HABER

Çukur 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Sena, İdris Koçovalı'dan onay alabilecek mi? (İzle)

Çukru 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'nin yeni dizisi Çukur, ilgiyle ile izlenmeye devam ediyor. Geçen sezonun flaş dizisi İçerde'de Mert'i başarıyla canlandıran Aras Bulut İynemli, bu sefer Yamaç Koçovalı rolüyle başarısını devam ettiriyor. Çukur yeni bölümde Yamaç'ın eşi Sena ile babası İdris Koçovalı'nın ilk tanışma anı bölüme damgasını vuracak. Sena, komadan uyanan İdris Koçovalı'dan onay alabilecek mi merakla bekleniyor. İşte Çukur 4. bölüm fragmanı..

Çukur 4. bölüm fragmanı yayınlandı! Sena, İdris Koçovalı'dan onay alabilecek mi? (İzle)

Çukur 4. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Show TV'nin yeni dizisi Çukur, her yeni bölümde seyirciyi kendine çekmeye devam ediyor. İstanbul'un en belalı mahallesi Çukur'un yönetimi için kavga eden Koçova ile Vartolu, tek hakim olmak için her türlü yolu deniyorlar. İçerde dizisinin gözüpek Mert'i Aras Bulut İynemli'nin canlandırdığı Yamaç, yıllar sonra babaevine geri dönüyor. Fakat abisi öldürülmüş, babası ise komadadır. Yamaç Kosovalı, bu olayların arkasındaki hainin kim olduğunu öğrenmek için çabalarken abisi Selim ise baş düşmanları Vartolu ile işbirliği içine girmiştir. Heyecanla izlenenen dizisinin final sahnesinde ise komada olan İdris Koçovalı uyanır. Bundan sonra olacaklar ise merak konusudur. Araları hiç iyi olmayan baba-oğul karşı karşıya gelecekler. Fakat önce Sena, Yamaç'ın eşine İdris Kosovalı'nın tavrı nasıl olacak? İşte Çukur 4. yeni bölüm fragmanı...

ÇUKUR 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR 4. BÖLÜM İLK SAHNE

Yamaç’ın evi terk etmeden önce babasıyla olan tartışmasının ekrana geldiği anlar nefesleri kesti. İdris’in “benimle uğraşacaksan benim kadar güçlü olacaksın” diye bağırdığı sahne geçmişte yaşanan İdris-Yamaç gerilimine olan merakı iyice arttırdı.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukur'un 3. Bölümünde; Vartolu, önüne çıkan her engeli yok etmeye kararlıdır. Ancak Yamaç gibi sert bir kayaya çarptığından da habersizdir. Yamaç, yaşanan saldırıdan sonra Sena’yı zorla baba evine getirir. Sultan’ın gözünde, ailenin düzenini bozacak kişi olarak görülen Sena ile Sultan karşı karşıya gelir. Artık yepyeni bir dünyaya adım atan Sena’nın işi hiç de kolay olmayacaktır. Bu sırada Yamaç, Vartolu’yla barış yapmaya razı olur. Sürpriz bir isim bu barış anına şahit olurken, Yamaç ile Selim arasındaki dengeler de tamamen değişecektir.

ÇUKUR DİZİSİ GENEL HİKAYESİ VE OYUNCULARI

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön