Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gal Gadot, Kleopatra rolüyle ilgili açıklamalarda bulundu! “Onun hikayesini kutlayacağız”

  Mısır kraliçesi olarak dünya tarihinde hafızalara kazınmayı başaran Kleopatra’nın hayat hikayesi beyaz perdeye aktarılacak. Efsanevi Mısır kraliçesine ise İsrailli oyuncu Gal Gadot hayat verecek. Ünlü oyuncu yeni filminde canlandıracağı Kleopatra karakteri hakkında konuştu.

  Gal Gadot, Kleopatra rolüyle ilgili açıklamalarda bulundu! “Onun hikayesini kutlayacağız”

  The Handmaid's Tale, The Falcon and The Winter Soldier gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Kari Skogland tarafından yönetilen ve başrolünde ünlü oyuncu Gal Gadot'nun yer aldığı Cleopatra filminin çekimleri henüz başlamadı. Ancak Gal Gadot, hayranlarına daha öncesinde sinema perdesinde gördükleri Kleopatra figürlerinden başka bir imaj çizeceklerinin garantisini verdiğini söyledi. Uzun zamandır karakteri üzerinde çalışma yaptığını dile getiren ünlü oyuncu rolü için heyecanlı olduğunu belirtti.

  “TÜM DÜNYANIN BU HİKAYEYİ DUYMAYA İHTİYACI VAR”

  1

  InStyle dergisine verdiği röportajda kendi Kleopatra karakterinin sinema dünyasında daha önce gözükenlerden farklı olacağını dile getiren Gadot, “Yalnızca seksi ve çekici değil aynı zamanda zeki ve stratejik düşünen bir lider göreceksiniz. Filmde dünyanın şu anda duymaya ihtiyacı olan hikayeyi anlatacağız” dedi.

  2023 yılında vizyona girmesi beklenen filme dair çok ipucu vermek istemeyen Gadot, “Pek bir şey açıklayamam ama size söyleyebilirim ki Kleopatra hikayesini onurlandıracağız. Onun sadece ne kadar seksi ve çekici olduğunu değil, aynı zamanda ne kadar stratejik ve akıllı olduğunu; bugün içinde yaşadığımız dünya üzerinde ne kadar etkisi olduğunu ve hala ne kadar etkili olduğunu göstereceğiz. Tarih boyunca çekilen tüm Kleopatra filmlerini izledim ama biz dünyanın şimdi duyması gereken hikayeyi anlatıyormuşuz gibi hissediyorum” diye konuştu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler