Aşkı yerde ararken gökte bulabilirsiniz

Birçok kişi hayatının aşkıyla nerede karşılaşacağını merak ediyor. Gelecekteki sevgilinizin göz rengi ne renk olacak, komik ya da ciddi mi olacak bilemeyiz ama hayatınızın aşkıyla bir sonraki uçak yolculuğunuzda karşılaşabilirsiniz. Neden böyle diyoruz? İşte şaşırtan araştırma!

Aşkı yerde ararken gökte bulabilirsiniz

Hayatınızın aşkıyla çoğunlukla okulda, arkadaş ortamında ya da çalıştığınız iş yerinde karşılaşabilirsiniz. Ancak henüz bu kişiyle karşılaşmadıysanız bir sonraki uçuşunuzda rastlayabilirsiniz.

1

İnsanlarla tanışabileceğimiz yerler hakkında düşünürken genellikle uçak yolcuğunu düşünmüyoruz ama yapılan araştırmalara göre böyle bir gerçeklikten bahsetmek istiyoruz.

2

HSBC Bank'ın Travel + Leisure dergisi ile birlikte yaptığı bir araştırma, bir sonraki aşkını görmeyi hayal edenler için ilginç keşifler yaptı. Temmuz 2018 boyunca, 141 ülkeden 5.000 yolcu araştırıldı. Ve insanların uçuş sırasındaki davranışları hakkında bilgi edinildi. Söylemeliyiz ki, toplanan veriler oldukça ilginç.

4

Birçoğumuz filmlerde veya televizyonlarda gördük, sevginin bir uçakta buluşan 2 kişi arasında nasıl kıvılcım yarattığını ve ardından romantizmin yerde devam ettiğini... Meg Ryan ve Kevin Kline'ın başrol oynadığı bir komedi olan French Kiss filmini hatırlayın.

3

Yapılan araştırmada tüm yolcular tarafından verilen cevaplara göre, 50 kişiden 2'si uçakta yeni bir aşka yelken açtı. Tabii ki uçaktaki tanışma sadece aşk odaklı değil. Ankete katılan yolcuların yüzde 16'sı tanıştıkları kişilerle iş bağlantısı, yüzde 14'ü de arkadaş olduklarını söylüyor.

Uçakta hayatınızın aşkıyla karşılaşmak düşük bir oran gibi gelebilir ancak bu yüzdeyi her uçuşa uygularsak her uçuşta 2 çift ilişki kurabilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler