HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

FBI 2 kişinin peşinde

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD), Washington Eyaleti ve çevresinde 10 kişiyi öldüren, 3 kişiyi de yaralayan keskin nişancı davasında sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

FBI 2 kişinin peşinde

Keskin nişancı seri katil ya da katillere ilişkin soruşturma tüm hızıyla devam ederken, polis, günün erken saatlerinde, peşinde olduğunu belirttiği 2 kişinin kimliklerini açıkladı.

John Alan Williams ve John Lee Malvo adlı 2 şahsı arayan polis, bu kişilerin mavi veya bordo 1990 model Chevrole Caprice marka New Jersey plakalı arabada görüldüklerini açıkladı.

2 kişiden yaşça büyük olduğu belirtilen John Alan Williams'ın eski bir asker olduğu, ayrıca, Muhammed Williams olarak da tanındığı, 40 yaşındaki Williams'in 17 yaşındaki John Lee Malvo'nun üvey babası olduğu belirtildi.

Williams'in ayrıca, 1991 Körfez Savaşı'nda görev yapmış olduğu belirtildi. Williams'in, polisin, dün akşam saatlerinde, Washington Tacoma'da arama yaptığı evde önceden ikamet etmiş olabileceği belirtiliyor. Soruşturmaya yakın kaynaklarsa, ikilinin izi sürülen Chevy marka araçla seyahat ettiklerini, silahlı ve tehlikeli olduklarını kaydetti. Polis, Williams ve Malvo'yu henüz şüpheli olarak nitelendirmekten çekiniyor.

Express


En Çok Aranan Haberler