HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

26 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, nasıl oynanır? Milli Piyango sorgulama

Süper Loto sonuçları 26 Kasım Pazar akşam saatleri itibariyle şans oyunu severler tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. Süper Loto çekilişi haftanın üç günü gerçekleşiyor. 26 Kasım Pazar akşamı bu haftanın üçüncü çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından yapıldı. Merakla beklenilen çekiliş sonuçlarını haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz. Peki, 26 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI açıklandı mı? Süper Loto ne zaman çekiliyor, ne kadar devretti, nasıl oynanır? Milli Piyango sonuç sorgulama

26 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI! Süper Loto sonuçları açıklandı mı, nasıl oynanır? Milli Piyango sorgulama

Süper Loto sonuçları ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Süper Loto çekiliş sonuçları şans oyunu severler tarafından heyecanla takip ediliyor. Vatandaşlar çekiliş sonrasında 'Süper Loto en çok çıkan sayılar, Süper Loto ne zaman çekiliyor' sorularının yanıtlarını araştırıyor. Süper Loto'da şansını deneyenler 26 Kasım Pazar akşamı sonuçları Milli Piyango'nun resmi sitesinden öğrenebiliyorlar. İşte millipiyangoonline.com ekranı

26 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto'da bu akşam haftanın üçüncü çekiliş heyecanı yaşandı.

Süper Loto çekilişi 26 Kasım Pazar akşamı saat 21:30'da gerçekleştirildi. Çekiliş saatine kadar kupon doldurulabiliyor.

26 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

26 KASIM SÜPER LOTO KAZANDIRAN SAYILAR

2 - 22 - 29 - 36 - 45 - 58

23 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI

SÜPER LOTO NE KADAR DEVRETTİ?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto'da 23 Kasım'da gerçekleştirilen son çekilişte büyük ikramiyeyi kazanan çıkmışmamış ve büyük ödül devretmişti. Bu akşam yapılan çekilişte yine Süper Loto büyük ikramiye devretti.

ezgif.com-webp-to-jpg (12)

SÜPER LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

Milli Piyangı İdaresi tarafından yapılan Süper Loto çekilişi, haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştiriliyor. Çekiliş saat 21.30'da yapılıyor.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.

3547084_810x458


Youtube


En Çok Aranan Haberler