'Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır' sözünü doğrulayan kare bugün geldi!

Sibirya üzerinden Avrupa genelini etkisi altına alan soğuk hava, bölgede etkisini daha da arttırıyor. Avrupa'nın birçok ülkesinde kara, deniz, demir ve hava yolu ulaşımında aksamalar meydana gelirken, üniversiteler de dahil olmak üzere okullar tatil edildi.

İngiltere, İskoçya, Galler, Hırvatistan ve İsveç'te, Emma Fırtınası etkisini gösterirken, sıcaklıklar eksi 40 dereceye kadar düştü.

Avrupa donuyor!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ohh ohh ohhh donsun donsuz bırakın akılları başlarına gelsin. rabbim ne yapacağını bilir işine karışmayalım rabbim versin belalarını bizden bulmasınlar
@abuzer_tetik ne boş konuşmusun hocam sana mı kaldı
allahın adaleti
Senin mantığına göre bizim başımızdaki terör ve deprem belasıda onların tanrısının adaleti oluyor. Bizim başımızdaki dertler daha büyük dersek onların tanrısı senin tanrından güçlü mü yani?
tüm bunlar erdoğanın yüzünden.yazıklar olsun.
@ademtoyan burada yağar mı
@ademtoyan :)))))))))))) Çok komiksiniz,allah ıslah etsin o beyni ni
rabbim tüm masumlari korusun..
bu hava dalgasının turkıyeye gelmemesi ilginç
"Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır" doğrusu bu mu yoksa "Mart kapıdan baktırır kazma kürek attırır" bu mu ikisi 180 derce faklı birinde çok soğuk olduğu için yanıyor ki her kazma kürek yanmaz ikinci havalar ısındığı için elinden bırakma manasında bu daha mantıklı ki kediler bile mart ayında ıııı...
Hayret haberin sonunu İstanbul’a kar ne zaman yağacağa bağlamamışsınız :D
Diğer Haberler