Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünya onu golf arabasındaki görüntüsüyle tanımıştı! Geçici ateşkeste ilk rehine takasında serbest bırakılanlar arasında yer aldı

  İsrail ile Hamas arasındaki esir takası anlaşması kapsamındaki 4 günlük insani ara başlatılırken iki taraf arasında esir takası da yapıldı. Hamas tarafından esir tutulan 13 İsrailli ile İsrail hapishanelerinde tutuklu bulunan 39 Filistinli serbest bırakıldı. Savaşın ilk günlerinde golf aracıyla kaçırılan 85 yaşındaki Yafa Adar, serbest bırakılan esirler arasında yer aldı.

  MYNET-DIŞ HABERLER Hamas'ın silahlı kolu İzzeddin El-Kassam Tugayları'nın 7 Ekim sabahında 'Aksa Tufanı' operasyonu başlatması tüm dünyanın gözünün kulağının o bölgeye çevrilmesine neden olmuştu. Aylardır Gazze şeridinde devam eden çatışmalarda pek çok sivil hayatını kaybetmişti. 4 günlük insanı ara kapsamında esir takası yapıldı.

  TÜM DÜNYA O KAREYİ KONUŞMUŞTU

  2

  7 Ekim'de etrafında silahlı askerlerin bulunduğu bir golf arabasında dizinde battaniyeyle oturan yaşlı bir kadın kaçırıldığı anlara ait görüntüler dünya kamuoyunda geniş yankı uyandırmıştı.

  2

  85 yaşındaki Yafa Adar isimli o kadın Hamas ile İsrail arasındaki dört günlük ateşkes kapsamında Gazze'den kurtarılan ve Kızıl Haç'a teslim edilen 13 İsrailli kadın ve çocuk arasında yerini aldı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler