HABER

Emir Sarıgül ifade verecek

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş'ın öldürülmesine ilişkin sürdürülen operasyonda Emir Sarıgül'ünde ifadesi alınacak.

Emir Sarıgül ifade verecek

İstanbul, (DHA) -Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Candaş'ın öldürülmesine ilişkin sürdürülen operasyonda Emir Sarıgül'ünde ifadesi alınacak. Savcılığın ifade kararının ardından gittikleri evde Emir Sarıgül'ü bulamayan Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin avukatıyla irtibata geçtikleri öğrenildi. Emir Sarıgül'ün bugün avukatıyla birlikte Asayiş Şube Müdürlüğüne gelerek ifade vermesi bekleniyor. Olayla ilgili 8 kişinin sorgusuna Cinayet Büro Amirliğinde devam ediliyor.

EVİNDE BULUNAMADI

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş'ın öldürülmesi olayıyla ilgili eski belediye başkanı Mustafa Sargül'ün oğlu Emir Sarıgül'ün ifadesi alınacak. Savcılık talimatının ardından akşam saatlerinde Emir Sarıgül'ün evine giden polis ekiplerinin güvenlik görevlisinin evde olmadığını söylemesi üzerine içeri girerek kontrol ettikleri öğrenildi. Kontrol sonucu Emir Sarıgül'ün evde olmadığı ortaya çıktı.

AVUKATI BUGÜN GELECEKLERİNİ SÖYLEDİ

Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin bunun üzerine Emir Sarıgül'ün avukatı ile irtibata geçtikleri öğrenildi. Emir Sarıgül'ün avukatının müvekkiliyle birlikte bugün Asayiş Şube Müdürlüğüne gelerek ifade vereceklerini söyledikleri öğrenildi.

8 KİŞİNİN SORGUSUNA DEVAM EDİLİYOR

Öte yandan, Şişli Belediye Başkan yardımcısı Cemil Candaş cinayeti soruşturması kapsamında daha önce gözaltına alınan müteahhit Mithat Y. ve ünlü bir inşaat firmasının patronu Selahattin K.'nın aralarında bulunduğu 8 kişinin sorgularının sürdüğü belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
KİŞİ SUÇSUZLUĞU KANITLANDIĞI DURUMA KADAR SANIK TIR HUKUK BÖYLE DİYOR DU YAŞ EN FAZLA 30 BU ŞAHIS NE ÜRETMİŞ NE TÜR BİR İCAT YAPMIŞ NASIL BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ DA AKLA HAYALE GELMEDİK BİR MAL VARLIĞINA SAHİP OLUYOR ACABA BABASINA BAŞKAN OL DİYE OY VEREN VATANDAŞ BELEDİYE BAŞKANI OLAN ŞAHSIN TÜM AİLESİNE Mİ OY VERİYOR TÜM AİLE FERTLERİ BAŞKAN OLUYOR SEÇİLDİKLERİ İLDE İLÇE DE BELDE DE EŞLER OĞULLAR ŞEHZADELER KIZLAR BAŞKAN OLUYOR NEDEN SE SİHİRLİ BİR SONUÇ ORTAYA ÇIKIYOR HEPSİ AMA HEPSİ KÖŞE OLUYOR BU GENÇ YAŞTA ÖYLE BİR MAL VARLIĞI EDİNİYORLAR BAKIN ŞİŞLİYE BAKIN ADANA YA BAKIN ANKARA YA BAKIN
TÜRKİYE DE BÜTÜN BELEDİYE BAŞKANLARI ÖZELLİKLEDE 2-3-4-5-6 DÖNEM SEÇİLENLERİN AİLE FERTLERİ AİLE FERTLERİNİN TÜM OTURUP KALKTIĞI ARKADAŞLARI İLİŞKİSİ OLDUĞU TAŞERONLARI VE MAL VARLIKLARI ARAŞTIRILMASI GEREK BAKIN NELER ÇIKACAK ORTAYA BORÇLAR HUKUKUN DA SEBEPSİZ ZENGİNLEŞME DİYE BİR KISIM VAR TAM DA BU İŞTE GENÇ YAŞTA NASIL OLUYORDA İNANILMAZ BİR SERVET SAHİBİ OLUYORLAR DEVLET ACİLEN YARGI ACİLEN ADALET ACİLEN BU İŞİ ARAŞTIRMALI GASP EDİLMELER ŞÜPHELİ ÖLÜMLER BUNLARIN ARKASINDA KİMLER VAR KESİNLİKLE ORTAYA ÇIKACAKTIR
NİYE KAÇIYON KOÇUM KAÇTIKÇA SUÇLARIN ARTIYOR DEMEK Kİ AKLANACAK PAKLANACAK BİR DURUMUN YOK HA SÜREYİ UZATIYON ACABA ŞU KARIŞIK ORTAMDA GÜNDEMDEN DÜŞERİM DEVLET UNUTUR MİLLET UNUTUR ADALET UNUTUR YEMEZLER BAK KOÇUM HER ŞEY UNUTSA YÜCE YARATICI UNUTMAZ İALHİ KAMERALAR HER SALİSENİ HER SANİYE Nİ KAYDEDİYOR MİLLET İÇİN DAHA İYİ ÇÜNKÜ AHİRETTE O MİZAN ZAMANI NE YAPACAKSINIZ BEYTÜLMALİ SOYANLAR GEMİCİK SAHİBİ OLAN EVLATLAR ARMATÖR OLAN EVLATLAR TV/RADYO GAZETE SAHİBİ OLAN EVLATLAR GAYRİMENKUL ŞİRKETİ OLAN EVLATLAR TORUNLAR SAYINIZA BEREKET MİLLETİN GELECEĞİ CENNETİ VE CEHENNEMİ SİZLERDEN GEÇİYOR
Geri Dön