Canan Karatay'a büyük şok! Bunu hiç beklemiyordu

"Gebelikte şeker yüklemesi testi bebeği zehirliyor" şeklindeki açıklaması nedeniyle şikayet edilen Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’ın 15 gün süreyle meslekten men cezası, Danıştay 8. Dairesi tarafından onandı.

Canan Karatay'a büyük şok! Bunu hiç beklemiyordu

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay'ın üç yıl önce yaptığı bu açıklamanın ardından harekete geçen Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, 5 Ocak 2015’te Karatay’ı, İstanbul Tabip Odası’na şikayet etmişti.

CANAN KARATAY KARARA İTİRAZ ETMİŞ ANCAK SONUÇ ALAMAMIŞTI

Yapılan soruşturma sonunda 6 Ekim 2015’te Karatay’ın “15 gün meslekten alıkoyma cezasıyla cezalandırılması”na karar verilmişti. Karatay, bu karara itiraz etmiş, ama sonuç alamamıştı.

Bunun üzerine Karatay, kararının iptali istemiyle 8 Ağustos 2016’da Ankara 12. İdare Mahkemesi’ne iptal davası açmış ancak mahkeme bu talebi de "Disiplin cezası yerindedir" diye reddetmişti.

Okuyucu Yorumları 25 yorum
İşi gücü bilim değil değil magazin dünyasında yer almak olan bu moruğa itibar etmiyorum. 25 bin Tl'yi poşete koyup dolandırıcılara veren bu teyze aklı çoksa kendine kullansın.
söylenecek çok söz var,ama yanlışı söyleyince susturuluyoruz.
@mehmetali1964 boşluk bulan saldırıyor biz bu tür karalamalara itibar etmiyoruz avanta çıkar ilişkileri almış yürümüş
Türk tabiplerinin yıllardır insanlarımıza ne zararlar verdiğini çok iyi biliyoruz. canan hoca sayesinde milyonlarca insan gazlı içeceklerden, yapay, ne olduğu belli olmayan gıdalardan uzaklaştı. onun sayesinde bu millet cips yerine ceviz, fındık yemeye, margarin yerine tereyağı, ayçiçek yağı yerine zeytinyağı kullanmaya başladı. kim ne derse desin sen haklısın Canan abla
Lan geri zekalı bu kadın sağlığınız için uğraşıyor. Danıştay aklı başında kişlilerden oluşsaydı bir bilim araştırma kurulununun oluşturulması ve bu yönde vereceği rapor doğrultusunda karar verirdi. Danıştay hakimlerinin tıp konusunda ki bilgileri ne kadar acaba beyinsiz.
@adonis1 tebrik ediyorum Adonis sanki bizi uyarınca cebi doluyor kadının saldirip karalayanlari araştırın bir Çapan vardır
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler