Bu diskler hem temizliyor, hem nemlendiriyor

Makyajın en yoğun yapıldığı göz çevresinin temizliği her kadın için zahmetli bir iş olarak görülüyor. Ancak temizleme diskleri kadınların bu noktada yardımına koşuyor.

Bu diskler hem temizliyor, hem nemlendiriyor

Uni Care Eye Disc makyaj temizleme diskleri, göz makyajını zahmetsizce temizleyerek, kusursuz bakım sağlıyor. Pamuk ve losyonu ayrı ayrı kullanma derdini ortadan kaldıran Uni Care Eye Disc kadınlara pratik bir kullanım sağlıyor.

UniEyeDiscYesilCay_

Makyajın en yoğun yapıldığı göz çevresinin temizliği her kadın için zahmetli bir iş olarak görülüyor. Uni Care Eye Disc göz makyajı temizleme diskleri kadınların bu noktada yardımına koşuyor. Göz çevresini tahriş etmeden kolayca temizleyen Uni Care Eye Disc, makyaj kalıntısı bırakmıyor, tek dokunuşta kusursuz temizlik sağlıyor.

Uni_Imaj_Gorseli

Pamuk ve losyon kullanımını tek bir üründe birleştirerek kadınlara pratik kullanım sunan Uni Care Eye Disc göz makyajı temizleme disklerinin, yeşil çaylı ve kayısı yağlı çeşitleri bulunuyor. İçeriğindeki özel formülü ile göz çevresini ve kirpikleri besleyerek canlılık kazandıran Uni Care Eye Disc, gün içinde oluşan yorgunluk belirtilerinin giderilmesine de yardımcı oluyor. Ayrıca özel kutusu ile kullanım süresince kurumuyor ve etkisini kaybetmiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler