Banyo yaparken vücudunuzda ilk yıkadığınız yer kişiliğinizi gösteriyor

Günlük rutinlere birçok insan çoğunlukla banyo yaparak başlıyor. Ancak banyo yapma şeklimiz asla aynı değildir. Banyo yapmaya kimi insan önce saçını, kimi de yüzünü yıkayarak başlıyor. Bu karar ise kişiliğimiz hakkında çok şey anlatıyor. Banyo yaparken ilk olarak yıkadığımız vücut bölgeleri aslında kişiliğimizi yansıtıyor.

Banyo yaparken vücudunuzda ilk yıkadığınız yer kişiliğinizi gösteriyor

İşte başlıyoruz.

ÖNCE YÜZÜNÜZÜ YIKIYORSANIZ

1

Önce yüzünüzü yıkıyorsanız temel olarak koku, görme, tar, dokunma ve duyma duyularına eğilimlisiniz. Bu, nasıl algılandığınız konusunda çok endişe duyduğunuz anlamına gelir ve bu nedenle başkaları tarafından ilk fark edilen yere daha çok dikkat etmek istersiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ve zaman zaman ne düşündüğü, hüsrana uğramış ya da stresli olmaktan da endişe duyuyorsunuz ve kendinizi utandırabiliyorsunuz. Bu insanların kendileri hakkında kötü şeyler duymaları biraz zor.

ÖNCE KOL VE BACAKLAR

2

Önce ayaklarına dikkat edenler arasındaysanız, kendinizi mütevazi ve alçakgönüllü olarak tanımlayabilirsiniz. Ancak, bunun başka bir tarafı var. Kollar veya bacaklar aynı zamanda güç ve irade gücü sembolleridir. Bu nedenle, ilk önce onları yıkamak, seçimlerinizi ifade etme korkunuzun olmadığını gösterir. Bir şeyden nefret ediyorsunuz veya seviyorsunuzdur. Önce koltuk altlarınızı yıkama eğilimindeyseniz, sosyal çevrenizde muhtemelen güvenilirsinizdir. Ayrıca, sıkı çalışmaktan korkmayan kişisiniz.

ÖNCE ÖZEL BÖLGENİZİ YIKIYORSANIZ

3

Önce özel bölgenizi yıkıyorsanız muhtemelen çok utangaç bir insansınız. Kendinize içe dönük ya da düşük özgüvenli biri diyebilirsiniz. Sosyal gruplarda size çok fazla ilgi gösterilmiyor, ancak sizi yakından tanıyanlar yeryüzündeki en gerçek kişi olduğunuzu söyleyebilirler.

ÖNCE GÖĞSÜNÜZÜ YIKIYORSANIZ

4

Banyo yaparken önce göğsünüzü temizlediğinizi fark ettiyseniz, kendinizden emin ve güvenlisinizdir. Kararlarınızda kafa karışıklığı yoktur. Bağımsız olmayı seven bir yapınız var ve insanlar bunun için size hayranlar.

ÖNCE SAÇINIZI YIKIYORSANIZ

5

Önce saçınızı yıkıyorsanız disiplini ve düzeni seven birisiniz. Vücudunuzun en üst kısmı genel olarak kuvveti belirtir. Her şey hakkında sağlam bir fikriniz vardır ve pratiksinizdir.

ÖNCE OMUZLARINIZI VE BOYNUNUZU YIKIYORSANIZ

6

En çalışkan insanlar genellikle önce boyun ve omuz alanlarını yıkarlar. Omuzlar yükü belirtir ve her zaman mükemmellik ile her şeyi başarmanın yükünden kurtulmak istersiniz. Olumlu ve girişken birisiniz bunu diğer insanlardan da bekliyorsunuz. Çok rekabetçisiniz ve diğerlerinden bir adım önde olmak istiyorsunuz.

ÖNCE SIRTINIZI YIKIYORSANIZ

7

Sırtınız bilincinizi yansıtıyor. Sırt, omurganızı ve beyninizin işleyişinde büyük rol oynayan sinir sisteminizi içerir. r. Her zaman çok temkinlisin ve insanlara kolayca güvenmiyorsun. Her şeyi derinlemesine paylaşma ve dikkatlice karar verme alışkanlığınız var. Yalnız olmak, senin gibi insanlar için bir fırsat değil, zamanımın tadını çıkarman için bir fırsat.

  • Bu testin sadece eğlence amaçlı olduğunu ve profesyonel bir görüş olarak kabul edilemediğini unutmayın.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
eee ben duşa girdiğimde ilk açtığım soğuk suyu, sıcak su gelene kadar ayaklarıma tutuyorum yani önce ayaklarımdan başlıyorum..BURADA AYAK YOK..!!!!
göğüs ve baş :)
İlk sırttan baslayanda ne biliimmm??
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler