Eskişehir'de tramvayda dehşet! Vücudunu keserek kanıyla yazdı

Eskişehir’de, bir şahıs bindiği tramvayda yolculara dehşet anları yaşattı. Şahıs, vücudunun çeşitli yerlerini keserek, tramvayın içine kanıyla “Bu devlet sahipsiz deyil CHP atam uyan” yazdı.

Eskişehir'de tramvayda dehşet! Vücudunu keserek kanıyla yazdı

Edinilen bilgiye göre olay, Otogar-SSK yönüne giden tramvayda yaşandı. İddialara göre, saat 23.00 sıralarında vücudunun çeşitli yerlerini kesen kimliği belirsiz şahıs, kanlar içinde tramvaya bindi.

YOLCULAR TEPKİSİZ KALDI

İki kolunda da kesikler bulunan alkollü şahsı gören yolcular neye uğradıklarını şaşırdı. Bir süre yolculuk eden şahıs, daha sonra oturduğu yerden kalkarak kolundan akan kanı parmağıyla alıp tramvay camlarını tutan plastik kolon kısmına, “Bu devlet sahipsiz deyil CHP atam uyan” yazdı. Dehşet anlarına şahitlik eden yolcular, şahsın yaptıkları karşısında tepkisiz kaldı.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Ardından son durakta inen şahıs, otobüs duraklarında bir süre durduktan sonra bir vatandaş tarafından araçla hastaneye götürüldü. Tedavi altına alınan şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
CHPKK BU REZİLLİK DİZ BOYU
akpkk dönemlerini de gördük biz ;)
@ali_kara_v4 akpkk diyorsunda niye bu pkknin partisi her secimde chp ile yan yana duruyor madem? akparti teröre daha yakinsa niye her secimde chp ile hdp ayni safta duruorlar aciklasana bi?
@ali_kara_v4 ama siz bile bile hala devam ediyorsunuz..
@taximlei chp hiç olmazsa millet meclisine girmeye hak kazanmış hdp milletvekilleriyle gayet yasal şekilde görüşüyor ...akp bildiğin kırmızı bültenle aranan pkk militanı nı tvlere çıkarmlar direk cani apoyla görüşmeler bildiğin pkk ile direk temastasınız hiç öyle akkaşıkmışsınız gibi konuşma ...
@sahinaltinkaynak HDP AKP SIRRI SAKIK KARDEŞİ NAMIK SAKIK ABDULLAH ZEYDAN KARDEŞİ RÜSTEM ZEYDAN CELADET GAYDALI KARDEŞİ SAFTER GAYDALI LEYLA BİRLİK KARDEŞİ REZGAN BİRLİK AYIK OLUN
sadece bu şahıs değil hepsi sıyırmış durumda
Bir kişi bile polis ambulans aramadigina gore bayaa bi sahipsiz kalmissin sen :) gecmis olsun iyi siyirmis kafayi abimiz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler