HABER

Abdullah Ercan'a şok suçlama!

"Sarışın Türk" lakaplı Abdulllah Ercan'ın 19 yıllık eşi Nazan Tülin Ercan, İstanbul Aile Mahkemesi'nde "zina" suçlamasıyla boşanma davası açtı.

Abdullah Ercan'a şok suçlama!

Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray'da 1990'lı yıllarda futbol oynayan "Sarışın Türk" lakaplı Abdulllah Ercan'ın 19 yıllık eşi Nazan Tülin Ercan, İstanbul Aile Mahkemesi'nde "zina" suçlamasıyla boşanma davası açtı.

"Eşim kumar oynuyor. Tüm mal varlığını kaybetti. Kendisinden 22 yaş küçük bir kızla beni aldatıyor" diyen Nazan Tülin Ercan, boşanma sonrası ciddi yoksulluk yaşayacağı gerekçesiyle 5 milyon lira maddi, 5 milyon lira manevi tazminat talep etti. Kendisi için aylık 30 bin lira, oğlu için de "eğitim, sosyal aktivite ve tatil masrafları" adına 15 bin lira nafaka istedi.

Rumelihisarı'nda bulunan ve değeri 2 milyon dolar olan evleri için de tedbir koydurdu. İşte Nazan Tülin Ercan'ın mahkemeye sunduğu 10 sayfalık dilekçede yer verdiği bazı iddialar: Abdullah, futboldan kazandığı 50 milyon doların üzerindeki paranın büyük bölümünü kumarda harcamıştır. Kıbrıs'ta ve yurtdışındaki banka ve bahis sitelerine aktardığı para 548 bin 725 liradır. Abdullah, kumara ayda 100 bin lira harcamaktadır.
İstanbul'da kumar oynarken gözaltına alındı. Kumar yüzünden yakın akraba ve arkadaş çevresinden borç aldı. Geri ödeyemedi. Üzerine kayıtlı birçok gayrimenkulü, farklı insanların üzerine muvazaalı olarak geçirdi.

Abdullah, kızı yaşında 1993 doğum bir genç kızla birlikte. O kızla kollarına isimlerinin dövmesini yaptırmışlar. Eşimin kumar ve zina alışkanlığı yüzünden psikolojim bozuldu. Destek almaktayım.

Evliliğimiz süresinde lüks yaşadık. 2 milyon dolarlık evde yaşamaktayım. Evimde temizliğe yardım için aylık maaş alan bir kadın bulunmaktadır. Lüks otomobillerde gezdik. Tatillerimizi yurtdışında yapmaktaydık. Abdullah'ın yanlış ve sorumsuzlukları nedeniyle yoksul duruma düşeceğim.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
karıya bak abdullah a kötü huyları var demiş sanki kendi dört dörtlük...adamı dolandırıyo resmen..30 bin + 15 bin nafaka ne lan bu aş evinde günde 1500 yoksulu mu doyuracan
amına kodumun karısı futbolcuyu zengin diye evleniyor. baktı maddi kayıba uğruyor hemen boşanıyor gider ayak da paraları götürüyor. Diğer futbolcuların eşlerinin çoğu da böyle
Aha böyle para düşkünü kadınlara var yaaa uyuz oluyorum. Aldattıysa çık git.. Lüksünden taviz verme o seni aldatsın sen onun parasından medet um.
Geri Dön