Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşması sırasında prompter cihazının azizliğine uğradı

Diyarbakır'da, mitinge katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Doğu ve Güneydoğu'daki 21 ilin kanaat önderleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşma yaptığı sırada prompter cihazı bozulunca ilginç anlar yaşandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Diyarbakır’daki mitinginden sonra akşam iftar yemeğine katıldı. Erdoğan'ın konuşması sırasında prompter cihazı arızalandı.

Bir süre ekrana bakan Cumhurbaşkanı, daha sonra yakın korumasını "Gel buraya" diyerek yanına çağırdı. Korumasına kızgın şekilde bir şeyler söyleyen Erdoğan, konuşmasının sonunda sinirlenerek “Allah Allah” dedi.

Bir süre bekleyen Erdoğan, sorun giderildikten sonra konuşmasına kaldığı yerden devam etti.

TUNCAY ÖZKAN'DAN 'PROMPTER' PAYLAŞIMI

Prompterin bozulması sosyal medyada da konuşuldu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan bu anları sosyal medya hesabından "Prompter da TAMAM diyor." ifadeleriyle paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 125 yorum
promter yoksa konuşamazsın öyle kalırsın işte
Bir arada akp liler diyorduki rte imamhatipli aklında tutup konuşuyor ve promter bozulmuştu kala kalmıştı rte şimdi yine aynısı oldu yine kaldı. Konuşmayı dahi ekrandan yapıyor siyasiler bari doğaçlama konuşun o kadar olsun artık. Tabi pronter olmadan konuşamlarda var o ayrı!
hahahaha ben muharrem ince yerinde olsam ilk buhu konuşurum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler