Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sebze-meyveden sonra temizlik malzemesi de satılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Keçiören'de toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, sebze-meyve satışları başlayan tanzim satışlarda, temizlik ürünlerinin de yer alacağını açıkladı. Erdoğan, IMF ve CHP'nin İş Bankası'ndaki hisseleri hakkında da konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Keçiören'deki toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu.

Tarım ürünleri tanzim satış noktalarının açılması konusunda "Tanzim satış yerleri ile ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş durumda. Bunlarla da kalmayacağız temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz. Oyunu hep beraber bozacağız" diyen Erdoğan'ın diğer açıklamaları şöyle:

Mesele belediyecilikse, bu konuda kimse bizim elimize su dökemez, belediyecilik AK Parti'nin işidir. Keçiören'de sandıkları patlatacağız, Mehmet Özhaseki kardeşimizle de büyükşehiri yöneteceğiz. Büyükşehirde Özhaseki, Keçiören'de Altınok kardeşimizle yola devam edeceğiz. Yeter mi? Yetmez. Ankara'nın tüm ilçeleriyle büyükşehirimizi bütünleştireceğiz.

CHP, Kandil'in desteklediği HDP, İYİ Parti, Saadet ve FETÖ ile el ele. Cumhur İttifakı ile bu yolda yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Pazara kadar değil, inşallah mezara kadar yürüyeceğiz.

"BİZİM ŞU ANDA IMF İLE HERHANGİ BİR İŞİMİZ YOK"

Dünyadaki en büyük tefeci IMF'dir. Bu ülkede IMF ile ilk anlaşmayı CHP yapmıştır. IMF ile en büyük çaplı anlaşmayı yine aynı kafadaki ekip yapmıştır. Türkiye'yi IMF cenderesinden biz kurtardık, biz. 23 milyar dolar borcu biz kucağımızda bulduk. Bizim şu anda IMF ile herhangi bir işimiz yok.

CHP'NİN İŞ BANKASI HİSSELERİ

İş Bankası yüzde 28.5 gibi CHP ortağıdır. O üyelerin orada ne yapıyor belli değil. Onu da Gazi'ye uygun olarak, bu hisseyi Hazine'ye er veya geç devredeceğiz. Konu CHP olunca, parti-banka ilişkisine bile kılıf bulanlar ülkemizin IMF'ye teslimini de alkışla karlışayacaklardır.