HABER

Dakikalarca pusuya yattı, bekledi bekledi ama av hayali hüsranla bitti

Sivas’ta bir kedi yemlenen onlarca güvercini avlamak için büyük bir çaba sarf etti. İzleyenleri gülümseten o anlar kamerayla görüntülendi.

Dakikalarca pusuya yattı, bekledi bekledi ama av hayali hüsranla bitti

Sivas’ta tarihi kent meydanında bulunan Şifahiye medresesinin yanındaki yeşillik alana vatandaşlarca buğday döküldü. Güvercinler sabahın erken saatlerinde buğdayları yemek için alana toplandı. Onlarca güvercinin olduğu alana avlanmak için bir kedi geldi.

DAKİKALARCA UYGUN ANI BEKLEDİ

Bankın arkasına saklanan sevimli kedi av için dakikalarca uygun anı bekledi. Sinsice bekleyen avcı kedi zamanı geldiğinde ise güvercinlerin içine daldı. Ancak güvercin yakalayamayan kedi av yapmayı birkaç kez daha denedi. Her seferinde başarısız olan sevimli avcı çimenlerin üzerine pusuya yatarak son kez şansını denedi. Son denemesinde de başarısız olan kedi güvercinlerin bir anda medresenin çatısına uçmasıyla hayal kırıklığına uğradı. Bir türlü avını yakalayamayan sevimli avcı kedi bir süre daha bekledikten sonra alandan eli boş ayrıldı.

Screenshot_40

Screenshot_41

Screenshot_43

Screenshot_44

(İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bunu haber yapıp yollayanın aklından zoru var yada kesin delidir bu haber olamayacak kadar normal basit bir olay
Tip şekil bizimkinin aynısı gibi. Bu yaptığını yadırgamayın bu doğa kanunu. İnsanlar gibi keyfi yapmıyor, amaç sadece karın doyurmak ve hayatta kalmak. Dünyada hergün milyonlarca tavuk,bırdırcın,hindi,koyun, inek kesilip kıyma ve et oluyor insanların midesine giriyor. Yapabilene vegan beslenmeyi tavsiye ederim. Bitkisel ağarlıklı beslenme insanları daha insani yapıyor, etcil beslenenler ise daha vahşi ve agresif oluyorlar. Hayvanlar aleminde de öyle, mesela koyun ve kurt arasındaki karakter farkı gibi.
E hazır mama vere vere hayvanların içgüdüsel yeteneklerini yok ettik yazık
Geri Dön