HABER

26 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte 26 Ocak 2022 Çarşamba Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları...

Şans oyunu severler tarafından 26 Ocak 2022 Çarşamba günü yapılacak olan Çılgın Sayısal Loto sonuçları merak ediliyordu. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişi bugün yapıldı. Peki 26 Ocak Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 26 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve detaylar...

26 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte 26 Ocak 2022 Çarşamba Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları...

Milli Piyango ve şans oyunu severler tarafından 26 Ocak 2022 Çarşamba günü, yani bugün gerçekleşecek Çılgın Sayısal Loto sonuçları merak edilmeye başlandı. Vatandaşlar Milli Piyango İdaresi'nin düzenlediği Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ikinci çekilişini beklerken, geri sayım sona erdi. Peki 26 Ocak 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?

26 OCAK ÇARŞAMBA ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Şans oyunu severler tarafından merakla takip edilen ve haftanın 3 günü yapılan 26 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam gerçekleştiridi. Bir önceki çekiliş Pazartesi günü yapılmıştı. Çarşamba günü ise şanslı rakamlar 30,50,58,71,87,88,15,17 oldu.

Çekiliş sonucu 6 ve 5+1 kazanan olmadı ancak 5 kazanan 3 kişi 128.385,00 TL sahibi oldu. Haftanın ikinci çekilişi bugün saat 21:30'da yapıldı. Sonuçlar açıklanmasının ardından Milli Piyango'nun resmi sitesi üzerinden ilan edildi.

26 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve detaylarına aşağıdaki link üzerinden sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz: https://www.mynet.com/sans-oyunlari/sayisal-loto-sonuclari

ÇILGIN SAYISAL LOTO KURALLARI NEDİR?

Milli Piyango İdaresi tarafından belirlenmiş olan Çılgın Sayısal Loto kurallarına göre birinci kategori olan “6 bilen”, kazanan kombinasyonun 6 numaranın tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilen vatandaşlar büyük ikramiyeyi kazanmaktadır. İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kazanan kombinasyonun 5 numarasının doğru tahmin edildiği ve 6’ıncı numaranın “Joker” numarasına eşit olduğu kombinasyonlar olmaktadır.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler