HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Titreten soğuk meğer 5.200 kilometre öteden geliyormuş! İstanbullular bu haber sizi ilgilendiriyor

İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkisini gösterdi. Bugün Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesine sulu şekilde kar yağdı. Soğuk havanın kaynağının İstanbul'a 5.200 km uzak olduğu ifade edildi. Uzmanlar hafta sonuna dikkat çekti.

Hafta sonuna kadar bu soğuk hava devam edecek. Yurt genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin altına düşecek. İstanbul için hafta sonu soğuk hava etkili olacak, hafta sonu İstanbul'da bir kar yağışı var fakat hafif, gece sıcaklıklar sıfırın altına inecek. Buzlanmaya dikkat etmek gerekir.

Trakya'da dün kar yağışı başladı. Edirne, Kırklareli, Çanakkale ve Tekirdağ'da kar yağışı ektili oldu. Sakarya, Düzce, Kocaeli'nde kar yağışları etkili olacak. Karadeniz'den gelen yeni bir soğuk havanın etkisi içerisine geleceğiz. Öğleden sonra bir uyarı yayınlayacağız, turuncu bir kod yayınlanacağız. Bu kod da Şırnak ve Ağrı bölgesi için geçerli olacak.


Mynet Youtube

Bu soğuk başka soğuk diyorduk, meğer 5.200 kilometre öteden geliyormuş! İstanbullular bu haber sizi ilgilendiriyor

İstanbul'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkisini gösterdi. Bugün Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesine sulu şekilde kar yağdı. İzlanda üzerinden gelen soğuk hava etkisini sürdürüyor. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar hava sıcaklığının düşmesiyle 'Kar ne z

En Çok Aranan Haberler