HABER

Çölaşan sayesinde oylarım çoğalıyor

Çölaşan sayesinde oylarım çoğalıyor

ANKARA (İHA) - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yıllardır köşesinde kendisini eleştiren gazeteci yazar Emin Çölaşan'ın yazdığı yazılardan dolayı oylarının çoğaldığını iddia etti.

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Gökçek, Çölaşan sayesinde şimdiye kadar 250 bin dolar para kazandığını hatırlatarak, Çölaşan'ın kendisi aleyhine yazdığı yazılar sayesinde mutlu olduğunu söyledi. Geçtiğimiz yıllarda Çölaşan'ın kendisine 'Melih mal varlığın nedir bi tıkla görelim?' şeklinde yazılar yazdığını hatırlatan Gökçek, "Sayın Çölaşan, benim mal varlığımı açıklamamı istiyordu açıkladım. Şimdi de sıra bende, çok merak ediyorum Çolaşan'ın mal varlığını. Acaba ne kadar para kazandı köşe yazarlığı maaşından. Benim gibi kamuoyu da merak ediyor onun malvarlığını. Şunu da iddia ediyorum Çölaşan, mal varlığını kamuoyuna açıklamaz" diye konuştu.

Gökçek, Çölaşan hakkında ilginç bir iddiada bulunarak sözlerine şöyle devam etti: "1999 yılında bir vatandaş Çölaşan'a benim aleyhime mail atmış. Vatandaş mailinde 'Sayın Çölaşan sen Melih Gökçek'in aleyhine yazdıkça o adamın oyları çoğalıyor. Sen nasıl adamsın' diyerek Çölaşana hakaret etmiş. Çölaşan da kendisine hakaret ettiğinden dolayı o adamı mahkemeye vermiş. Adam da benim yanıma geldi. Olayı anlattı ve kendisine bir avukat yardımım oldu. Şunu açıkca söylüyorum, Çölaşan yazdıkça oylarım çoğalıyor".

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön