Ece Erken, kirayı isteyen ev sahibine isyan etti: Koronavirüs var kimse çalışmıyor

Ev kirasını ödemeyi geciktiren sunucu Ece Erken, ev sahibinin kirayı hatırlatmasına isyan etti. Ev sahibiyle konuşmasının ekran görüntüsü Instagram'dan paylaşan Ece Erken, "Aidat 3600 TL artı kira 12.500 TL, bu paraya villada kalırdım. Sonuçta korona var, kimse çalışmıyor" notunu yazdı.

Ece Erken, kirayı isteyen ev sahibine isyan etti: Koronavirüs var kimse çalışmıyor

Sunucu Ece Erken, kirayı isteyen ev sahibiyle yaptığı konuşmayı sosyal medya hesabından paylaştı. Kirayı geciktirmesi üzerine ev sahibin attığı mesajı paylaşan Ece Erken, "Hocam herkes evde kalıyor çalışmıyor da ben de alacağım kiraları alamıyorken ev sahibim bana bu mesajı atıyorsa ne yapacağız? Benim 3 evim var, 2'sinden bu ay kira gelmedi, utandım söylemedim" dedi.

"BU PARAYA VİLLADA KALIRDIM"

Ece Erken, Twitter hesabından ev sahibiyle yaptığı mesajlaşmanın ekran görüntüsünü paylaştı.

ece2

Kirasını 2 gün geciktiren Erken, kira isteyen ev sahibine, "Aidat 3600 TL artı kira 12.500 TL, bu paraya villada kalırdım. Sonuçta korona var, kimse çalışmıyor" dedi. Erken, tweetine gelen yorumlar üzerine de "Sizce ben ödemez miyim? Tabii ki ödeyeceğim, durumum var, ya durumu olmayıp bu baskıyı yiyenler? Hep kendinizi düşünmeyin olur mu? Bu attığım tweet herkese" diye yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 87 yorum
Ya bi git işine yaptığın pislikleri yuva yıkmaları unutturmak için koronayı moronayı kulllanıp kendini sevimli göstermeye çalışma.Birincisi o para senin iki günlük harcaman değildir.İkincisi sen kiralamışsın o evi o paraya şimdi çıkmış adama villada kalırdım bu paraya diyosun.KALSAYDIN tuttularmı.Üçüncüsü adam güzel güzel hatırlatmış zor durumdaysan sende güzel güzel söylerdin böyle ukala cevaplar yerine.Yardım zorla yapılmaz ve ihtiyacı olana yapılır.Hadi yallah şimdi.
Konuşma 22 Kasım'da olmuş. o zaman koronomu vardı. ödesene insanların kirasını. Bir de ifşa ettim diye övünüyor.
@irtekin54 22 kasım önceki konusmalarin tarihi. Bugün yazısına dikkat et.
evi tutarken haberin yokmuydu syn ece hanım kiradan o zaman villa tutsaydın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler