Asit saldırısına uğramıştı! Berfin eski yüzüne kavuşmak için tedaviye başladı

Hatay'da dershaneden evine giderken uğradığı asitli saldırı sonucu sağ gözünü kaybeden ve yüzünün bir bölümü yanan 19 yaşındaki Berfin Özek, estetik ameliyatıyla eski görüntüsüne kavuşacağı günü umut ve heyecanla bekliyor.

İskenderun ilçesinde yaşayan ve yüzüne dökülen asit nedeniyle adeta hayatı kararan Berfin Özek'in dramına Sağlık Bakanlığı duyarsız kalmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Allah acil şifalar versin, inşAllah tez zamanda eski sağlığına kavuşursun. Sana bunu yapan o cani de inşAllah hem bu dünyada hem öteki dünyada cezasını kat kat çeker. Devletimizde var olsun, hem ameliyat için hastahane ayarlamış hem de kalabilecekleri bir ev.
inşallah iyleşirsin rabbim yardımcın olsun.
onca oyuncu şarkıcı dünyanın parasını kazanıyorlar mutlaka yardımlar yapıyorlar ama kadına şiddet diye fotoğraf çekimi yapmakla olmuyor ben isterdim ki biri çıksın masraflarını ben karşılıycam desin.ama nerdeeeee.
@seyran_sagir_1985 bir çok iş adamı olsun, devlet olsun desteğini gösterdi zaten.. bilip bilmeden sırf işin olumsuz tarafına bakacak kadar karartmayın kalbinizi bu kadar..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler