Dünyanın en şık lideri Mustafa Kemal Atatürk

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Atatürk, ilke ve inkılapları, Türkiye'ye katkıları dışında giyim tarzıyla da büyük bir liderdi.

Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 78. yılı.

Atatürk'ün hayatı boyunca giydiği tüm kıyafetleri, askeri üniformaları Mynet Kadın okuyucuları için derledik.
Ulu önderimizi özlerken, dünyaya ilham olan liderimizi fotoğraflarıyla anıyoruz.

Dünyanın en şık lideri Mustafa Kemal Atatürk

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Atatürk, ilke ve inkılapları, Türkiye'ye katkıları dışında giyim tarzıyla da büyük bir liderdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ÖLÜMSÜZLÜĞÜN ADI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYE CUMHURİYETİN KURCUSU
adam asil kardesim
Atamız hem yakışıklı ,hem karizmatik ne giyinse yakışır.
adam gibi adam yakışıklılığa bak bu yüzden çekemiyorlar adamı zeka de sen maşallah türklüğü desen tartışılmaz bu kalpler seni asla unutmayacak Atam
Baş şık, Ulu şık ,büyük şık ...
RUHUN ŞAD OLSUN ULU ÖNDER,MEKANIN CENNET OLSUN.SENİN DEĞERİNDE DÜNYADA TEK EMSAL GÖSTERİLEMEZ TARTIŞMASIZ BİR NUMARASIN.VARMI DÜNYADA ULUSUNA ASKERİ DEHASI DIŞINDA MATEMATİK,GEOMETRİYE KATKI KOYAN,VAR MI BİLİM İLE,SANAYİİ İLE,BİR ZAT TARIM İLE UĞRAŞANI,VAR MI SANAT İLE,SPOR İLE UĞRAŞAN DESTEKLEYEN DEVLET ADAMI,VAR MI HARF DEVRİMİNİ GERÇEKLEŞTİREN,VAR MI İLK KADINLARIN SEÇME VE SEÇİLME HAKKINI TANIYAN DEVLET ADAMI YOK İŞTE ATATÜR'TEN BAŞKA DEHA YOK.SON OLARAK KARİZMATİK,YAKIŞIKLI,GİYİM VE KUŞAMI İLE YİNE BİR NUMARADIR.GÜNÜMÜZDE YOK BÖYLE BİR TARZ GİYİM VE KARİZMATİK KİŞİ DÜNYADA.SAYGILARIMLA.
ATAMMM...İZİNDEYİZZZ...NURLAR İÇİNDE YAT
RUHUN ŞAD MEKANININ CENNET OLSUN YÜCE ATATÜRK ; MUASSIR MEDENİYET DÜNYASINDA YERİMİZİ ALABİLMEK İÇİN İLHAM VERDİĞİN FİKİRLERİNİ DAHA İYİ ANLIYORUZ.
TAM SEN ÖLMEDİN ÖLEMEZSİN KALBİMİZDE EBEDİYEN YAŞACAKCAKSIN RUHUN ŞAAD OLSUN.BİZE BIRAKTIĞIN EMANET,N BEKÇİSİYİZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE YAŞASIN CUMHURİYET
Cesur adam Yurdunu Milletini düşmanların oyunlarından kurtarmak için ölüm kalım savaşı verilmeli dedi ve öle oldu.
Adam tepeden aşağıya güzellik abidesi. Yaradanına kurban olurum.
Diğer Haberler