Çocuk sahibi olanlar tutkuyu canlı tutmak için hızlı cinsel ilişki yaşıyor!

Modern anne babaların yoğun geçen çocuklu hayatları cinsel ilişkilerine de yansıyor. Anne ve babaların yüzde 71'i, çocuk sahibi olduktan sonra tutkuyu canlı tutmak için 'hızlı seks' yaptıklarını itiraf ediyor. Bazı ebeveynler bir dakikadan az süren cinsel ilişki yaşıyor.

Çocuk sahibi olanlar tutkuyu canlı tutmak için hızlı cinsel ilişki yaşıyor!

Ortalama bir cinsel ilişki süresi 5.4 dakika sürüyor. Ancak durum ebeveyn olunduğunda değişiyor. Özellikle başlangıçta (çocuk küçükken), dolu ve ödüllendirici bir cinsel yaşam yolunda bir çok engel bulunuyor.

Ebeveynlerin yüzde 71'i, çocuk sahibi olduktan sonra tutkuyu canlı tutmak için hızlı sekse döndüklerini söylüyor. Ortalama bir seks seansı sadece iki dakika 15 saniye sürüyor. 12 çiftten 1'i çocuk doğduktan sonra bir dakikadan az süren cinsel ilişki yaşadıklarını itiraf ediyor.

4

Çiftlerin dörtte üçünün ebeveyn olduktan sonra daha az seks yaptıklarını sanılırken, babaların neredeyse yarısının (yüzde 47) cinsel yaşamlarının her zamankinden daha iyi olduğunu iddia ettiği ortaya çıktı. Ancak, annelerin sadece yüzde 29'u aynı fikirde.

Ebeveynlik sitesi ChannelMum.com tarafından yapılan ankete katılanların sadece yüzde 14'ü, aile kurmaya başladığından beri hala uzun seks seanslarının tadını çıkarıyor.

3

Dörtte birinden fazlası (% 26) zaman kazanmak için soyunma zahmetine katlanmıyor; yüzde 27'si ise süreci hızlandırmak için seks oyuncağı kullanıyor.

ChannelMum.com'un kurucusu Siobhan Freegard şunları söylüyor: ''Ebeveynlerin çocuk olduktan sonra ilişkilerindeki tutkuyu tekrar bulmaları zor olabilir ama pek çoğu hala aktif ve yaratıcı bir cinsel yaşamdan zevk alıyor. Ne kadar süreceği önemli değil, ne kadar zevk aldığınız daha önemli.''

2

Bin 776 ebeveyne ait araştırmada sekiz babadan biri partnerlerine samimi fotoğraflar gönderiyor, yüzde 35'i kendilerine seksi fotoğraf gönderilmesini istiyor. Ancak dört kat fazla kadın erkeklerin yemek yapmasını istiyor ya da sırtlarının ovulmasını.

Makyaj fırçası nasıl temizlenir?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
1 dakika diyorlar şaka gibi. Benim kafadan 1 saat
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler