Bakandan, 'Erdoğan fırçaladı' iddiasına yanıt

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Başbakan Erdoğan'ın Rize'de kendisini fırçaladığı yönündeki haberleri yalanladı.

Bakandan, 'Erdoğan fırçaladı' iddiasına yanıt

Bayraktar, Erdoğan'ın "yol kenarlarına çok yüksek binalar yapılıyor. Düzeltelim" diyerek kendisini uyardığını söyledi.

Afganistan'ın 94. Bağımsızlık Günü Resepsiyonunda bir grup gazetecinin sorularını yanıtlayan Bayraktar, "nerden neyi fırçalamış. Diş fırçası mı atmış, ayakkabı fırçası mı atmış? uyarıda bulundu. Uyaran benim amirim. Başkanımız olmanın yanında davamızın lideridir" dedi.

Bakan Bayraktar, "ne yapacaktım yani? Adam oturuyor. Ya oturacak yer bulmam lazım ya eğilmem lazım. Devlet terbiyesi önemli. Hiyerarşi önemli. Hiyerarşinin olmadığı yerde anarşi olur" ifadesini kullandı.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Ayaklarimi öp dese onuda yaparlar
sen insaflıymışsın muz olayına bile girebilirler
Sayın bakan başbakanın orada önünde sana diz çöktürmeyip ne sorun var ise daha sonra konuşabilirdi. bunu bilinçli yapıyor önünde diz çöktürmekten haz alıyor. sen ne yapabilirdin orada diz çöktürüldün ama sonrasında onurlu duruş sergileyebilirdin. ama makam herşeyden önemlidir. makamı kaybettinmi dünyalarca nimeti geri tepmiş olursun. dünya nimetleri için davranışın doğru ama insan onuru için yanlış.
BENİM BABAM SSK LI BİR İŞÇİ. BU HALİNİ HİÇ GÖRMEDİM....ALLAH DA GÖSTERMESİN.... BABACIĞIM SEN İŞÇİSİN, İŞÇİ KAL.......
Amele zihniyeti işte.ne olacak
bayraktar efendi şuna tayyipin önünde diz çökdüm desene açıkça niye kıvıryosun
TAYYİP PAŞA VE ONUN HUZURUNDA DİZ ÇÖKEN KÖLELERİ.
adamların hayatı yalan vede yağma üzerine kurulu yaşasın erdoğan bunları soy soğana çevir hak ediyorlar ye babam ye bitmez devletin malı deniz yemiyende domuz size oy verende şerefsiz bir birinizi tamamlayın
KISKANANLAR...ÇATLASIN....
SEN KADAR YALAKASINI GÖRMEDİM.. NEYİNİ KISKANICAM ONLARIN. GÜNAHLARINIMI.. ÇOK ŞÜKÜR VEBAL ALTINDA DEĞİLİM..
çakma müslümanları kimse kıskanmıyor merak etme
hiyerarşi miş o dediğin sırtlanlarlada oluyor zihniyetinize ne diyeyim
Yiye yiye bitiremediniz güzelim ülkeyi. Yüce Divanda yargılanıp kodese tıkılacağınız ömrünüzün kalan kıszını zindanlarda geçireceğiniz günler çok yakındır.
ÜLKEYİ YİYENLER..İKTİDARA GELEMEYEN LERDİR...CHP VE ZİHNİYETİ...1945.ENSON İKTİDARA GELMİŞTİ
O KADAR KIYAĞA BEN EĞİLMİŞKEN AYAKKABILARINI BİLE BOYARDIM
ŞU FOTORTAFA BAK TAYYİP VE KÖLELERİ...
alkışlanacak sözler bakanımı tebrik ediyorum.bu medya işte böyle neredeyse bakanı başbakana karşı kışkırtacak ! ayıp ayıp medya böyle yapmayın.
MİLLET GTTTUNUN KILI OLUYO BU EGİLMİŞ AZMI :)))
şu albayrakmı neyse adamın suratına gözlerine bi bakın yeminle para para diyor.
sizin gibilere maaş ödemek ülke yönettirmek komik... önce adam olunur sonra bakan. Ama sadece bakan olmak kolay da adam olmak zor, baş efendinin önünde dik durup konuşmaktır adam olmak. kaç yaşında adamsın...
KORKUNUN GÖZÜNÜ SEVİYİM. Makam hırsı insanları bu kadar küçültüyor mu sn.Bayraktar?
Yol kenarındaki binaların ile masanın üzerindeki portföyle ne ilgisi olabilir. Emine Hatunda listedeki bir yerleri işaret ediyor.
Öküz altında buzağı arayan beyinsizler. Koltuk uğruna genel başkanlarının kasetlerinden medet uman zihniyet tutmuş fotoğrafı eleştiriyor. Hergün etrafınızda olan ve büyük ihtimalle sizin de defalarca yaptığınız bir resim için bir sürü edpsiz yorum yapan beyinsizler sandıkta sözünüzü söyleyin.
Görünen manzara karşısında, bir babanın evladına 'Çeneni kapat otur oturduğun yerde'söyledikleri sözler aklıma getirdi.
milliyetçi geçinip parti başkanı adayları tehdit edenler, atatürkçüyüz deyip kongrelerinde birbirlerinin başlarına sandalye geçiren, parti içindeki yüklselmeyi namuslarından önde tutarak otel odasına kadar eşleleri ile gelenler bu olayları daima çıkar çerçevesinde algılayacaklardır. eminim. orda milletin başbakanı oturuyorsa millet için eğilen bu adamı tebrik ederim. hizmet için eğileceksin tabi. milletin gözüne at gözlüğü takmak için kendi gazetesini bombalayan, danıştay savcılarına saldıran kişi ile saatlarce görüşen sözde atatürkçü katillere mi verelim oyumuzu aga ne dersin?
eşinle berabermi gittin otel odasına niye gittin kardeş ne yaptın orada anlatsana.
vah vah koskoca genel başkanı ve başbakanı hakkında adam diye hitap ediyor bide kalkmış devlet terbiyesinden bahsediyor
düne kadar başbakanların bile elini öpmek için uzanan elleri geri çevirirlerdi yaşcada baya büyüklerdi belki r.t.erdoğandan bile büyüklerdi ama böyle manzaraları görmezlikten gelmek ahmaklık olur hangi dava bayraktar binalara imarı verenler sizlersiniz uyarıyı alan yine sizlersiniz madem öyle tek başınamı karar veriyorsunki tek sana hesap soruluyor bırakın dava falan hikaye sizin işiniz halka nasıl bir politika izleyip ferah ve rahat yaşatmak olmalıdır dava falan ne davasıymış bu onu açıklarsan sevinirim...?
Hadi bakanım yedik bizde,padişahlıkla yönetilen toplumların padişahlarının önünde eğilmeleri şarttır
yalaka topluluğu diz çöken çökene şşşşt sorarım size siz Allahın kulumusunuz yoksa bir kula mı kulluk ediyorsunuz.
edepten mahrum olanlar, edepsizliğin sınırını zorluyor....
Aha karakterine senin ...
padişahım çok yaşa
şu resme bakınca sayın bakanımızın utanması lazım insan içine çıkmaması lazım ne dieyim işde yuzsuzlugunde bu kadarı bu saltanatlık mal mulk merakı insanları yerlerde surunduruyor insan oglu utanmalı bence
aaa bir de espri yapmış.daha doğrusu espri yapabileceğini düşünmüş garibim :))
Bir de çıkıp utanmadan,'Biz Allah'ın huzurunda diz çökeriz diyorlar. Kurban olun Allah'a. Siz ve sizin gibi uşaklar anca kulların,özellikle de Amerikanın önünde diz çökersiniz.
yalaka seni ne olacak.sende kocaman adamsın nasıl olurda eğilirsin .
hay sizin davanızı!..
adam edebini terbiyesini göstermiş ve gerekli açıklamayıda yapmış.burda anarmal bir durum yok sizin zihniniz bozuk siz edep erkan nedir bilseniz bu görüğtüyü bu şekilde kötü değerlendirmezsiniz..yaşım elli başbakanla tokalaşırken sevgimden ve saygımdan elini bile öperim.hatta benden yaşı küçük bile olasa ilim sahibi takva sahibi birisinin elinide öperim el pençe divanda dururrum ona hizmette ederim bu bambaşka bir duygudur bunu herkes bilmez..
bu adamlara oy atmam, ama doğru söylemiş, adam amir kardeşim, hiçmi işyerinde çalışmadınız, müdürünüz hiçmi fırça atmıyor, ota boka eleştiri bu adamların oyunu yükseltiyor,salaklık yapmayın bu sebepten, adam doğru olanı yapmış, çokda doğru bir cevap vermiş, devlet terbiyesi ve adabı denen bişey vardır...
Diğer Haberler