HABER

Fatih Terim'in Galatasaray açıklamasının ardından Cem Uzan'dan Shakira'ya: Nerede kalmıştık?

Galatasaray, teknik direktörü Igor Tudor'un ayrılmasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Fatih Terim'i getiriyor. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Perşembe akşamı görüştüğü Fatih Terim gece saatlerinde Twitter hesabından Galatasaray Spor Kulübü'nün Twitter hesabını etiketleyerek "Nerede kalmıştık" mesajını attı. Mesajın ardından Cem Uzan da Shakira'ya 'Nerde kalmıştık?' diye mesaj attı.

Fatih Terim'in Galatasaray açıklamasının ardından Cem Uzan'dan Shakira'ya: Nerede kalmıştık?

Terim'in mesajının ardından Galatasaray Spor Kulübü de resmi Twitter hesabından 'Fatih Terim yuvasına dönmüştür' mesajı paylaştı.

Fatih Terim'in yardımcılıklarına eski futbolcular Johan Elmander ile Hasan Şaş'ın getirileceği belirtiliyor.

FATİH TERİM'İN ARDINDAN CEM UZAN...

Sosyal medyada bu tweetler art arda paylaşılırken, Cem Uzan'dan ilginç bir hamle geldi. Uzan, Shakira'ya "Nerede kalmıştık?" diye seslendi.

İŞTE CEM UZAN'IN O TWEETİ

DHA'nın haberine göre Galatasaray'ın görüşmelere başladığı tecrübeli teknik direktörün, Süper Lig'in 17. haftasında Pazar günü oynanacak Göztepe maçında takımın başında sahaya çıkması bekleniyor.

Temmuz ayında Fatih Terim Türkiye Futbol Direktörlüğü'nden istifa ettiğini açıklamıştı.

Terim'in Milli Takım'daki üçüncü döneminin sonunu getiren olay ise, kimilerine göre Temmuz ayında Çeşme'de yaşanan bir kavgaydı. Yanında bulunan kalabalık bir grupla birlikte Alaçatı'daki bir restorana giden Terim'in damadının restoranı ile bu restoran arasında çıkan bir kavgaya karıştığı ortaya çıkmıştı.

Terim bu olayın Milli Takım'daki göreviyle alakalı olmadığını belirterek, "ailesel" bir durum olduğunu ifade etse de, olaydan bir buçuk hafta sonra Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yaptığı yazılı açıklamada "Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan bir takım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır" ifadeleri yer aldı.

Galatasaray Yönetim Kurulu son olarak 2013 yılında Teknik Direktör Fatih Terim ile yollarını ayırmıştı.

Geri Dön