6 ocak güneş tutulması yengeç burçlarını nasıl etkileyecek?

6 Ocak Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması hakkında bilmeniz gerekenler

6 ocak güneş tutulması yengeç burçlarını nasıl etkileyecek?

Yengeç burçları, 6 Ocak günü saat 04:28’de 15 derecede Oğlak burcunda gerçekleşecek parçalı Güneş Tutulması, ilişki-evlilik hayatınıza ve ortaklıklarınıza vurgu yapacak. Bu tutulmanın kalitesine baktığımızda nispeten daha olumlu bir tutulma bizleri bekliyor. 15 derecedeki bu tutulma, Satürn ile kavuşum, Neptün ile iyicil bir açı yapıyor. Vega sabit yıldızıyla da kavuşan tutulma derecesi daha olumlu etkileri hayatımıza çekebileceğimizi gösteriyor. Tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, bir yandan da dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Yengeç burçları bu tutulmayla beraber ilişkiniz ön planda olacak. İlişkinizde yeni bir sayfa açmak, geçmişte yaşananları unutmak için tutulmadan güzel destek alacaksınız. Uzun zamandır Satürn’den etki (transit) aldığınız bir konudasınız. İlişkinizde veya evliliğinizde sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Bilmediğiniz gerçeklerle yüzleşmiş olabilirsiniz. Tutulmanın Satürn ile kavuşumu, karar almanız için bir fırsat verecektir. Gerçekleri tartıp, önünüzü görmek isteyeceksiniz. Satürn, duygusal değil aksine mantıklı kararlar almanızı sağlayacaktır. İlişkisinde, evliliğinde sorun olmayanlara ise daha da güzel haberler var. Tutulmanın Vega sabit yıldızıyla kavuşumda olması, ilişkinizin en parlak döneminde olacağınızı gösterir. Evli değilseniz, ilişkinizde ciddi adımlar atmak adına ilk temeller atılabilir. Neptün’ün açısıyla da hayalinizdeki ilişki gerçek olabilir. Özellikle yalnızlar bunu not etsin. Ortak iş açmış olanlar varsa bu tutulma döneminde gelirinizi arttırabilecek yeni projelere ya da işlere imza atabilirsiniz. Fakat sizlerin de dikkat etmesi gereken nokta gerçekçi olmaktır.

Eğer ki elinizdeki paradan daha fazlasına borçlanıp bir işe girerseniz sonuçları negatif olabilir. Gerçekçi riskler aldığınızda başarı da gelecektir. Tutulmanın Satürn ve Plüton’ün arasında gerçekleşiyor olması, ilişkilerinizde ve kurduğunuz ortaklıklarda sakin olmanız gereken bir dönemde olduğunuzu gösteriyor. Bu iki gezegenin devrede olduğu durumlarda her şeyi kül etme potansiyelimiz yüksektir. Partnerinize ani bir gerginlikle verdiğiniz tepki, ilişkinizi bitirmeme noktasına getirebilir. Tek dikkat etmeniz gereken durum öfke kontrolü olmalıdır. İlişkideki eski alışkanlıklarımızı da bırakmanız yeni bir enerjiyle yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır. Unutmayın Güneş tutulmaları bir yeniay enerjisi taşır. Eskiyi geride bırakmak, yeniye yer açmak için güzel bir fırsattır. Tutulmanın etkisi yaklaşık altı ay sürecektir. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler