HABER

Geleceğin Cihazını Test Ettik!

Son dönemde artan akıllı telefon ve Tablet PC popülerliği cihazlar içerisinde kullanılan donanımlarında hızla gelişmesine neden oldu.

Geleceğin Cihazını Test Ettik!

Son dönemde kullanıcıların beğenisine sunulan akıllı telefonlar Samsung Galaxy S4, HTC One, Sony Xperia Z gibi firmaların amiral gemisi modelleri üzerinde Snapdragon 600 kullanılıyor. Bu platform sunduğu performans ile kullanıcıların kalbini kazanmayı bildi. Qualcomm ise yeni platformu Snapdragon 800’ü yeni cihazlar üzerinde kullanıcıların beğenisine sunmak için gün sayıyor. Muhtemelen Snapdragon 800 platformunu üzerinde taşıyan ilk cihaz Sony’nin Xperia Z Ultra akıllı telefonu olacak.
Geçtiğimiz günlerde Qualcomm bizleri Snapdragon 800 platformunu test etmemiz için Londra’da gerçekleştirdiği etkinliğe davet etti. Tabii ki bizde bu yeni platformu görmek ve test sonuçlarını sizlere aktarmak için etkinlikteki yerimizi aldık. Söz fazla uzatmadan hemen test sonuçlarına geçmek istiyorum. Çünkü Snapdragon 800’un sonuçlarını görünce sizlerde bizler gibi şaşıracaksınız. Qualcomm’un yeni mobil platformu sunduğu yüksek performans ile göz dolduruyor.

Yazının devamını okumak için tıklayın

http://www.scroll.com.tr/114844/gelecegin-cihazini-test-ettik/

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön