Cinsel isteği artırmaya garanti veren ve cinsel isteği öldüren gıdalar

Beslenmenizde değişiklik yapmanın libidonuzu artırabileceğini, zararlı yiyeceklerin tüketiminin ise cinselliği öldürebileceğini biliyor muydunuz?

Cinsel arzunun eksikliği çiftler arasında yoğun strese ve endişeye neden olur. Yatak odasındaki sıkıntının nedeni belki de yemek tercihlerinizden kaynaklanıyordur.

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR DA DESTEKLİYOR

Yüzyıllar boyunca, iyi bir beslenme sağlıklı libido ile ilişkilendirilmiştir ve son zamanlarda, bilimsel çalışmalar da bunu destekler nitelikte.

Yani beslenmenizi değiştirmek libidonuzu artırabilir ve dayanıklılığı uzatabilir. Örneğin ceviz libidoyu canlandırıyor ve cinsel arzuyu harekete geçiriyorken, aşırı süt ve peynir tüketimi vücudun doğal hormon dengesini bozabilir ve özellikle cinsel tahrikinizle doğrudan karışan östrojen ve testosteronu etkileyebilir.

İşte cinsel isteği artırmaya garanti veren ve cinsel isteği azaltan gıdalar hakkında bilmeniz gerekenler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
PARA,PARA,PARAAA YOKSA KIPIRTI BİLE OLMUYOR.İSTEDİĞİN KADAR CEVİZ BADEM YEYİN.CEVİZİN KİLOSU 80LİRA,BADEM 120LİRA.PARAAAAA
Kahve, ketçap ve baharat şehvet uyandırır denildiğinde millet ayağa kalkıyor öfkeleniyor. Ama bu tür yazılara kimse bir şey demiyor. Yıllarca televizyonlarda 'bir avuç fındık iyi gelir' diye reklam yaptılar. Demek söylenen değil söyleyen önemli. İlginç bir toplumda yaşıyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler