HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? 10 Aralık 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş ve bilet sorgulama ekranı

Şans oyunu meraklılarının dört gözle beklediği Çılgın Sayısal Loto bu akşam çekiliyor. Pazartesi, çarşamba ve cumartesi akşamları çekilişi yapılan Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam yüzü gülenler kimler olacak? İşte Çılgın Sayısal Loto ile ilgili merak edilenler!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? 10 Aralık 2022 Çılgın Sayısal Loto çekiliş ve bilet sorgulama ekranı

Meraklılarının heyecanla beklediği Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki son çekilişi bugün yapıldı. Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi oldukça ilgi görüyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

14 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Çılgın Sayısal Loto sonuçları nasıl sorgulanır?

Çılgın Sayısal Loto'nun nasıl oynandığı merak ediliyor. Peki kitlelerin merakla oynadığı ve sonuçlarını beklediği Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? Öncelikle Milli Piyango'nun web sitesi üzerinden ya da bayilerden edindiğiniz kuponlarda seçtiğiniz rakamları işaretleyip sisteme yükleterek oynanan bir şans oyunudur. Belli bazı kuralların olduğu bu oyunun işleyişi ise şu şekilde: Aldığınız veya online olarak seçtiğiniz kupondan 1'den 90'a kadar 6 adet rakam işaretlemeniz gerekiyor. İşaretlediğiniz bu kuponu ya bayinize ya da web sitesindeki giriş ekranına onaylatmanız lazım. Çekiliş yapılırken dönen küreden 90 adet topun içerisinden 6+1 joker top çekilir. Joker top bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Doldurduğunuz kuponlardaki kolonlardan en az 2 en fazla 6 adet rakam tutturabilirseniz farklı miktarlarda ikramiye kazanmış oluyorsunuz.
Şanslı talihli olup olmadığınızı öğrenmek için sonucu Milli Piyango İdaresi'nin resmi web sitesinden veya haberimizden takip edebilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? BÜYÜK İKRAMİYEYİ KAZANAN ÇIKTI MI?

sayısal loto

Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi Çılgın Sayısal Loto çekilişi yakından takip ediliyor. Haftanın 3 günü Milli Piyango İdaresi'nin resmi web sitesinde yayınlanan Çılgın Sayısal Loto bu akşam 21.30'da çekildi. Meraklıları talihliler arasında yerlerini almak için sabırsızlanıyor. Çekilen kura sonrası şanslı numaralar belirlendi. Kurada çıkan rakamlar: 1-1-59-63-65-86 olarak belirlendi. 27 Joker, 60 ise Süper Star rakamı olarak çekildi. 6 bilen çıkmayınca 66.294.319,02 ₺'lik ödül bu hafta devretti.

Çekiliş sonuşlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/cekilis-sonuclari.148.2022

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler