KADIN

Deri ceket kombinleri

Soğuk havaya nişan al, ceketler omza, deri kombinleri düşünüldüğünden de yakında!

Deri ceket kombinleri

Kaçmak mümkün değil. Kaçmak bir saçmalık. Kıştan kaçış imkansız. Sonbahar mevsimin her sıcak havayı üzerimize doğru püskürttüğünde birazcık daha hasta olma riskimiz artıyor. Artık birazcık itina göstermeli. Yaz bitti, başka da bir söz söylenmiyor üzerine. Deri ceket kombinleri olmasa Kış mevsimi de hiç çekilecek gibi değil. Adeta bir tavır gibi üzerine giyiyorsun ve bundan bir türlü de vazgeçemiyorsun. Her kombinle ayrı bir şekil alan deri ceketler yine kah omuzlarda taşınıyor, kah üzerimize yapışıyor!

Siyah Deri Ceket Kombinleri
Renklerin en karası mevzu bahis olunca aslında kolay seçmenin o muhteşem avantajları da gölge gibi takip ediyor insanı. Ne giyersen giy yakışıyor! Baştan aşağıya siyahlar içerisine girmek ise mesele olmaktan taşıyor. Biraz asi, birazcık rock, fazlasıyla şık olmanın peşindeyseniz eğer bunun için fazla zorlanmanıza da pek gerek yok.


Renklerin Dozunu Aç
Sadece siyahtan yola çıkmak ufukları kısıtlar, hayalleri daraltır. Matem görünümünden sıyrılmak için bu sezon kendinize açık renkte bir deri ceket alabilirsiniz. Üstelik siyah kadar kolay kombinleme avantajı yine hemen omuzlarınızın üzerine konacaktır. Bunun için hayal gücünü kısmak yerine, birazcık renklerin tonunu açmak yeterli.


İddiada Açık Arttırma
Açık ya da koyu renklerden sıkıldınız mı? O halde renk cümbüşünün davetine düşünmeden katılabilirsiniz. Canlı renklerle farklı kombinlere sahip olmak öyle çok zor değil. Kombinleri spor bir tarz için nötr tonlar kullanarak, şık bir kombin için ise yumuşak geçişler yaparak düzenleyebilirsiniz.


Uzun Elbise Deri Ceket İlişkisi
Bu ikiliyi denemeyen kalmış bile olsa tanımayan yoktur artık. Devir bohemin devri. Uzun elbiseler, floral etki, şifon, lüks bir algı derken salaşlığı elden bırakmamak gerekiyor. Tabii bu da siyah bir deri ceket modeli ile kolayca oluşuveriyor. Hele uzun elbisenin üzerindeyse bir de, eforsuz şıklık güne yayılıyor.


Kısa Pantolon Deri Ceket Uyumu
Pek muhterem külot pantolonlar. Hani bacak boyuna yapmadığını bırakmadığı halde sokak modasının vazgeçilmezi olanlar. Malum hava serin, her gün iş koşuşturması, ofis için kombin arayışı derken deri ceketler pantolonlarında üzerine konuyor. Hem asi hem de cool bir tarz da peşi sıra onu izliyor.


Bir Basic Tişört Yeter
İstediği kadar havalar serinlesin, yağmurlar yağsın, kış gelsin yine de basic tişörtlerden vazgeçmek yok. Üzerinizden ameliyat ile almayı teklif edenlere artık gülmeyin! Omuzlarınıza bir adet deri ceket atın, kot pantolonunuzu çekin ve her yere gidin.


Bir Beden Büyük
Oversized modası dur durak bilmiyor. Bir beden büyük edası ile hayatımızın dört bir yanına bulaşan oversized, deri ceketlere de dokunuyor. Maskülen bir tarz tam da aradığınız ise bu ceketlerden bir adet edinmelisiniz. Hatta belki farklı renkleriyle gardırobunuzu doldurmak isteyebilirsiniz. Ufak ve unutmamak gereken bir nüans, her zaman aklınızın köşesinde olmalı: Abartmamalı!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön