Din adamından ilginç açıklama: Akıllı telefonlar, Deccal'in aracı

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği Kirill, akıllı telefonlarının popülaritesinin artmasının 'Deccal'in dönüşüne ortam hazırladığı" uyarısında bulundu. Kirill, "Şeytan, insanlara böyle bir oyuncak vererek çok akıllıca davranıyor" dedi.

Din adamından ilginç açıklama: Akıllı telefonlar, Deccal'in aracı

İngiliz Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, Patrik Kirill Pazartesi günü Ortodoks Noel Bayramı vesilesiyle Rusya Devlet Televizyonu'na bir mülakat verdi.

Patrik Kirill mülakatta, akıllı telefonların hızla yaygınlaştığına dikkat çekti.

Kirill, bu telefonlardan internet bağlanmanın, "insanlığın evrensel düzeyde kontrolüne" zemin hazırladığını söyledi.

'DECCAL'İN GELECEĞİNİN BELİRTİSİ'

Rus Ortodoks Kilisesi Patriği, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Tek bir yerden böylesi bir kontrol, Deccal'in geleceğinin belirtisidir. Dünya çapında interneti yönetecek, insanlığı kontrol edecek kişi Deccal'dir.

"Bu, böylesi bir yapının tehlike oluşturduğu anlamına gelir. En azından yakın gelecekte, kıyameti getirmek isteniyorsak, tek bir merkez olmamalıdır."

Patrik Kirill ayrıca insanların, "ellerindeki bir şeyin kölesine dönüşmemeleri konusunda daha dikkatli olmaları gerektiği" uyarısında bulundu.

Daily Telegraph'ın Moskova muhabiri Alec Luhn haberinde, Rus Ortodoks Kilisesi'nin interneti de kullanarak gençleri kendisine daha fazla çekmeye çalıştığını yazdı.

Kilise yetkilililerinin Ekim ayında düzenledikleri bir basın toplantısına ünlü Amerikalı aktör Steven Seagal da katılmıştı.

Rus Ortodoks Kilisesi, Seagal'ın da katıldığı basın toplantısıyla, gençlerin sorunlarıyla ilgilenecek bir konsey oluşturduğunu ve bu konseyin dijital ortamda çok aktif olacağını açıklamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
şu kelimeleri bir müslüman söylese islamiyede salyalı ağzınızla nasılda saldırır dınız bakıyorumda yapanm bir hıristiyan olduğu için sus pus oluverdiniz
BUNU Bİ MÜSLÜMAN SÖYLESEYDİ YERİ GÖĞÜ İNLETİRDİNİZ. BEN SÖYLEYEYİM BARİ.ADAM DOĞRU SÖYLÜYOR.ACABA BU TELEFONLARI KULLANANLAR MESAJLARININ KONUŞMALARININ DEPOLANDIĞINI HER HANGİ BİR OLUMSUZLUKTA KENDİLERİNE KULLANILABİLECEĞİNİ KARAKTERLERİNİN TAHLİL EDİLDİĞİNİ GOOGL UN BİLE O ŞEYTANİ AKLA HİZMET İÇİN KURULDUĞUNU BİLİYORLARMI
Bunlarda da manyak var sanırım. Sadece bizimkiler var sanıyordum.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler