HABER

Antalyaspor'a Tunuslu golcü futbolcu

Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, anlaşma sağladıkları Tunus milli takımında da oynayan golcü futbolcunun yarın veya cuma günü Antalya'ya geleceğini bildirdi.

Süğlün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalyaspor'un ikinci yarıda daha güçlü hale gelebilmesi amacıyla takıma takviye yapacaklarını belirtti. Yöneticilerin beğendiği Tunuslu gölcü futbolcu ile hemen hemen her konuda anlaştığını kaydeden Süğlün, bazı küçük pürüzlerin de kısa sürede giderileceğini bildirdi. Süğlün, Tunus milli takımında da oynayan golcü futbolcunun yarın veya cuma günü Antalya'ya geleceğini vurguladı.

Tunuslu golcünün Tunus'un Esperance Tunis takımında oynayan forvet Ali Zitouni olduğu, hemen hemen her konuda anlaşılan oyuncunun kulübü ile bonservis konusunda küçük pürüzlerin halledilmeye çalışıldığı öğrenildi.

-"ANTALYASPOR'UN GELECEĞİNİ DE DÜŞÜNÜYORUZ"-
Süğlün, Antalyaspor'un geleceğini de düşündüklerine işaret ederek, şunları söyledi:

"Antalyaspor'un geleceğini sağlama almak için gençlere önem veriyoruz. Teknik yöneticilerimizin beğendiği 4 gurbetçi genç ile anlaşma sağladık. Anlaşma yaptığımız bu gençlerden ikisi yarın Antalya'da olacak. Diğer iki genç ise bayram sonrası Antalya'ya gelecek."

Süğlün, Ali Bilgin konusunda da Galatasaray ve Beşiktaş'ın istediği futbolcuyu, daha önce belirledikleri ücreti ödeyen kulübe verebileceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön