6 ocak güneş tutulması yay burçlarını nasıl etkileyecek?

6 Ocak Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması hakkında bilmeniz gerekenler

6 ocak güneş tutulması yay burçlarını nasıl etkileyecek?

Yay burçları, 6 Ocak günü saat 04:28’de 15 derecede Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması, maddi konularınızı gündeme getiriyor olacak. Bu tutulmanın kalitesine baktığımızda nispeten daha olumlu bir tutulma bizleri bekliyor. 15 derecedeki bu tutulma, Satürn ile kavuşum, Neptün ile iyicil bir açı yapıyor. Vega sabit yıldızıyla da kavuşan tutulma derecesi daha olumlu etkileri hayatımıza çekebileceğimizi gösteriyor. Tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, bir yandan da dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Sizler bu tutulmayla maddi alanda yenilikler yaşayabilirsiniz. Tutulmanın pozitif tarafının ağır bastığını düşünürsek, yeni bir yatırım yapabilirsiniz. Maddi gelirinizde artışlar olabilir. Maaşınız artabilir, ek prim alabilirsiniz veya hiç aklınızda olmayan bir iş teklifi alırsınız hayat standartınız yükselir. Tabii ki Satürn’ün kavuşumda olduğu bir tutulmada her şeyin havadan düşmesini beklememelisiniz. Satürn der ki çok çalış, emek ver, disiplinli ol sonra hayatının ödülünü hak edeceksin. Malesef bir Jüpiter değildir, Satürn önce çektirir sonra verir. Ama verdiği ödüllerin de değeri paha biçilemez. Jüpiter demişken biliyorsunuz yöneticiniz 2 Aralık’a kadar sizinle beraber ve hayatınızın en şanslı dönemlerinden birindesiniz. Bu yıl 2015-2017 arası yaşadıklarınızı unutturacak güzellikte olacak. Tutulmalarda da maddi konular için çaba harcadıkça hayatınızın bu bölümü de sorunsuz ilerleyecek.

Tutulmanın Neptün’le olan açısı hayalinizdeki ekonomik güce sahip olmanız için destek verecek. Vega parlak bir sabit yıldızdır ve adeta siz de maddi olarak parlayacaksınız. Tabii ki bir şartı var bu tutulmanın. Yazının başında bahsettiğim gibi tutulma, Satürn ve Plüton’ün arasına denk düşen bir derecede oluşuyor. Burada iki kötücül gezegenin işin içinde olduğunu düşünürsek, maddi konularda hamle yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle riskli yatırımlarda iki kere düşünmeniz gerekir. Satürn’ün garantici ve mantıklı tarafını kullanmazsanız, Plüton bir anda maddi anlamda küle çevirebilir. Bu görünüm gerginliklere de sebebiyet vereceğinden kimseyle para konusunda tartışmayın. Belki harcamalarınız konusunda eleştiriler alabilirsiniz ve verdiğiniz tepkilerle karşı tarafı kırabilirsiniz. Sonuç olarak agresifliğe açık bir dönem, yapılan eleştirilere sakin kalarak cevap vermelisiniz. Güneş tutulmaları yeni bir sayfa açmak için idealdir. Sizler özellikle maddi anlamda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Tutulmanın etkisi yaklaşık altı ay sürecektir. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler