HABER

Cinnet aynı aileden 4 kişiyi yok etti

Giresun'un Güce İlçesi'nde bugün öğleden sonra meydana gelen olayda cinnet geçiren şahıs, 4'ü aynı aileden 5 kişiyi tabanca ile vurarak öldürürken, 1 kişiyi de ağır yaraladı. Olaydan sonra firar eden şahsın yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi.

Cinnet aynı aileden 4 kişiyi yok etti

Edinilen bilgiye göre, ilçenin İlit Köyü'nde Mustafa Arslan (41) isimli şahıs, cinnet geçirerek Özay ailesinden Musa (51) ve oğlu İbrahim'i (25) köy meydanında, Musa'nın eşi Hanım (50) ile kızı Esra (16) ile Sultan Aktaş (26) isimli kadını fındık topladıkları sırada tabanca ile vurarak öldürürken, kendi ağabeyi İbrahim Arslan'ı da ağır yaraladı. İbrahim Arslan, Espiye Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Mustafa Arslan tarafından öldürülen 5 kişi otopsi için Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olaydan sonra firar eden Mustafa Arslan'ın yakalanması için jandarma tarafından ilçe genelinde geniş araştırma başlatıldı.

Öte yandan İlit Köyü olaydan sonra yasa bürünürken, öldürülenlerin yakınları sinir krizleri geçirdiler. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler