Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Teröre destek veren belediyelere müdahale kaçınılmazdır

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanlığınca, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanları'nın görevlerinden uzaklaştırılmasına ilişkin, "Millet iradesi asla terörün vesayetine terk edilemez. Demokrasi mücadelemiz çerçevesinde teröre destek veren belediyelere müdahale kaçınılmazdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Teröre destek veren belediyelere müdahale kaçınılmazdır

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Twıtter hesabından yaptığı açıklamada, "Belediye imkanlarının eli kanlı terör örgütü lehine kullanıldığı adli ve idari soruşturmalarla tespit edilmiş ve gereken yapılmıştır. Millet iradesi asla terörün vesayetine terk edilemez. Demokrasi mücadelemiz çerçevesinde teröre destek veren belediyelere müdahale kaçınılmazdır" ifadelerini kullandı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 100 yorum
yine secim yap o zaman secimle kazanamadiginiz yerleri kayyumla almaya alisiksiniz halk onlari istiyor iste kafaniza sokun
öyle bir dünya yok halk istiuor diye teröre destek olamaz devlet
@asln_kendal_1993 Madem başkanlar suçlu. Gerekçeler ise hep seçimden önceye ait. O zaman YSK neden kabul etti. Kesinleşmiş mahkumiyet kararı gerekir. Hadi aldınız neden Belediye meclisi seçmiyor yeni başkanı. O zaman zaten akp ye de kayyım atanması lazımdı. Seçimde PKK ya destek verdi malum. PKK nın ikinci adamını devlet televizyonuna çıkardı.
şehit yakınını işten atıp teröristü işe almak bu demokrasi cevap ver...
bence sen kafana sok halk onları istemiyor zorla oluyor
yaw kayyum hikaye... sn. ic isleri bakanimiz S. SOYLU beyefedilerinin uzerini cizmis Sn. Reis.1 aya kadar gorursunuz.
YA HE HE. SEÇİMLE ALAMADIĞINIZI ZORBALIKLA ALIN BAKALIM ALLAH KERİM
Devlet bu
hdp ye vuruyorlar chp den ses çıkıyor
Sen anlamazsin, demokrasi nedir secim nedir.
Millet iradesine vuruluyor.. Demokrasiye vuruluyor ! Elbette demokrasiden, hukuktan adaletten yana olan herkesten ses gelecek..
Demokratik yolla alamadıklarını zorbalıkla alamazlar.. Bu ülkede adalet yok mu? Mahkeme yok mu? Ben yaptım oldu ne demek?
akpli belediye başkanları, başbakan görevden alındığında gene chpden ses çıkmıştı
@hkapici_1975 sana vursalar akpden ve mhp den ses gelir bundan emin ol
@hkapici_1975 başlarım sizin demokrasinize.. insan haklarınızıa.. benim devletimin varlığını birliğini beraberliğini bütünlüğünü bozmaya bölmeye çalışanlara yardım edecek .. benim vatanım için şehit olanların yakınlarındaki kişiler işinde gücünde olacak çalışacak sen onları işten çıkaracaksın .. sonra da demokrası var.. DEVLETİN KILICI KININDAN ÇIKTI ..VE O KILIÇ KESKİNDİR .. yeter sizin demokrasi.. insan hakları saçmalamanjz
@hkapici_1975 işde devlet bu millet in istikakını teröre hizmet kullanırsan devlet görevini yapar
@hkapici_1975 koçum çözüm süresi boyunca pkk lı teröristler rahatsız olmasın diye bayrak ike dışarı çıkmak yasaktı,asker. ve polis o bölgede arama ve araç durdurma yapamıyordu o zaman niye sesin çıkmadı....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler