HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çatalca'da tacizci doktor rezilliği! Biri lösemi hastası, 4 kız çocuğunu istismar etti

Çatalca'da meydana gelen mide bulandıran olayda iddiaya göre bir sağlık ocağında görevli olan doktorun dört kız çocuğunu taciz ettiği belirtildi. Doktor, polis ekipleri tarafından tutuklanıp cezaevine gönderilirken, iğrenç olay kız çocuğunun annesine anlatmasıyla ortaya çıktı. Öte yandan, olayın sosyal medyada paylaşılması ile daha önce lösemi teşhisi konulan bir kız çocuğunun da aynı doktor tarafından taciz edildiği, ailenin daha önce çocuğa inanmadığı ortaya çıktı.

Çatalca'da tacizci doktor rezilliği! Biri lösemi hastası, 4 kız çocuğunu istismar etti

Olay, geçtiğimiz Pazartesi günü İstanbul Çatalca'da bulunan bir sağlık ocağında meydana geldi. İddiaya göre, muayene için sağlık ocağına giden 12 yaşındaki bir kız çocuğu, eve gidince odasına kapanarak ağlamaya başladı. Ailesi çocukla konuşunca doktorun kendisini taciz ettiğini söyledi. Karakola şikayet için giden aile, başka çocuklarında cinsel istismara uğradığı iddiasıyla şikayetçi olduğunu öğrendi.

ÇOCUKLARI TACİZ ETMİŞ

Polis ekiplerinin yaptığı araştırmalar sonucunda, 12 ile 16 yaş arasında toplam üç kız çocuğunun sağlık ocağında görevli Dr. E. B. tarafından taciz edildiği ortaya çıktı. Polis tarafından gözaltına alınan doktor, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Screenshot_1

ANNE TACİZE İNANMADI

Öte yandan, olayın sosyal medyada paylaşılması ile daha önce lösemi teşhisi konulan bir kız çocuğunun da aynı doktor tarafından taciz edildiği öğrenildi. Ailesi yaşanan duruma inanmayınca şikayette bulunmadığı ardından sosyal medyada yapılan paylaşımları görünce polise giderek doktor hakkında şikayette bulundukları bilgisine ulaşıldı.

(İHA)

Express


En Çok Aranan Haberler