24 Haziran seçimleri öncesi çarpıcı açıklamalar: Büyük operasyon geliyor

24 Haziran seçimleri öncesinde '28 Şubat medya operasyonu?' mu geliyor? Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, bu konu hakkında çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı.

24 Haziran seçimleri öncesi çarpıcı açıklamalar: Büyük operasyon geliyor

24 Haziran seçimlerine kısa süre kala, Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Küçük, "28 Şubat medya operasyonuna beş kala" başlıklı yazısında, söz konusu operasyona seçimlerden daha az kaldığını söyledi.

İşte Cem Küçük'ün o yazısı:

Sevgili okurlarım 24 Haziran 2018 gününe çok az kaldı. Onun öncesinde de 28 Şubat medya operasyonuna daha az kaldı. Bir zamanlar darbeci Celil Gürkan “12 Mart’a Beş Kala” diye kitap yazmıştı ve darbe için geri sayımı anlatıyordu. Biz ise demokrasi ve Yeni Türkiye için geri sayım yapıyoruz. Hem 28 Şubat darbesinin sivil ayağına gelecek operasyon hem 24 Haziran bizler, yani bu milletin kahir ekseriyeti için âdeta bir bayram günüdür.

24 Haziran Yeni Türkiye’nin ilan günüdür. 2018 yaz ayıyla beraber Eski Türkiye tamamen tarihe karışacak ve yepyeni bir Türkiye doğacaktır. 22 Mart 2018 devrimi, yani Eski Türkiye’nin sembolü Aydın Doğan’ın medyadan tasfiyesi aslında Yeni Türkiye’nin doğuşunun habercisiydi. 24 Haziran 2018 de bu devrimin siyasi ayağıdır. Öte yandan Yeni Türkiye’de, Eski Türkiye’nin suç işlemiş kalıntıları da Türk adaleti tarafından adım adım tasfiye edilecektir. Bu yargısal süreçlerin başında dediğim gibi 28 Şubat’ın medya ve sivil ayağına hukuki operasyon gelmektedir. Milletin çok büyük çoğunluğunun istediği ve beklediği bu operasyon çok yakında gelecektir ve Yeni Türkiye’ye geçiş anlamında bu olay dönüm noktası olacaktır.

Öyle ki eli kulağında olan bu operasyon Habertürk’ten Fevzi Çakır ve Hürriyet’ten Ahmet Hakan tarafından da ilan edilmiş ve duyurusu yapılmıştır. Gerçi Nagehan Alçı, 28 Şubat gazetecilerine gelecek hukuki operasyonu Ahmet Hakan Hürriyet’te duyurduğu için çok öfkelenmiş. Ahmet Hakan’ı en yakınlarını menfaat için satmakla ve namertlikle suçlamış Alçı. Beni ise Hürriyet grubunun yani Eski Türkiye aktörlerinin arasında kimin kimi arkadan hançerlediği hiç ilgilendirmiyor. Zaten bu insanlar hep birbirlerinin yüzüne gülüp arkadan iş çevirmekle meşhurdur. Zaten bu karakterleri yüzünden çabuk çözüldüler ve battılar.

Bu milletin çoğunluğu için önemli olan 28 Şubat ve benzeri hukuki operasyonları yapacak savcılarımızın önüne medyada taş çıkarılmamasıdır. Elbette marjinal medya karşıt yayınlar yapabilir ama Yeni Türkiye’nin anaakım medyasında Ankara Cumhuriyet Başsavcımız Yüksel Kocaman ve İstanbul Cumhuriyet Savcımız Asım Ekren gibi demokrasi için mücadele eden savcılarımıza tek kelime ile itiraz yapılamaz. Medyada herkes öğrensin ki artık Eski Türkiye’de değiliz ve artık bu ülkede FETÖ savcıları yok. Demokrasi için mücadele eden Cumhuriyetimizin gerçek savcıları var. Bu savcılara saldırmak Yeni Türkiye’ye karşı çıkmaktır. Herkes bunu bilmeli.

Bu arada 28 Şubat gazetecilerinin hâlâ utanmadan köşe yazdığı ve TV programı yaptığı medya gruplarına da ifade etmek istediğim bir uyarı var: 28 Şubat darbesinin gazetecilerine hukuki operasyon gelse bile bu vesayetçileri yazdırmaya ve TV programı yaptırmaya devam edeceğinizi duyar gibi oluyor ve gülüyorum. Eğer savcılarımıza karşı böyle hakaretamiz bir davranışa girerseniz bu çok açıkçası adalet kurumuna mukavemet etmekten başka bir şey değildir.

Zaten 28 Şubatçılara hukuki operasyon geldiğinde o sırada hâlâ büyük bir gazetede yazıyor olmaları bile o gazete sahipleri adına utanç vericidir. Bu süreci millet olarak dikkatle izleyeceğiz ve holding medyaları özellikle milletin büyük çoğunluğunun gözetimi altındadır. Ben son 3 ay içinde gelecek olanı bu 28 Şubat medyasına operasyonu hep yazdım. Büyük şairimiz İsmet Özel’in bir dizesinde dediği gibi; “Bakın yaklaşıyor yaklaşmakta olan” diye herkese söyledim. Ama Eski Türkiye kalıntısı medya yöneticileri bu dediğimi görmezlikten geldi ve şimdi kara kara düşünüyorlar. Sıkılmanıza gerek yok zaten siz isteseniz de istemeseniz de önümüzdeki 3 ay içinde Türk anaakım medyasında Eski Türkiye kalemlerinin tortusu bile kalmayacak. Bu benim temennim değil, objektif tespitim ve Yeni Türkiye’nin kesin kararıdır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Ülkenin yakasından bir dusmediniz be,hepiniz yalaka ve yalama takımısiniz,Feto ile yurudunuz ve şimdi Feto taktiği ile milleti harcamaya devam ediyorsunuz.
gazeteci mi kaldı?ya içerdeler ya işsizler.kaln 3-5 tanesi de yazmaktan korkuyor.sizlerde kendinizi satmış durumdasınız
yani diyorsun ki artık tüm medya tamamen saraya bağlanacak.
yok anana bağlanacak... ki yeni nesil senin gibi kansız olmasın..
@bozokaras ananı seviyorsan insanlara saygılı ol. benden söylemesi
@bozokaras Anana bir sor bakalım, takıldığında ondan gelen nesil niye senin gibi olmuş.
İPİNİZİ ELİNDE TUTAN SEÇİMLERİ KAYBETSİN O ZAMAN BÜYÜK OPERASYON KİME ÇEKİLİYOR SEN GÖRÜRSÜN...YEDİĞİNİZ HERZELERİN HESABI SORULUR RÜŞVETÇİ KUL HAKKI TANIMAZ HARAMZADELER SİZİ
sen adam olsan yüzbinlerce müslümanı dolandırmış olan ihlas medyasında çalışmazdın...
Ulan yalaka Saray soytarısı sen kimsin kim adına çalışıyorsun. Sonra sana bu yetkiyi kim veriyor. Yakın zamanda sıra sizlere de gelecek.
tek adam min borazanı konuşmuş.
basın bile özgür değilse, savcı bile konuşmıyorsa, emin olun o rejimin adı DİKTATÖRLÜK rejimidir.
Ulan insanlari ohal adi altinda kim ataturkcu kim laik ve demokrasi dusunurlugu yapiyorsa yargisiz infazsiz iceri atiyorsunuz o inanmadiginiz Allah cc sizin ahirette iki yakanizi birakmiycak o kullariniza nasil hesap vericeksiniz yeter be ne fetoymus arkadas bunlar parti kursa demekki 100/70 kesin cikarirmis zaten bunlara artik inanan kaldimi oda bi muamma feto meto yok insanlara tamamen algi ben artik neye inanicagimi sasirdim
@1960vincent Vatandaş olarak dış güçler, fetö ,algı operesayonu,oyun, vb lafları duymaktan bıktım neye inanacağımı yemin ederim bilmiyorum bu hale getirenlere ders vermek gerekiyor onu biliyorum
Suna aciksasi laiklik ve demokrasiyi devirmek icin esad rejimi iran rejimi misir rejimi saddam rejimi getiriyoruz desenize ne dallandirip dolaylandirip anlatiyorsunuz . Devletin kasasi bos kafamiza gore mala mulke el koyup devlet hazinesini guclendirmemiz lazim daha cok bakan cocuklari milletvekili yandaslarin zengin olmasi lazim deyin bizde rahatliyalim
25 haziran esas sizin gibi Türk düşmanı hırsız yobaz ve karaktersiz bir zihniyetin elinden kurtuluşu olacak bakalım o zaman kime yalakalık yapacaksınız.
Yeni Türkiye'de dolar 4.5 euro 5 i geçti beyler.bunuda yazın. Benzinde 7 ye gidiyor.
sarayada baglansanız zıncırın ucu mıllette bakın ne hale geleceksınız hepınız sılıvrıye
Cem küçük kim yaa ? Bu ülkede bu omurgasızları yazar diye anarsak bizim vay halimize ...
Hani her tasin altinda cemaat vardi hani herkese kumpas kuruyordu hala Fetö diyenler yakinda gercek kumpascilari anlarlar ama umarim is isten gecmis olcak memleket batti batiyor
Secim öncesi Muhalif medyayı susturmak istiyorlar
GAZETECEİ BOZUNTUSU HÜKÜMET ŞİMDİ DEĞİŞSİN KAÇACAK DELİK VEYA YALAKACILIK YAPACAĞIN YER ARICAKSIN
böylelerinin gazeteci olduğu ülkeden en beklersin.
Bence..yol su köprü altyapı işlerinden sorumlu erdoğan..dış işlerinden sorumlu cem uzan..iç işlerinden sorumlu kemal..mit den sorumu güvenlik uzmanı mete..valla türkiye uçar herkes kendi işini yapsın..
feto diye askeımızı kardeşi kardese oldurttunuz dini ayaklar altına aldınız gun gelır bu bu halk nasıl yunanları denıze doktuyse sızıde bı gun denıze doker..
Senmi demokrasi için geri sayım yapıyorsun önce demokrasinin ne olduğunu öğren sonra geri sayımını yaparsın
karakter yok bunda sanki 15 yıldır başkası yönetiyor ülkeyi..
Ya bu ülkede Türk nüfusu %50 nin altına düştü ya da birileri bizi zekisiniz diye kekledi.Bu siyasileri bu gazetecileri başka açıklayacak argumanim yok.
bu operayon sadece iktidar tarafından şu ana kadar olduğu gibi seçim sürecindede devam edebilir..neyseki sosyal medyaya daha az müdahele ediyorlar
15 yıldır sanki babam yönetiyordu devleti halen eski Türkiye diye bahsediyor lavuk 2018 den sonra yepyeni Türkiyeymiş sen bu masalı koyunlara anlat demekki 15 yıldır yolsuzluk yalakalık yandaşlık yağmalık olduğunu kabul ediyon .15 yılınız böyleyse bundan sonrasını halkım düşünsün.
gazeteciyim diye her naneyi yiyemezsin
Ekranda gördüğüm en boş adam.. Ahmet çakar'ı bile ikinci sıraya alır bunu bire yazarım...
GAZETECİ adı altında PROKAVATÖR,İSPİYONCU-YALAKALIK ne dersen o var bunlarda.OLMAYAN TEK GAZETECİLİK-DOĞRU-HAK-HUKUKA UYGUN BASIN MENSUPLUĞU.
bozokaras gibiler burdan insanların anasına söver. Sıkıysa karşıma çık dediğinde yusuf yusuf ederler.
Cem Küçük git muhabirliğini yap. Muhabirlere bile ayıp etmiş oluruz gerçi. Sizlerde yeni Cumhurbaşkanına yalakalık yapmaya başlıcaksınız merak etmeyin.
BU YAVŞAK ADAMIN DİLİNDE PÜRTÜK KALMAMIŞ. BASININ GELMİŞ GEÇMİŞ EN YALAMA KALEMİ.
fetö bitmedi AKP ye muhtaçsınız baskınları ki asıl baskını AKP yiyecek.
Ya arkadaş ne gelmez Yeni Türkiye ymiş. Dolamışsınız ağzına yeni Türkiye. 16 yıl oldu.
BU GAZETECİ AYNEN ŞUNU DEMİŞ BEN BUNA KATILMIYORUM KENDİ AKLINCA YAZMIŞ OLSADA
bakalım nerelerde yine bombalar patlayacak. ne hikmetse her seçim zamanı bombalar patlıyor
DAH NE ALGILAR GÖRECEĞİZ...!
Diğer Haberler