleyip, zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek, verimli bir şekilde çalışmak için bu gereklidir. Beslenmemiz, uyku düzenimiz kısaca sağlığımızı ihmal etmemeliyiz. Şikayetlerimizi mutlaka bir doktora göstermeli, tedavilerimizi ihmal etmemeliyiz. Astrolojik geçişler bize yol gösteren trafik ışıkları gibidir.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, başkalarına ihtiyaç duyduğunuz her konuda daha dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. İşte bugün siz de politik tarzda ve oldukça akıllı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışınız. Böylece isteklerinizi daha kolay elde edebilirsiniz.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


YENGEÇ

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Bu hafta, ilişkilerimizde fazla titiz düşünebiliriz. En ufak bir şey terslik çıkmasın, her şey güzel olsun diye çabalarsınız. Diyelim ki, ilişkide sorun var veya şu anda yalnızsınız. Bunu gözünüzde öyle büyütürsünüz ki, sanki her şey ters gidecekmiş gibi hissedersiniz. Bunun nedeni, aşırı duygusallığınız ve hislerinizin sizi etki altında almasıdır. Oysaki karşı cinsle ciddi bir ilişki kurabilme, onun farklılıklarını kabullenme, paylaşmak ve bütünleşmek adına dengeli olmayı öğrenmek zorundasınız. Hafta sonuna doğru her şey yoluna girmeye başlar. İlişkide her iki tarafın da birbirine karşı daha dikkatli davranması mümkün olur. Hafta sonundaki Venüs-Jüpiter kavuşumu burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacak. Bu birçok pürüzün el birliğiyle çözümünde yardımcıdır.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, fikirlerinizi, isteklerinizi, hedeflerinizi titiz ve gayet pratik bir şekilde ortaya koymak istersiniz. Çünkü artık bir şeylerin yoluna girmesini istiyorsunuz. Ancak bazı insanlar buna pek fırsat vermeyebilir. Hatta sizin iyi niyetinizi görmek istemeyebilirler. Bu durum, sizi kimi zaman hayallerinizden vazgeçirmeye, birilerinin kurbanı olmaya, susmaya ve olana bitene razı olmaya zorlayabilir. Yapılması gereken kendinizden emin olmak, başka kişilerin davranışları ve sözleri karşısında kendinizi yaralanmış ve çaresiz hissetmemektir.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında kazanç evinizin yöneticisi Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Ne arzuluyorsak onu elde etmek adına verilen mücadelenin işaretçisidir. Ancak bu mücadelenin sonucunda elde edebileceklerimizi sürekli kılabilmek için gerçekçi olmamız gerekiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sevdiğimiz, bağlılık duyduğumuz insanların üstüne titreyeceğiz. Onlara bir zarar gelmesin isteriz. Bizi yoran, üzen ne varsa onları da düşünüceğiz.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


ASLAN

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, Güneş-Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak. Ailevi ilişkiler ön planda olacak. Kendinizi her anlamda güvende hissetmek isteyeceğiz. Aileniz, yuvanız, miras, mal, mülk, emlak ile alakalı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Kişi bu istekle, ilerisi adına bir yer satın almayı ve oraya yerleşmeyi düşünebilir. Ailemizle karşılıklı konuşacağız, neler yapacağımızı tespit edeceğiz. Şartları gözden geçireceğiz. Ilımlı ve paylaşımcı düşüneceğiz. Kendi geleceğimizi ilgilendiren bir durum söz konusu ise, evden ayrılmak, tekrar evimize dönmek v.b. Bunları da gözden geçireceğiz.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, birileri tarafından yanlış şekilde yönlendirilmenize yol açabilir. Dikkatli olmak gerekiyor. Pazarlamak istediğiniz bir ürün veya çaba sarf ettiğiniz bir mesele, başkaları tarafından hafife alınabilir, hakkınız olanı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Ne kadar kendinizi göstermeye çalışsanız da, başkalarına uymak zorunda kalabilirsiniz. İşte bütün bu aksilikler kendinizden şüpheye düşmenize ve sanki hep kaybedecekmişsiniz gibi hissetmenize yol açabilir. Oysaki yapmanız gereken, maddi konularda da kimsenin kulu kurbanı olmamak için akıllı davranmanızdır.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, parasal konularda özellikle fazla inceleyici ve oldukça titiz bir şekilde düşünmenizi ve kurduğunuz ilişkilerde de bu titizlik çerçevesinde hareket etmenizi sağlar. Siz kazanç anlamındaki konuları bu denli irdelerken, öncelikle çalışma hayatınızla ilgili meselelere ve kazancınızla alakalı konulara özen göstermelisiniz. İş hayatınız veya aktiviteleriniz, sağlığınız, birlikte çalıştığınız insanlar, hizmet ettiğiniz kişilerle ilgili konularda bir değişim ve dönüşümden geçiyorsunuz. Sorumluluklarınıza sahip çıkmak durumundasınız.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


BAŞAK

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Bu hafta ilişki anlamında gayet olumlu enerjilere sahipsiniz. İstediğiniz şekilde beraberliği yönlendirebilirsiniz. Ancak sizin arzunuz ortaklaşa düşünmektir. Evet titiz ve seçici davranıyorsunuz. Bunun nedeni, yanılmamak içindir. Her bir detayı önemseyebilirsiniz. Söylediği her kelimenin ardında yatanı bilmek istersiniz. Hafta sonunda burcunuz üzerinde Venüs ve Jüpiterin kavuşum yapması, özellikle bekar Başaklar için yeni bir aşk veya uzun seyirli bir ilişkinin göstergesidir. Problemli ilişkilerde meseleler tekrar gözden geçirilirse, çözüm sağlanır. Aşkın sizden yana olduğu bir hafta diyebiliriz.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, eğitim hayatı, çevre ilişkileri, iletişim, kendinizi ifade edişiniz, yolculuklar, haberleşme, günlük koşuşturma, işlerinizin takibi, ticaret, kardeş ve yakın akrabalarınızla alakalı konuların gözden geçirilmesi ve bulunduğunuz durumun ciddiyet ve sorumluluk duygusu çerçevesinde ele alınması gerekebilir. Bu süreçte, çevrenizde bazı değişimler, düzenlemeler, yenilenmeler özellikle yakınlarınızla, dostlarınızla, ilişkinizle ilgili konularda görülebilir. Bunları anlamakta zorlanabilirsiniz. Fakat gerçekçi bir gözle bakarsanız, ilerisi adına sağlam olanı fark eder, kurtulmanız gerekeni tespit edersiniz. Sizin nasıl baktığınız çok önemli.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanın çıkarlarımızı koruma anlamında etkili olduğunu göstermektedir. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur. Ortalama konuşmak akıllı bir iletişim ve anlaşma sağlamada size güç katabilir.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


TERAZİ

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, ailenize yönelik konularda sizin o meşhur adil ve tarafsız, mantıklı düşünmenizi gerektiriyor. Evet, geri planda sizi birçok mesele zorluyor. Ancak sabırlı olunuz lütfen ve planlarınızı tekrar gözden geçirin. Eviniz, aile ilişkilerinizle alakalı konularda, ya hep ya hiç tarzında düşünebilirsiniz. Fazla kuruntulusunuz. Eğer huzurlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız, önce kendi iç dünyanızı gözden geçirmelisiniz. Ardından partnerinizin bu ilişkideki tavırlarını ele alarak neler sorun yaratıyor bir bakmalısınız. Eleştiriler sınırı aştığında tabii ki problem yaşanır. Ne fazla bağımlı ne de gereğinden çok titiz düşünmek bu hafta sizi biraz yoracağa benziyor.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: Bu hafta kafanız bazı meselelere takılabilir. Bir şeyleri düzenlemeye çalışırken, kendi kendimize dağılabiliriz. İçimizdeki ses, kendi gerçeğine sahip çık, öteni berini topla düzenle ve bir an önce hallet derken, diğer bir ses bütün bunları yapsak bile hayatın bize karşı pek şefkatli davranmayacağını söyler. Bu iç sesleri arasındaki uyumsuzluk bizi hakikaten rahatsız edicidir. Hangi yana dönsek bir kıskaç altında gibiyizdir. Peki, ne yapmalıyız? Amacımızdan emin olacağız, kendimize güveneceğiz, zamanla bunların yerine oturacağını bilerek sakin olacağız.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, maddi-manevi anlamdaki tüm kazançlarımız üzerindeki kişisel etkimizi, alacaklarımızı, borçlarımızı, kendimizi yeniden güçlü hissetmek adına yapılacakları ele almak yönünde önem taşıyor. Her önümüze gelen kişiyi dost sanmayacağız. Hele yaşamımız söz konusuysa. İnceleyeceğiz, düşüneceğiz. Eğer bir borcumuz varsa, bunu nasıl ödeyebiliriz, gücümüz var mı bunlara bir bakacağız. Bir yatırım düşünüyorsak, enine boyuna ele alacağız.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


AKREP

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Haftanın genelinde sosyal ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda daha seçiciyiz. Konuşmalara dikkat edeceğiz. İnsanların tavırları, kullandıkları sözcükler baskı kurmaya dönükse buna pek katlanmayız. Nezaketi seviyoruz ve uyumdan yana düşünüyoruz. Bu anlamda enerjiler sizden yana olacaktır. Aşk hayatınızı fedakarlık ve özveri ilkeleri çerçevesinde ele alarak, partnerinizin davranışlarına bakacaksınız. Hafta sonundaki Venüs-Jüpiter kavuşumu seçkinlik arzunuzu yükselticidir. Bu yeni bir tanışmanın işaretçisi de olabilir. 23 Ekim tarihinde Güneş, burcunuzda ilerleyecek. Bu sizler açısından özünüze uygun şekilde hareket etmenin, isteklerinizi dışa yansıtmanın işaretçisidir. Karşı cins üzerindeki etkiniz yükselmeye başlar.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, ileriye yönelik olarak düşündüğünüz konular üzerinde hesap kitap yapabilirsiniz. Hayata katılımdan yanasınız. Kaos yaratan durumları bir önce çözüme kavuşturmak niyetindesiniz. Belki de bu yüzden ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. İleride güvencesiz kalmamak, amacınızdan şaşmamak için artık aklı başında düşünmeniz gerektiğinin gayet iyi farkındasınız.
23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş döneminde yaşadıklarımızı şöyle bir gözden geçireceğiz. Siz hayata nasıl bakmaktasınız, neler yapmayı hedeflemektesiniz, geleceğinizle alakalı konularda neler düşünüyorsunuz, şu anda önünüzde duran engeller, duvarlar nasıl aşılır? Bunları bu bir aylık süreçte gözden geçirelim.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: Bu hafta, belirleyeceğiniz bir hedefin üzerine inançla giderseniz başarılı olursunuz. İnternet dünyası başta olmak üzere her türlü iletişim aracından faydalanınız. Çünkü yetenekleriniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Ancak kendi fikirlerinizi baskı yoluyla başkalarına kabul ettirmeyiniz. Her konuda haklı olduğunuzu düşünmek yerine dinlemeyi de biliniz.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


YAY

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Bu hafta aşk hayatımızı ilgilendiren konularda biraz daha duygularımızı geriye çekerek düşüneceğiz. Çok fazla sıcak, ılımlı ve anlaşmaya gönüllü şekilde hareket etmeyebiliriz. Hatta zaman zaman baskın tarzda konuşabilir, hakimiyeti elde tutan taraf olmayı yeğleriz. Aşkı belli kriterlere göre ele aldığımız için, başkalarını şaşırtabiliriz. Aklımız iş konularına ve ailevi meselelere bir hayli takılı olacak.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, geriye çekilip olan bitene ve bundan sonra yapmanız gerekenlere bakabilme zamanıdır. Bu bir yüzleşme zamanıdır. Kendinizi toparlamak şöyle bir kafanızı dinlemek, sizi rahatsız eden meseleleri tekrar gözden geçirmek tabii ki faydalıdır. Ancak her Yay burcu böyle hissetmeyebilir. Hayata bakış açınız, bugüne dek yaşadığınız deneyimler, içinde bulunduğunuz şartlar veya karakter yapınız gereği süreci zorlu geçirmeniz de mümkündür. Bazı kişilerle aranıza mesafe girebilir. Hafta sonuna doğru, iş hayatımız ile ilgili mevzularda titizleneceğiz. Venüs-Jüpiter kavuşumu kariyer konularını gözden geçirme ve iş ilişkilerimiz yönünde önem taşıyor.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: Bu hafta, işlevini yitirmiş veya artık anlamı, önemi kalmamış her şeyin devre dışı bırakılması anlamındadır. Kazancımızla alakalı konularda endişeli olabiliriz. Gecikmiş bir alacağın tahsilat zamanı artık gelmiştir veya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancak mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoktur. Gerginlikten uzak durmanın yolu, kibar bir şekilde görüşmektir.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


OĞLAK

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Bu hafta ilişkilerde arzulu, tutkulu, düşüncelerimizi direkt olarak paylaşmaktan yana olacağız. Titiz bir şekilde her bir ayrıntıya önem vereceğiz. Karşımızdaki kişiyle fikirsel anlamda anlaşıyor muyuz, hayata bakış açımız farklı mı, aynı yolda ilerliyor muyuz, bunları gözden geçireceğiz. İlişkisinde problem olmayan çiftler bu hafta birbirlerine destekçi, şefkatli ve ılımlı tarzda yaklaşırlar. Yeni tanışmalarda fazla kritik edebiliriz. İşi var mı, nerede yaşıyor, daha önce nasıl bir ilişki yaşamış bunları bilmek isteriz. Hafta sonundaki Venüs-Jüpiter kavuşumu, ince elemenin sık dokumanın işaretçisi olsa da, burcunuzla uyumlu bir görünüm yapıyor. Yaş tahtaya ayak basmam sözüne benzer şekilde hareket edeceğiz. Güneş-Akrep burcu geçişi 23 Ekim tarihinde başlayacak. Sosyal ilişkilerimizde veya karşı cinsle olan her türlü bağlantımızda birleştirici, bütünleştirici tarzda davranan kişilere yöneleceğiz.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, ilişkilerinizi, hedeflerinizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmeniz yönünde gayet olumludur. İdeallerinizi yeniden ele alacağınız, projelerinizi veya yapmak istediklerinizi kafanızın içinde tasarlayacağınız bir süreçtesiniz. Güven ihtiyacınız bir hayli yüksek olacak. Ancak bu güveni, kendi içinizde oluşturmayı öğreneceksiniz. Kıskançlıklar, paylaşımsızlık, öfke ve önyargılı davranmaktan uzak duracağız. Problemler karşısında yılmayacağız. Bilakis bunları çözebilmek adına formüller geliştireceğiz.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, sisteme uyma mecburiyeti. Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak şu aralar hünerli, önündeki şartlara göre hareket edebilen kişiler kazanacak. Size üç şey gerekli. Kendinize güvenmek, iyi iz sürmek ve şartlara göre belli oranda esneklik göstermek. İşte o zaman kazanırsınız.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


KOVA

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Haftanın genelinde öyle çok sıcak ve samimi tarzda hareket etmeyebiliriz. Belli bir mesafeyi korumak, karşımızdaki kişiden emin olmaktan yanayız. İletişimi önemsiyoruz. Fakat söylenenleri de kendi içimizde bir gözden geçirmeden konuşmayız. Cinsel anlamda mesafeli davranabiliriz. Eğer bir şeyler aklımıza yatmıyorsa, ilişkide pürüz çıkartıyorsa, aklımız bunlara takılı ise, pek anlayışlı davranmamız da mümkün olmayabilir. Eleştirmeyi seven, her şeyde bir kusur bulan bir partnerimiz varsa, bu mesafeli halimiz çok daha belirginleşir.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş süresince, çalıştığınız yerdeki insanlarla, otoritelerle ılımlı şekildeki ilişkilerinizi sürdürünüz. Kimlerle iş veya özel ilişkileriniz varsa, bunları gözden geçiriniz. Kıskançlıklar, güç uygulayan insanlar, negatif kişilerden, onlara kızıp yanlış kararlar almaktan kaçınınız. Bu dönem, hiç kimsenin kimse üzerinde baskı uygulayacak hali yok. Birileriyle karşı karşıya gelirseniz boş yere zaman kaybedebilirsiniz.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, beklenmedik durumlar yaşama riskinizi işaret ediyor. Ortağınız veya hiç ummadığınız bir kişi, desteğini geriye çekebilir. Böyle bir halde oyunu kuralına göre oynayarak geri adım atmanız gerekebilir. Maddi konularda tabii ki gayet akıllıca hareket etmemiz iyi olacaktır. Ortaklaşa paylaşımlar, iş yaptığımız insanlar, yatırım konularında rehavete kapılmak kadar, kuruntulu davranmak da yanlış olacaktır. Tedbirli olalım. Ne yaptığımız bilelim yeterlidir.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


BALIK

Aşk ve İlişkiler

19-25 Ekim arası: Bu hafta ilişki anlamında zorlayıcı bazı ufak tefek problemler olsa da, Venüs-Jüpiter kavuşumu hafta sonuna damgasını vuruyor. Bu yeni bir ilişkinin, bir araya gelişin, ilişkilerde detaylıca düşünmenin, buna uygun şekilde davranmanın işaretçisi. Duygularımızın sesinden ziyade mantığımız bizi ilişkilerde yönlendiren bir etki olacak. Aslına bakarsak geçtiğimiz yıllara göre bu yıl aşka ve evliliğe bakış açımız çok değişti. Artık bastığımız adımın, başladığımız bir ilişkinin gelebileceği noktayı en başında hesap edebiliyoruz.

İş ve Kariyer

19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş dönemi, büyümek, farklı deneyimler yaşamak, gelişmek, hayatımızı yönlendirmek için kararlar veriyoruz. Hayat önümüze fırsatlar çıkarıyor veya mecburen uymamız gerekiyor. Fakat şu var ki, hepsi bizim gelişimimiz anlamında önemli oluyor. Tabii ki kimimiz bunun farkında bazılarımız zamanla anlıyor. Bu dönemde yüksek hedefler belirlemek, her şeye sıfırdan başlamak, kendinizi hangi alanda ortaya koymak istiyorsanız, lütfen o konuda gelişimi önemseyiniz. Eksiklerinizi tamamlayınız.

Finansal Durum

19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, maddi konularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın önemini işaret ediyor. Evet Pluto sizden yana. Ancak şu aralar Merkür-Terazi geçişi nedeniyle ortaklaşa işlerde zorlanıyoruz. Hatta birileri yüzünden borç altına giriyoruz veya bu konularda zayıf duruma düşüyoruz. Uyuşmazlıklar doğal olarak ilişkilerde de sabırsızlığa neden oluyor. Özellikle mahkeme, soruşturma, tahkikat, mal mülk alacak ve verecek konularında akıllıca hareket etmeye çalışmak, anlaşma yollarını kapalı tutmamak gerekiyor.

Ekim 2015 aylık burç yorumlarını okumak için tıklayın!

Dilerseniz haftalık burç yorumlarınızı okumak yerine aşağıdaki videoyu dinleyerek de öğrenebilirsiniz.

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön