Antalya'da sokakta tek başına çıplak halde dolaşan çocuk, yürekleri ağızlara getirdi

Antalya'nın Serik ilçesinde ailesi uyurken çıplak halde evden çıkan ve kaybolan 3 yaşındaki çocuk, zabıta ekipleri tarafından alınıp polise teslim edildi. Ailesi uyurken evden çıktığı anlaşılan çocuk, polis tarafından aileye teslim edildi.

Antalya'da sokakta tek başına çıplak halde dolaşan çocuk, yürekleri ağızlara getirdi

Belek Turizm Merkezi yolunda yalnız halde çıplak şekilde yürüyen erkek çocuğu yürekleri ağızlara getirdi. Kırgız asıllı olan 3 yaşındaki minik Amir'i görenler durumu zabıta ekiplerine haber verdi.

ELBİSE GİYDİRİP POLİSE HABER VERDİLER

Belediye zabıta ekipleri tarafından trafiğin yoğun olduğu bölgeden alınan minik Amir, Belek Zabıta Karakolu'na getirildi. Üzerinde elbise olmayan çocuğa zabıta ekipleri önce elbise giydirdi ve polis ekiplerine haber verdi. Amir'in ailesi aranırken evde uyuya kalan aile çocuklarının kaybolduğunu fark edip polis ekiplerini aradı.

Çocuklarının emniyette olduğunu öğrenen aile rahat bir nefes aldı. Polis merkezinde ifadesi alınan aile, çocuklarını sağ salim kavuşmanın mutluluğunu yaşadı ve birlikte evlerinin yolunu tuttu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Abi valla haberleri okuyorum bakıyorum benim ülkemden başka her ülkeden vatandaş haber olmuş ırak afgan suriye kırgız tamam cocuga bende üzüldümde bu ülkeye girmek bu ülkede yaşamak bu kadarmı kolay olmuş yani bu ne arkadaş ülke insanımdan cok arapları falan okuyorum haber olarak sitede yav
ülkeye bak kırgız çeçen afgan pakistan ıraklı filistin iran bengladeş suriyeli afrikalı kimi ararsan var ipini koparan solugu türkiyede alıyor nasılsa ülkenin kapısı yok nerden geldin nereye gidiyorsun niye geldin diye soranda yok şimdi ozaman neymiş hiç kimse bu ülke bizim demesin artık zaten önümüzdeki yıllarda bunu görecegiz ülkeyi bölme harekatı turgut özalla başladı akp amacına ulaştı artık cocuklarımıza bırakacak bir ülkemiz yok emegi gecen herkesin anasını babasını saygıyla anıyorum :)
evin içinde bile sahip çıkamamışlar ya başına kötü birşey gelseydi ,yok abi çocuk yapanlarında ehliyeti olmalı artık bu dünyada.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler