Gazeteci Ömer Turan: La Casa De Papel'in fragmanı, 2. Gezi'nin işaret fişeği

Gazeteci Ömer Turan, son zamanların popüler İspanyol Netflix dizisi La Casa De Papel için Netflix Türkiye tarafından çekilen tanıtım videosunun, izleyenlere Gezi Parkı eylemlerinin 2. dalgasını yaratmak amacıyla sübliminal mesaj verdiğini iddia etti.

Gazeteci Ömer Turan: La Casa De Papel'in fragmanı, 2. Gezi'nin işaret fişeği

Gazeteci Ömer Turan, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Bir dizi filmin Bilmem kaçıncı sezonun fragmanı adı altında resmen ikinci Gezi çağrışımı yapan bir ayaklanma kurgusu yapmışlar. Fragmanın Her karesi siyasi mesaj içeriyor. Frağman degil de sanki ikinci Gezinin işaret fişeği. Derin Nato ve baş piyonu Fetö yine büyük bir hainliğin peşinde gibiler. Bakalım bu sefer nasıl bir şey deneyecekler? Suikast,Gezi tarzı kalkışma, dolar üzerinden ekonomik darbe, siyasi suikastler, terör dalgası, yada hepsinin içinde bulundugu yeni bir hain tertip. Müziginden sloganlarına, kostümünden mekanlara kadar her bir karesi sübliminal mesaj içeriyor. Bu kesinlikle incelenmelidir. Tekrar diyorum, paranoyak olmak devletsiz olmaktan iyidir."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Dizide Fetö'ye her istediğini veren, adalete emniyete orduya devlete ortak eden aktörü kim oynuyor?
@bedri_e_1973 yorum yapmak için üye oldum ve muhteşem sorun için ayakta alkışlıyorum:)):):)
Valla bu sefer Milletten direk düşman muamelesi görürler böyle bir şeye kalkışacak olanlar. Sonra vay beni şöyle öldürdüler böyle geberttiler olmasın şimdiden uyandıriyim.
evet cahilin insan taklidi bu herif galiba
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler