HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Görenler şaşkına döndü: Metrobüs bekliyorlardı, tır geldi!

Üsküdar’da yolu karıştıran bir tır şoförünün yanlışlıkla metrobüs yoluna girmesi ilginç anlar oluşturdu. Bir gariplik olduğunu anlayan tır şoförü Altunizade metrobüs durağında durdu. Durakta metrobüs bekleyen vatandaşlar, metrobüs yerine yük dolu tırın yanaştığını görünce şaşkına döndü. Metrobüs yoluna giren tırın ilginç anları ise başka bir metrobüste yolculuk yapan vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Üsküdar'da durakta bekleyen yolcular metrobüs beklerken tır ile karşılaştı. Dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre yolu karıştıran bir tır şoförü yanlışlıkla metrobüs yoluna girdi. Yolda gariplik olduğunu fark eden tır şoförü tırı Altunizade metrobüs durağında durdu.

VATANDAŞLAR ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

O sırada Altunizade durağında metrobüs beklerken durağa tırın yanaştığını gören vatandaşlar yaşanan olay karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

metrobüs

Metrobüs yoluna giren tır güvenlik görevlileri yardımıyla yoldan çıkarılırken, metrobüs yoluna tırın girdiği o anlar ise başka bir metrobüste yolculuk yapan vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. (İHA)

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler