HABER

Bu görüntülerde vahşet var

Bir kadın çocuğunun gözü önünde bir köpeği tekmeleyerek, fırlatarak, kova içerisinde sürükleyerek uzaklaştırmaya çalışmasından 2 gün sonra köpeğin ölmesi, tartışmaya neden oldu.

Bu görüntülerde vahşet var

Brezilya televizyon kanalları görüntülerin 13 Kasım'da bir kişi tarafından amatör kamera ile çekildiğini bildirdi.

Yorkshire cinsi köpeği küçük çocuğunun önünde defalarca tekmeleyen, eliyle alıp fırlatan, kendisini tırmalamaması için kova içerisine koyup sürükleyen kadının hemşire olduğu belirtildi.

Köpeğin bu görüntülerin çekilmesinden 2 gün sonra öldüğü saptandı. İnternetteki sosyal paylaşım sitelerinde de yer alan görüntüler üzerine harekete geçilirken kadın gözaltına alındı.

Kadına psikolojik tedavi uygulanacağı açıklandı.

[Bu görüntülerde vahşet var](http://haber.video.mynet.com/detay/Bu_goruntulerde_vahset_var/1391682/ "Bu görüntülerde vahşet var") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
ALLAH seni nasıl bilirse öyle yapsın zombi kılıklı karı seni sen o köpeğin tırnağı bile olamazsın sana insan denemez zinhar katlin vaciptir. selman eyüp bingül. kravcenko.
"Allah der ki; Hayvanlar benim sessiz kullarımdır. Onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!.."
madem kşarsın neden o köpeği alıyorsun ya o köpek senden daha faydalı bu dünyaya her zaman diyorum NESLİ TÜKENDİĞİNDE DÜNYAYA ZARARI OLMAYACAK TEK VARLIK İNSANDIR
Geri Dön