HABER

AFAD ve UMKE'nin tatbikatı gerçeği aratmadı

BİNGÖL'de, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) gönüllülerinin katılımıyla yangın, boğulma ve kazalara müdahale tatbikatı gerçekleştirildi.  Bingöl'deki Gülbahar Barajı'nda AFAD ve UMKE ekipleri, aralarında öğretmenlerin de bulunduğu gönüllülerinin katılımıyla tatbikat düzenledi. 3 gün süren tatbikatta senaryo gereği boğulma vakası, yangın ve kazalara müdahale edildi. Tatbikat sonrası gönüllülere katılım belgeleri verildi.

AFAD ve UMKE'nin tatbikatı gerçeği aratmadı

Aziz ÖNAL/BİNGÖL,(DHA) - BİNGÖL'de, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) gönüllülerinin katılımıyla yangın, boğulma ve kazalara müdahale tatbikatı gerçekleştirildi.
Bingöl'deki Gülbahar Barajı'nda AFAD ve UMKE ekipleri, aralarında öğretmenlerin de bulunduğu gönüllülerinin katılımıyla tatbikat düzenledi. 3 gün süren tatbikatta senaryo gereği boğulma vakası, yangın ve kazalara müdahale edildi. Tatbikat sonrası gönüllülere katılım belgeleri verildi.
FOTOĞARFLI

AFAD ve UMKE'nin tatbikatı gerçeği aratmadıAFAD ve UMKE'nin tatbikatı gerçeği aratmadıAFAD ve UMKE'nin tatbikatı gerçeği aratmadıAFAD ve UMKE'nin tatbikatı gerçeği aratmadı

Geri Dön