6 ocak güneş tutulması kova burçlarını nasıl etkileyecek?

6 Ocak Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması hakkında bilmeniz gerekenler

6 ocak güneş tutulması kova burçlarını nasıl etkileyecek?

Kova burçları, 6 Ocak günü saat 04:28’de 15 derecede Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması duygusal hayatınıza, bilinçaltınıza ve sağlığınıza vurgu yapacak. Bu tutulmanın kalitesine baktığımızda nispeten daha olumlu bir tutulma bizleri bekliyor. 15 derecedeki bu tutulma, Satürn ile kavuşum, Neptün ile iyicil bir açı yapıyor. Vega sabit yıldızıyla da kavuşan tutulma derecesi daha olumlu etkileri hayatımıza çekebileceğimizi gösteriyor. Tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, bir yandan da dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Sizleri bu tutulma daha soyut konularda etkileyecek. Özellikle Satürn’den etki (transit) almaya devam ettikçe kafanızdaki düşünceler karma karışık bir hal almaya başlamış olabilir. Zihninizde sanki binlerce düşünce varmış da hiçbirini yapamıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Bu tutulma biraz daha bu zihinsel karışıklığınıza ışık tutacak. Gerçekten sizi mutsuz eden nedir? Konunun özüne inmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Belki de mutsuz olacak bir durum yok, siz hedeflerinizi çok yüksek tutuyor olabilirsiniz. Bazen de korkularınız size engel olabilir. Bir şeyi kaybetme korkusu olabilir veya olumsuz sonuçlanır diye hiç eyleme geçmediğiniz durumlar da sizi engellemiş olabilir. Şimdi bu tutulmayla artık zihninizde yarattığınız bu durumları kırıyorsunuz. Korkuysa üstüne gidiyorsunuz, süregelen bir alışkanlıksa bırakıyorsunuz. Kova burçları daha çok zihinde yaşar. O zihin karışık olduğunda da siz de hayattan zevk alamazsınız. Duygusal hayatınızda da çözmeniz gereken konulara açıklık getirmek isteyeceksiniz.

Partnerinizle sakince konuşup, sorunlarınızı dile getirmeniz gereklidir. Geçmişteki ilişkinizle ilgili de haberler alabilirsiniz. Bu tutulma bir yeniay enerjisi taşır. Yeni bir sayfa açarsanız destek olur. Genel olarak bakarsak bu düşük enerjili ruh halinizden arınıyorsunuz. Neptün’ün tutulma derecesine olan açısı da hayallerinize ulaşmak için sizi destekleyecek. Gördüğünüz gibi adım atacağınız yeni şeylerde de güzel bir enerji alıyorsunuz. Sağlık problemleri olanlar için de şifa bulma zamanlarıdır. Yeni bir tedavi ya da yeni bir hekim sağlığınıza kavuşmada rol oynayabilir. Hastanelerde vaktinizi çok geçirmeniz gerekebilir. Ama unutmayın bu iyileşmeniz için olacaktır. Sadece tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, sağlık konusunda kendinizi ihmal ettiğinizde sonuçlarının ciddi olabileceğini gösteriyor. O yüzden biraz kendinize dikkat edin. Ruh sağlığınız da buna dahildir. Geçmişi bırakma vaktidir ama önce siz inanmalısınız Kova burçları. Enerjinizi artık yeni sayfalar açmak için kullanmalısınız. Tutulmanın etkisi yaklaşık altı ay sürecektir. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler