HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Atatürk kitabı 10 Kasım’da çıkıyor

Türk kültürünün iki yıldızı Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu ile şair ve yazar Attila İlhan Yeni Mesaj gazetesi tarafından düzenlenen özel programla anıldı. Programın onur konuğu ise Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'tı. Prof. Baş programda merakla beklenen “Atatürk” kitabının 10 Kasım’da çıkacağını açıkladı.

Atatürk kitabı 10 Kasım’da çıkıyor

Türk kültürünün iki yıldızı Prof.Dr. Oktay Sinanoğlu ve şair ve yazar Attila İlhan Yeni Mesaj Gazetesi tarafından düzenlenen özel programla anıldı.

3 oturum halinde düzenlenen program Kur'an-ı Kerim ile başladı.

Daha sonra İlhan ve Sinanoğlu'nun hayatlarından ve Meltem TV ve Mesaj TV'de katıldığı programlardan kesitlerin yer aldığı sinevizyon gösterisi yapıldı.

Atatürk kitabı 10 Kasım’da çıkıyor

Programın onur konuğu ise Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Haydar Baş'tı. Yaklaşık 6.5 saat süren programın sonunda kısa bir selamlama konuşması yapan BTP lideri katılımcılara teşekkür etti.

Mustafa Kemal Atatürk'ü anlattığı Atatürk kitabının da tamamlandığını ifade eden Haydar Baş bu kitabı Atatürk'ün 79. vefat yıl dönüm olan 10 Kasım'da düzenlenecek Atatürk programında halka arz edeceklerini söyledi.

Program konuşmacılarından araştırmacı yazar Selim Kotil de BTP liderinin Atatürk kitabıyla ilgili açıklama yaptı.

Kotil "Genel Başkanım Prof. Dr. Haydar Baş beni çağırdı ve bu kalın kitabı göstererek ‘evladım bitti’ dedi. O büyük insanın hakkında ne büyük iftiralar atılmış, neler yapılmış o insana, bu eseri okuduğunuz zaman hepiniz göreceksiniz. Artık milletin Atatürk'ü ile kucaklaşması, gerçek Atatürk'ü tanıması, devlet millet kardeşliğinin kurulmasını sağlayacak olan Prof. Dr. Haydar Baş'ın kalemi ile Atatürk eseri bitti. Bu eser, 10 Kasım'da Gazi'yi anma programına kitap olarak yetişecek. Hepimizin başucu eseri olacak. Prof. Dr. Haydar Baş'a Türk milleti adına sonsuz kere teşekkür ediyoruz." dedi.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler